Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (55) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megverték Sam Trickettet

  1. #31
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi ezen a brutális? Kapott 3 fülest. Semmi baja.
    eszed annyi, mint amennyi látszik. de lehet sokat mondtam.
    NitroHUN and mátííí like this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Nyilvan elitelendo az eset, de sztem felvan fujva az egesz...
    Marmint folosleges olyan jelzoket hasznalni, mint: brutalis, kegyetlen stb.
    Ahogy pozol a kameraba latszik, h a leheto legcsunyabb kepet probalja kesziteni magarol, de a kep alapjan max szivatasrol lehetne beszelni mintsem brutalis veresrol :P

    Ettol fuggetlenul senkinek sincs joga fizikailag bantani senkitsem, en csak azt mondom, hogy nagyon fellett fujva az eset a seruleseket tekintve... ha azt nezzuk, h amikor probalgattam a "kez nelkul bicajozok" vagy a "baloldalon fogom a kormanyt a jobbkezemmel, jobb oldalon meg a balkezemmel" projekteket, akkor abbol akkor eses lett, h ha Sam tudna rola elszegyelne magat...

    Sztem itt csak par taho beszolt tricketnek, amire o konnyen megeshet, h arrogansan valaszolt, erre kapott ket barackot meg egy medvepuszit esetleg egy kis alban alma-val koritve, aztan ennyi...
    Utoljára módosítva: Ocsipok által: 2012. 07. 06. 06:03

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eszed annyi, mint amennyi látszik. de lehet sokat mondtam.
    Én már láttam olyan embert akit brutális megvertek. El volt törve a keze, több bordája, az orra, meg a fején nem 3 kis horzsolás volt, hanem telibe zöld volt meg lila. Na az brutális volt. Az hogy valakinek adnak 2 pofont "mindenoknélkűéirigységből" azt nem nevezném annak.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eszed annyi, mint amennyi látszik. de lehet sokat mondtam.
    Vagy neked ez brutális? Itt keleten ezzel a kórházba sem mennek be.
    mati1979 and forzadani3 like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy neked ez brutális? Itt keleten ezzel a kórházba sem mennek be.
    Persze, mert felénk megjegyzed az arcokat és már telefonálsz is.
    redoubtable likes this.

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás -

    tanulság: kell egy pár testőr

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Ocsipok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilvan elitelendo az eset, de sztem felvan fujva az egesz...
    Marmint folosleges olyan jelzoket hasznalni, mint: brutalis, kegyetlen stb.
    Ahogy pozol a kameraba latszik, h a leheto legcsunyabb kepet probalja kesziteni magarol, de a kep alapjan max szivatasrol lehetne beszelni mintsem brutalis veresrol :P

    Ettol fuggetlenul senkinek sincs joga fizikailag bantani senkitsem, en csak azt mondom, hogy nagyon fellett fujva az eset a seruleseket tekintve... ha azt nezzuk, h amikor probalgattam a "kez nelkul bicajozok" vagy a "baloldalon fogom a kormanyt a jobbkezemmel, jobb oldalon meg a balkezemmel" projekteket, akkor abbol akkor eses lett, h ha Sam tudna rola elszegyelne magat...

    Sztem itt csak par taho beszolt tricketnek, amire o konnyen megeshet, h arrogansan valaszolt, erre kapott ket barackot meg egy medvepuszit esetleg egy kis alban alma-val koritve, aztan ennyi...
    nem hiszem hogy 10 millió nyerése után szüksége lett volna hírnévre vagy felhajtásra

  8. #38
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Megverték csúnya dolog, de miért kell sírni egy világnak ?? Mi ő valami lány ??
    Az ilyen emberek mindig el lesznek nyomva aki nem áll ki magáért.
    Persze azok akik olyan társaságban nőttek fel ahol állandóan Tekken -t vagy Diablo-t játszottak azt sem tudják ma az hogy balhé és egy pofontól és elsirják magukat.
    (-Hogy is vélekedhetnek másként erről a témáról).
    Krono likes this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Azért, akik szerint ez semmi, csak pár pofon abba belegondolnak, hogy ezekben a szitukban nem is a fájdalom számít? Ami a legszarabb lehet ebben az egészben, hogy ottvagy a világ egyik legnagyobb szórakozóközpontjába, elmész kicsit mulatni önfeledtem a barátnőddel, és aztán ott van a tehetetlenség. 6-an vannak egy ellen, nem nagyon tudsz mit tenni, ok neki mehetsz akármelyiknek, ha csak nem vagy Chuck Norris, akkor sok sanszod nem lesz. Az a legrosszabb, hogy nem tudsz mit cisnálni, állnod kell az ütést, és elkel viselned azt, ahogy látod, hogy leköpik a barátnőd. És ez szerintem sokkal rosszabb érzés bármilyen fizikai fájdalomnál.

    Az más kérdés, hogy nem kell képet csinálni, amin látszik minden sérülésünk, és pózolni a médiának.
    gorcsy, katkar, dr.drogba and 5 others like this.

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    aki szerint ez semmi sem volt, annak azt kívánom hogy kapjon pár ekkora fülest a barátnője előtt 6 ****kalaptól, megnézném hogy hányan rántanátok meg a vállatokat és sétálnátok tovább fütyörészve, mintha mi sem történt volna
    dr.drogba and bakyka like this.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •