Oldal: 122 / 240 ElsőElső ... 2272112120121122123124132172222 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.211 - 1.220 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1211
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Tegnap óta nem hajlandó tölteni a laptopom (Fujitsu Siemens),csak ha egy bizonyos szögben kézzel nyomom a töltőt. Valósznűleg kontakthibás,mert mozgatásra néha elkapja.Netes fórumok szerint a forrasztás engedte el az alaplap és a tápcsatlakozó között. Tud valaki ajánlani valami megbízható szervízt Pesten vagy Érd vonzáskörzetében,ahol nem vesznek le nagyon,és esetleg meg is lehet várni a javítást? (nem szívesen adom ki a kezemből, főleg hogy rajta van a HM adatbázisom,meg a banki programjaim)

  2. #1212
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap óta nem hajlandó tölteni a laptopom (Fujitsu Siemens),csak ha egy bizonyos szögben kézzel nyomom a töltőt. Valósznűleg kontakthibás,mert mozgatásra néha elkapja.Netes fórumok szerint a forrasztás engedte el az alaplap és a tápcsatlakozó között. Tud valaki ajánlani valami megbízható szervízt Pesten vagy Érd vonzáskörzetében,ahol nem vesznek le nagyon,és esetleg meg is lehet várni a javítást? (nem szívesen adom ki a kezemből, főleg hogy rajta van a HM adatbázisom,meg a banki programjaim)
    Add le HDD nélkül, a töltés úgy is megy.
    XIII. kerületben tudok szervizt, de arra amerre írtad, nem.

  3. #1213
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Ha úgy indítok el egy videót (Media Playerrel és KMPlayerrel is próbáltam) hogy közben megy a PT3 HUD akkor a videón vibráló csíkok jelennek meg és előbb-utóbb lefagy a rendszer.
    Néha csak a videókártya illesztője áll le, majd indul újra, vagy valami ilyesmi.
    Ha a HUD-n beállítom hogy ne legyen átlátszó az sem oldja meg.

    NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS kártya, próbáltam régebbi driverrel is, de ugyanaz.
    WIN7 Home Premium SP1 van fent, pár frissítés is telepítve van.
    Régebben egy másik WIN7-el nem volt ilyen gond, se frissítéssel, se anélkül.
    Meg lehet ezt oldani valamilyen beállítással?

  4. #1214
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha úgy indítok el egy videót (Media Playerrel és KMPlayerrel is próbáltam) hogy közben megy a PT3 HUD akkor a videón vibráló csíkok jelennek meg és előbb-utóbb lefagy a rendszer.
    Csak tipp:
    tudom mostanaban mar nem divat DivX codec pakkokat telepiteni a gepre, de te esetedben rosszabb nem lehet. Probalj ra guglizni valami divx codec pack-ra az lecsereli a legtobb video kodolot es lehet megoldja a problemadat. Probat meger szvsz. (azert mindent ne engedj neki feltelipetni pl a divx playereket, csak a codec-eket rakd fel)

    Pobald ezt:
    Windows 7 Codec Pack - CNET Download.com

    update:
    parezer IBMes kollega velemenyet figyelembe veve: VLC player a legjobb media player, mindenek elott probald meg azzal. (valszeg azzal is gondod lesz, de 1probat az is meger)
    Utoljára módosítva: hoodyhoo66 által: 2012. 06. 18. 12:09

  5. #1215
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet yodalino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    VPN használókat kérdezném: nem fog nekem balhézni a moneybookers/pókerterem, ha hirtelen román / ukrán / stbstb ip-ről kezdek látszani?

    En hirtelen kikoltoztem Lengyelorszagba, es eddig meg se a Moneybookers, se a Pokerstars nem szolt be. Pedig mar depositoltam lengyel Mastercardrol is, es cahsoutoltam MB-re, es onnan a magyar bankomba... Persze ettol meg nem 100% biztos a dolog. De nekem eddig problema mentes (3honapja)...

    update: de amugy h biztosra menjek, hamarosan lesz lengyel cimem, akkor megprobalok atterni lengyel accountra, mert nem tudom mi lesz a magyar online pokerrel, de semmi jora nem szamitok...
    btw te miert akarsz VPN-ezni?
    Utoljára módosítva: hoodyhoo66 által: 2012. 06. 18. 12:07

  6. #1216
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás Wifi+Android

    Lehet hogy nem jo topicba irok,de szerintem ez all a legkozelebb hozza.
    Szoval keresek olyan telefont/tabletet, amivel wifin gyorsan lehet letolteni. Ezt azert kerdezem, mert otthon sajnos csak mobilnet van, ami alapvetoen ki is elegitene az igenyeimet, de sajnos torrentezni nem lehet rajta. Eddig ugy csinaltam, hogy kivalasztottam a laptopon az engem erdeklo torrenteket, es aztan elsetaltam egy kozelben levo pizzeriaba, es es ott a laptoppal letoltottem. Szerencsere speedtest.net szerint 40 megas netjuk van, es a laptopom 3,5-3,8 MB kozott stailan tolt. Viszont eleg kenyelmetlen laptopot cipelni,ezert ki akartam probalni telefonnal is(Samsung Galaxy S),es meglepetesre nem ment a sebesseg 800K fole sosem. Kiprobaltam vagy 5 klienst, aztan kivancsisagbol kiprobaltam egy FTP-t,es ott se volt gyorsabb. Ezutan kolcsonkertem nehany telefont, es tabletet az ismerosoktol,de egyik se volt gyorsabb. Pedig voltak kozottuk csucskeszulekek is (Galaxy S2,HTC Sensation,stb). Eddig a leggyorsabb egy 30 ezer forintos Concorde tablet volt,de az is csak max 900-920 korul szedett.
    Ti talalkoztatok mar ilyesmivel? Letezik olyan androidos telefon,ami gyorsabb?

  7. #1217
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy nem jo topicba irok,de szerintem ez all a legkozelebb hozza.
    Szoval keresek olyan telefont/tabletet, amivel wifin gyorsan lehet letolteni. Ezt azert kerdezem, mert otthon sajnos csak mobilnet van, ami alapvetoen ki is elegitene az igenyeimet, de sajnos torrentezni nem lehet rajta. Eddig ugy csinaltam, hogy kivalasztottam a laptopon az engem erdeklo torrenteket, es aztan elsetaltam egy kozelben levo pizzeriaba, es es ott a laptoppal letoltottem. Szerencsere speedtest.net szerint 40 megas netjuk van, es a laptopom 3,5-3,8 MB kozott stailan tolt. Viszont eleg kenyelmetlen laptopot cipelni,ezert ki akartam probalni telefonnal is(Samsung Galaxy S),es meglepetesre nem ment a sebesseg 800K fole sosem. Kiprobaltam vagy 5 klienst, aztan kivancsisagbol kiprobaltam egy FTP-t,es ott se volt gyorsabb. Ezutan kolcsonkertem nehany telefont, es tabletet az ismerosoktol,de egyik se volt gyorsabb. Pedig voltak kozottuk csucskeszulekek is (Galaxy S2,HTC Sensation,stb). Eddig a leggyorsabb egy 30 ezer forintos Concorde tablet volt,de az is csak max 900-920 korul szedett.
    Ti talalkoztatok mar ilyesmivel? Letezik olyan androidos telefon,ami gyorsabb?



    EGyszeruen fizess elo vmi normalis, szelessavu netre es megoldodik minden gondod.

  8. #1218
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Előfizetnék,ha lehetne.....
    De sajnos kábeles nem jöhet szóba, mivel nem olyan kábbellel van bekábelezve a ház. Az ADSL-t meg kb 2 hónapja mondtam le, olyan szar volt (allandoan szakadt, szoval muszaj volt mellette mobilnet, akkor meg minek fizessek ketfele)....
    Utoljára módosítva: Szecska által: 2012. 07. 10. 15:23

  9. #1219
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előfizetnék,ha lehetne.....
    De sajnos kábeles nem jöhet szóba, mivel nem olyan kábbellel van bekábelezve a ház. Az ADSL-t meg kb 2 hónapja mondtam le, olyan szar volt (allandoan szakadt, szoval muszaj volt mellette mobilnet, akkor meg minek fizessek ketfele)....
    Ha egyik nagy szolgaltato (T, UPC, Digi) se tud hozzad szelessavot vinni, az eleg para Hol lax te?

    Ugyan nem ertek hozza annyira, de sztem nem fog gyorsabban hasitani neked egy telefon sem.

  10. #1220
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    De, hozza, 1 evig T-s voltam, de olyan szar volt a minosege, hogy mihelyt lejart az 1 ev huseg, azonnal felmondtam. (nem csak nekem, hanem a hazban mindenkinek) Egyebkent, uj varosresz, szinte most epul az egesz kornyek, 4-5 eve meg legelo volt itt, mindez Bp szeletol 6-8 kilometerre

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •