Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (55) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megverték Sam Trickettet

  1. #41
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    370

    Alapbeállítás

    Több lék van ezen a storin mint a Titanicon....szvsz betéptek, filmszakadás, és megnézte a járdát közelről...
    A többit már elmondták a többiek....

  2. #42
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    háát azér szerintem kapott pár öklöst hogy így néz ki és nem gondolnám hogy olyan nagyon nyápicnak kéne kikiáltani mert ezt közzé tette. Sőőt én szerintem krvára meghökkentö hogy egy ilyen $ milliokat össze nyerő embert ennyire ne tiszteljenek. Én a helyébe nem a rendörséghez fordulnák hanem brutálisan agyonveretném őket!!!

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 06.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Így jár az, aki nem utalja a "dobót" a ps-n
    redoubtable likes this.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eszed annyi, mint amennyi látszik. de lehet sokat mondtam.
    nem mondom, hogy ez rendben van, sőt.... de lássuk már be hogy ez nem egy brutális verés volt. biztos vagyok benne hogy itt a lelki fájdalom nagyobb lesz mint a testi! azt is látni kell, hogy aki szórakozni jár és ahol van alkoholfogyasztás ott lesz kötekedés és némi verekedés is mert a világ sajnos ilyen. plusz azt sem tudhatjuk mi előzte meg mindezt...
    amúgy egy brutálisan megvert ember kb így néz ki:

    Brutális ******támadás Sarkadon: második Olaszliszka? | barikád.hu - Döntsd el, melyik oldalon állsz!
    Szétverték a bajnokot a diszkóban - Blikk.hu

  5. #45
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Most nem akarok párhuzamot vonni egy pár napja elhangzott fórumreakcióval kapcsolatban (nem is feszültségkeltésnek mondom) de lehet,hogy beszólt neki valaki a szórakozóhelyen "Hé Samy! Nem vagy te egy kicsit nagyképű?! - válasz: "
    nagyképű vagyok?! van mire?! ok, szia " ... páff (ha hasonló reakciót adott Tricky7 akkor az eléggé bicskanyitogató és nem is csodálom,hogy megcsapták)
    Romsy likes this.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Van is mire! Mindkét esetben!Persze érthető ,ha elfogynak az érvek, előkerül az izom/5 haver.emberi...

  7. #47
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    tipikus magyar mentalitás, akármilyen fórumon elő hozzák a ****** témát, ami baromi unalmas már, és szánalomra méltó..... a neten mindig is nagy volt az összefogás ellenük, a NETEN....
    másik: mint minden fórumon itt is sok a harcedzett K1 meg MMA bajnok, akik azonnal fitymálnak, -ez brutális? -a húgom állva kibírja.... (rofl)
    don pro and pszibu like this.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tipikus magyar mentalitás, akármilyen fórumon elő hozzák a ****** témát, ami baromi unalmas már, és szánalomra méltó..... a neten mindig is nagy volt az összefogás ellenük, a NETEN....
    másik: mint minden fórumon itt is sok a harcedzett K1 meg MMA bajnok, akik azonnal fitymálnak, -ez brutális? -a húgom állva kibírja.... (rofl)
    vettek már körbe 15-16 éves ******ok 4en késsel???? majd ha megtörténik nem lesz unalmas számodra sem. és egyre nagyobb az esélye, hogy meg fog! nézz utána a demográfiai adatoknak....
    Krono and Joe Oetschay like this.

  9. #49
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tipikus magyar mentalitás, akármilyen fórumon elő hozzák a ****** témát, ami baromi unalmas már, és szánalomra méltó..... a neten mindig is nagy volt az összefogás ellenük, a NETEN....
    másik: mint minden fórumon itt is sok a harcedzett K1 meg MMA bajnok, akik azonnal fitymálnak, -ez brutális? -a húgom állva kibírja.... (rofl)
    mire fel ez a nagy beszólás, hogy harcedzett K1 meg MMA bajnok?
    szerencsére még meg nem éltem brutális verést, de láttam olyat, ami ennél durvábbat eredményezett, és még azt se nyílvánítanám brutálisnak. tény, hogy megverték, szar ügy. engem is megvernének 6an, panaszkodnék ja. fájna? ja. csak azért, mert valaki híres ne nyomjanak már egyből ilyen hírt róla, hogy jajj brutálisan megverték szegényt.
    még annyit megemlítenék, hogy a kép ami az arcát ábrázolja kb olyan, mintha biciklivel orra esett volna kb 20km/h-val...ami mekkora brutális lehet
    redoubtable likes this.

  10. #50
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Ki nem szarja le,hogy megvertek valakit?
    Krono and redoubtable like this.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •