Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 55 (55) összesen
Like Tree93Likes

Téma: Megverték Sam Trickettet

  1. #51
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Itt tényleg enyi érzéketlen idiota sutyó ****fej van.

    A lényeg megvertek valakit. Az hogy menyire mellékes (én pl ha egy pofont kapnák már azt is brutálisnak érezném mert nem vagyok hozászokva, ahogy szerintem ö sem).

    Nem hogy sajnálnátok inkább elbagatelizáljátok az ügyet a 21. században senkinek nincs joga senkit bántalmaznia (remélem a három csapás törvény segit magyarországot is megtisztitani az aluliskolázott agresziv senkiházi elemektől)

    És szerintem nem baj ha a világ tudomására hozza ennél sokal kevesebb információértékű dolgokat is nyilvánosságra hoznak.

    Az meg hogy a berátnöjét is bántották még gusztustalanabbá teszi az esetet

    Jobbulást Sam
    bakyka, Pavert and burinho like this.

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt tényleg enyi érzéketlen idiota sutyó ****fej van.

    A lényeg megvertek valakit. Az hogy menyire mellékes (én pl ha egy pofont kapnák már azt is brutálisnak érezném mert nem vagyok hozászokva, ahogy szerintem ö sem).

    Nem hogy sajnálnátok inkább elbagatelizáljátok az ügyet a 21. században senkinek nincs joga senkit bántalmaznia (remélem a három csapás törvény segit magyarországot is megtisztitani az aluliskolázott agresziv senkiházi elemektől)

    És szerintem nem baj ha a világ tudomására hozza ennél sokal kevesebb információértékű dolgokat is nyilvánosságra hoznak.

    Az meg hogy a berátnöjét is bántották még gusztustalanabbá teszi az esetet

    Jobbulást Sam
    Szerintem inkább helyretenni próbáltuk a dolgokat és nem elbagatelizálni, ez nagy különbség.
    Három csapásban bízni elég vicces, akit eddig se érdekelt a büntetés ezután se fog!
    A 'jobbulást Sam'-et pedig nem hiszem hogy olvassa
    tonyi likes this.

  3. #53
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vettek már körbe 15-16 éves ******ok 4en késsel???? majd ha megtörténik nem lesz unalmas számodra sem. és egyre nagyobb az esélye, hogy meg fog! nézz utána a demográfiai adatoknak....
    ja, idősebbek vettek körbe, kés nélkül, de abban sem volt köszönet, sőt több ismerősöm is járt már rosszul, de sajna nem volt egy olyan bátor lájkolgató(mint akik itt vannak) sem aki segített volna, mint mondtam csak a NETEN van összetartás, és ezt tartom...

    aztán lájkolgathatjátok egymás rémtörténeteit, meg a mindig egyel nagyobbat mondok dumát...

    ""nézz utána a demográfiai adatoknak...."" minek nézzek, nyilván így van, mondtam én ennek az ellenkezőjét? (rofl) de itt nem volt szó cigókról ti még is belekevertétek, és ez már tényleg uncsi :S

    én sem lakok álom környéken de itt valamivel mérsékeltebben vannak jelen az orkok,úgyhogy lehet könnyen beszélek!!?? :O
    de te nyilván harlem-ben laksz és mindennap megküszdessz az életért :S:S
    bakyka, burinho, don pro and 2 others like this.

  4. #54
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet möster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, idősebbek vettek körbe, kés nélkül, de abban sem volt köszönet, sőt több ismerősöm is járt már rosszul, de sajna nem volt egy olyan bátor lájkolgató(mint akik itt vannak) sem aki segített volna, mint mondtam csak a NETEN van összetartás, és ezt tartom...

    aztán lájkolgathatjátok egymás rémtörténeteit, meg a mindig egyel nagyobbat mondok dumát...

    ""nézz utána a demográfiai adatoknak...."" minek nézzek, nyilván így van, mondtam én ennek az ellenkezőjét? (rofl) de itt nem volt szó cigókról ti még is belekevertétek, és ez már tényleg uncsi :S

    én sem lakok álom környéken de itt valamivel mérsékeltebben vannak jelen az orkok,úgyhogy lehet könnyen beszélek!!?? :O
    de te nyilván harlem-ben laksz és mindennap megküszdessz az életért :S:S
    harlem-ben? ott inkább feketék vannak és nem ******ok. láttam a die hard-ban tegnap a tévében
    forzadani3 likes this.

  5. #55
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    harlem-ben? ott inkább feketék vannak és nem ******ok. láttam a die hard-ban tegnap a tévében

    nagyot mondtál... öblíthetsz! (n)



    burinho likes this.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •