Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (87) összesen
Like Tree55Likes

Téma: Sunday micro csomag% Agra197

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    még mindig nem hiszem el, hogy egy ilyen tré ember ugatta le a % eladásomat..:/
    A legdurvább, hogy állítólag 27 éves?? Igy intézni, kommunikálni az egészet veszett kemény. Max 7-9 éves és az anyja elvette a gépet tőle.(30$???? nevetséges)
    dfecco23 likes this.

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder Borsodpro avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hozzászólások
    882

    Alapbeállítás

    Idézet Rosalinda89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos kedves Agra! Már önmagában a sztorid is eléggé hihetetlen és hiteltelen, pláne annak, aki figyelemmel kísérte itteni tevékenységed... De ha ez nem lenne elég, elemeztem picit az itteni írásképedet, stílusodat stb. (ugyanis valamilyen szinten ezzel is foglalkozom), és nem telt sok időbe, míg rájöttem, hogy az itteni fórumozási stílusod szinte 100%-ban megegyezik az állítólagos barátnőd stílusával. Ha lenne egy kis eszed, legalább erre figyelhettél volna... De hát nincs. Azt javaslom, fejezd be ezt a szánalmas kamuhistóriát magad körül, szedd össze magad és küldd vissza azt a pár dollárt, amivel a befektetőidnek tartozol. Utána pedig nyugodt szívvel befejezheted a fórumozást is...

    Üdv: Rosalinda (egy régi motoros újdonsült barátnője)
    +1
    Az utóbbi időben nagyon felhigult a kínálat egyre több a komolytalan ajánlat és egyre viccesebb sztorik, jönnek, hogy éppen miért marad el a csomag. Van itt már eltünés, letartóztatás, baleset, sorozatos betegségek, van aki olyan elfoglat, hogy csak fél év mulva tudja elküldetni a pénzt mert vagy nincs nete vagy nincs ideje belépni.stb Nem hiszem el, hogy megéri pár 10 esetleg 100$ miatt lejáratnia magát az embereknek. Régebben ez nagyon nem volt divat itt az akadémián. Nem is csodálkozom, hogy egyre kevesebb csomag kel el. Pontosan az ilyen emberek miatt.
    Ollie likes this.

  3. #63
    Fanatikus tag BLaci77 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 02.
    Hely
    Hollandia,Dordrecht
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet Borsodpro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1
    Az utóbbi időben nagyon felhigult a kínálat egyre több a komolytalan ajánlat és egyre viccesebb sztorik, jönnek, hogy éppen miért marad el a csomag. Van itt már eltünés, letartóztatás, baleset, sorozatos betegségek, van aki olyan elfoglat, hogy csak fél év mulva tudja elküldetni a pénzt mert vagy nincs nete vagy nincs ideje belépni.stb Nem hiszem el, hogy megéri pár 10 esetleg 100$ miatt lejáratnia magát az embereknek. Régebben ez nagyon nem volt divat itt az akadémián. Nem is csodálkozom, hogy egyre kevesebb csomag kel el. Pontosan az ilyen emberek miatt.
    +1

    Sok a vicces pali mostanság itt.
    Anno ilenek elkerülése miatt próbáltam volna egy olyan kezdeményezést,hogy aki %-ot akar eladni,az a befektetői felé juttasa el személyes adatait,mert mi van mondjuk ha veszek vkiből 20% és behuzza a SM-et.Ott 40k-ról van szó és ha annyival tünnek el azon már senki sem nevetgél.
    Mert most annyi hogy az ilyen linkoci palik csinálnak egy uj nicket és újra aktív tagok lehetnek.
    Már láttam pár ilyen dolgot,mikor valaki eltünt pár napra,hétre és a sok kétkedő forumtársam mellett megjelent 1-2 napja regisztrált emberke és böszen védte az eltüntett.
    Na én ezeket már nem eszem meg,de értelmét sem láttam ismeretlenekkel virtuális levélháborút játszani
    dfecco23 and Ollie like this.
    ---------------------------------------------
    Ha nem megy,akkor nem kell erőltetni.
    De akkor mit csináljak amikor unatkozom?????
    Akkor erőltesd!!!!!

  4. #64
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Sajnos teljesen igazatok van!Én is raktam össze egy 200$-os csomagot és nem kelt el az 50- 60%!!Régebben simán elment a nagyobb csomag is!!Bár azokon nem ment annyira!:-( Abban is igazatok van,hogy a mai világban megbízni valakiben,főleg tök idegenekben???Nekem ismerőseim kérdezték meg,hogy ha nyernék egy nagyobb összeget,elküldeném-e a pénzt a befekteőimnek???Hangsúlyozom ISMERŐSÖK,HAVEROK!!!Ami azt jelenti,hogy az ő eszükben megfordult ilyen(lehet ők nem küldenék el?):tök VICC,akkor egy idegenében??!!Szóval sajnálom,hogy idáig süllyedtünk!!Sztem az ilyen jellemtelen embereket ki kéne tiltani a pi**ába!!GL
    dfecco23 likes this.

  5. #65
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én most nem védeni és nem is támadni akarom őt.
    Én stake-eltem év elejétől a srácot, beszéltem vele többször skype-on, MSN-en webkamerával, tehát láttam is, nem 9 éves. Itt láthatjátok az eredményt, aminek kb. fele az én pénzem:
    AGRA197 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
    Azt gondolom, hogy leginkább egy mental coach-ra lenne szüksége, mert gyakran beleesik abba a hibába, hogy gyorsan akarja visszanyerni a bukott pénzt, ezért még többet bukik. Lehet, hogy most majd kapom, hogy miért nem szóltam előbb, de a fenti oldal mindenki számára elérhető, az eredményeit mindenki látta, ennek tudatában küldtétek el neki a pénzt.
    Mivel megvan több elérhetősége megpróbálom kideríteni mi a pontos helyzet, de semmit nem ígérek.
    Mindenesetre én nem számolnék a helyetekben egy darabig azzal a pénzzel.
    Galambos Tarzan likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #66
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    446

    Alapbeállítás

    Helló emberek!

    A párom még mindíg őrizetben van és egyszerűen nem is értem ami itt folyik!
    Itt mindenki azzal van, hogy kamu meg fenyegetőznek ilyenek.
    Bennetek semmi emberség nincs? Azt a 30 dollárt vagy mennyi pontosan akkor is elintézem ha nem tudok vele beszélni, mert már pár ismerősével felvettem a kapcsolatot. Volt itt valami okos aki szintén kétkedve azt írta, hogy ha valóban én a barátnője vagyok akkor, hogy találtam ide a fórumra stb... Akkor tudatom azzal az emberrel, hogy nem kell hozzá diploma véleményem szerint, de nem is érdekel.
    18:00-kor találkozok az ügyvéddel és talán okosabb leszek.
    A pénzét megkapja az összes befektetője én garantálom, de szerintem eddig is megkapta tőle is mindenki. Írok majd nektek, hogy mi van.

    sziasztok

  7. #67
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Ide megadta a kódot?? :-))

  8. #68
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 22.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Agra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló emberek!

    A párom még mindíg őrizetben van és egyszerűen nem is értem ami itt folyik!
    Itt mindenki azzal van, hogy kamu meg fenyegetőznek ilyenek.
    Bennetek semmi emberség nincs? Azt a 30 dollárt vagy mennyi pontosan akkor is elintézem ha nem tudok vele beszélni, mert már pár ismerősével felvettem a kapcsolatot. Volt itt valami okos aki szintén kétkedve azt írta, hogy ha valóban én a barátnője vagyok akkor, hogy találtam ide a fórumra stb... Akkor tudatom azzal az emberrel, hogy nem kell hozzá diploma véleményem szerint, de nem is érdekel.
    18:00-kor találkozok az ügyvéddel és talán okosabb leszek.
    A pénzét megkapja az összes befektetője én garantálom, de szerintem eddig is megkapta tőle is mindenki. Írok majd nektek, hogy mi van.

    sziasztok
    Szia!

    Ne haragudj de az egészből az jön le, eleve hogy a párod eljátszotta másra a pénzt. Szóval magának köszönheti azt hogy az embereknek ilyen róla a véleménye. Csak képzeld el, hogy valakinek adsz pénzt hogy befizessen valami útra neked, erre mondja hogy nem indul az út, de nincs gáz rajta vagyok a dolgon hogy valahogy visszakapd a pénzed...

    Az meg hogy miért nem tudott azóta fórumra jönni, megint csak nem a bizalmaz növeli az emberekbe.

  9. #69
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok érintett a témában(szerencsére), de azt nem értem, hogy a "barátnője" mégis min van fennakadva? Ha igaz is lenne a sztori, akkor is morbid, hogy kivan akadva mer a pasija néhány ember pénzét visszatartja már egy ideje és ezért ők fel vannak háborodva...
    Az mellékes, hogy tényleg hasonlóan veszi fel a kritikát mint Agra...
    Meg az, hogy hirtelen beviszik, utána 2percre találkozik a bnőjével és egyből az akadémiával fennálló néhány dolláros tartozásáról beszél, nem pedig arról, hogy mégis mi történt vele meg hasonlók... Kicsit "fairytale" jellegűD
    dfecco23 and Simi8 like this.

  10. #70
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Az nem lehet, hogy Agra is kapcsolatban állt Bitarral, és az FTP -vel? Amikor pedig éppen készült lelépni a játékosok pénzével, (amit előtte a Kajmán - szigeteki bankszámlájára akart befizetni egy automatán (???) keresztül) letartóztatták a rendőrök. Az óvadék 75$.
    dfecco23 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •