Oldal: 53 / 62 ElsőElső ... 3435152535455 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 521 - 530 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #521
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Komoly hozzállásbeli problémák vannak itt... ennyi hand után is előjön ez? Nem lehet mindenért az rng-t okolni, az elszenvedett bad beatek egy dolog, a rosszul, vagy nem a lehető legjobban megjátszott handek viszont az érme másik fele. Ezt kellene megérteni.
    Ez egy olyan sport ahol mindig is fogsz veszteni, egyszerűen csak arra kell törekedned, hogy több legyen a győzelem.

    JociBalboa likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #522
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Azért azt nem gondolod komolyan, hogy andrrstyle-nak 900 ezer handen keresztül mindig kitartottak a lapjai.

    TT-vel meg a turn call egyszerűen rossz. Bármilyen káró, 7,9,J,Q,A mind olyan river, ahol az ellenfeled mögéd fog checkelni, K-n meg ugye lejavul. Ez majdnem a lapok fele. Illetve ha air van nála, és 1 lapos soresély lesz riverre, akkor nem fogsz callolni egy 170bb-s betet, szóval sok esetben még ki is blöfföl.

    Egy gyenge és egy jó reg között a legfontosabb különbség a tiltkezelés. Azért lehetsz az utolsó 100k handben BE, mert napi átlagban legalább 1 beülőt eltiltelsz. Nézz végig 10 elvesztett beülőt az utóbbi hétről, és mondd azt, hogy nincs legalább 5 ezek között, amiket első ránézésre is másképp játszanál.

  3. #523
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt nem gondolod komolyan, hogy andrrstyle-nak 900 ezer handen keresztül mindig kitartottak a lapjai.

    TT-vel meg a turn call egyszerűen rossz. Bármilyen káró, 7,9,J,Q,A mind olyan river, ahol az ellenfeled mögéd fog checkelni, K-n meg ugye lejavul. Ez majdnem a lapok fele. Illetve ha air van nála, és 1 lapos soresély lesz riverre, akkor nem fogsz callolni egy 170bb-s betet, szóval sok esetben még ki is blöfföl.

    Egy gyenge és egy jó reg között a legfontosabb különbség a tiltkezelés. Azért lehetsz az utolsó 100k handben BE, mert napi átlagban legalább 1 beülőt eltiltelsz. Nézz végig 10 elvesztett beülőt az utóbbi hétről, és mondd azt, hogy nincs legalább 5 ezek között, amiket első ránézésre is másképp játszanál.
    utobbi 50k handben BE vagyok én is,azt gondoltam hogy csak rosszul futok...elkezdtem időt fordítani utólagos elemzésre,sessionok visszanézésére és kiderült számomra hogy rengeteget hibázok és sok olyan pot miatt lettem BE amire elözöleg nem is gondoltam,ezt tudom neked is javasolni,jó aprólékosan elemezd ki a játékod és biztosan fejlödni fogsz

  4. #524
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    88 szerintem ízi call read alapján egy másik handben az ellenfelem callolt 4betet oop QT-vel, flopon bekerülve természetesen azonnal érkezett neki turnre a lap a gutshotjához, így az overemet dobhattam a kukába. a többi kisebb potokkal ment el.

    lehet ezt hangoztatni, hogy mindenki ugyanannyi badbeat-et kap, csak ez rohadtul nem igaz, ahogyan azsem, hogy egy érme 50%ban esik az egyik és 50%-ban a másik oldalára. itt 30-on az ilyen halaktól jön a pénz, mint ezek, akik 80/40/25-öt, vagy még durvább statokat tolnak. aki simán lejátssza a regeket, az nem 30on, meg nem 50en tolja, mert nagyon hamar továbblép. aki meg szerencsésebb, az bukik egy kevés $-t a többi regnek, az ekkora halak ellen pedig kitartanak a lapjai, és így lesz mondjuk egy ilyen grafikonja:
    AndrrStyle Poker Player Ranking and Stats at OnGame Poker

    Aki kevésbé az, mint pl én, az elbukja a nagy potokat 250 bb deepen, behúzzák ellene a halak a 30%-aikat, és ezeket szépen grindelheti vissza néhány k hand alatt, amikor minden kezdődik elölről. ez van. variance beats meg, el kéne fogadnom

    illetve annyi, hogy szerintem jó volt a calldown a tt-vel read alapján. viszont ha teszem azt bekerül turnön, a végeredmény akkor sem változik. és igazából cseszhetem, hogy az ilyen helyzetekben 95%-ban én nyerek, ha neki odaért az overje. szóval ez a hosszútávon +ev dolog is kicsit túl van misztifikálva szerintem. vajon hány hand múlva lesz újból 250 bb deepen setem egy fiss overpárja ellen?
    "88 szerintem ízi call read alapján": Akkor ne sírj, ha nem húzod be mindig és nagy lesz a variancia!
    "bekerül turnön, a végeredmény akkor sem változik": Tökmindegy mi lesz a végeredmény, ha jól játszod meg a handet.

    rockett: Én tuti visszaemelek itt flopon! Nem azt mondtam, hogy 20$ig kell raiselni, de egy 12$os betet megeresztek ellene. Elég kevés lapot fog itt dobni, ha meg tényleg vmi monster van nála esetleg már be is kerülhet. Ha meg nagyon tré lapja van, akkor meg alapból nem fogja elblöffölni a 2,5BI-t... Ez a limp/r pot bet, nálam azt jelzi, hogy monster van nála. Persze ez csak az én véleményem.

  5. #525
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    csak a szokásos dolog folytatódik


    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($119) 397bb
    UTG+1 ($42.54) 142bb
    CO ($6.16) 21bb
    BTN ($64.15) 214bb
    SB ($42.25) 141bb
    bandus (BB) ($32.55) 109bb

    Pre-Flop: ($0.45, 6 players) bandus is BB
    UTG raises to $1.05, 1 fold, CO calls $1.05, BTN calls $1.05, SB raises to $3, bandus calls $2.70, UTG calls $1.95, CO calls $1.95, BTN calls $1.95

    Flop: ($15.00, 5 players)
    SB bets $3, bandus raises to $9, 2 folds, BTN calls $9, SB goes all-in $39.25, bandus goes all-in $20.55, BTN calls $30.25

    Turn: ($123.05, 3 players, 2 all-in)

    River: ($123.05, 3 players, 2 all-in)

    Final Pot: $123.05
    SB shows

    bandus shows

    BTN shows


    BTN wins $120 (net +$77.75)

    SB lost $42.25
    bandus lost $32.55
    UTG lost $3
    CO lost $3

    asszem a rollom hamarabb elfogy, mint a remény, hogy egyszer végre ismét nekem is csapják a kártyát

  6. #526
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Ritkan van, hogy 3-as aiban 4 bi-es kaszaban vagy, raadasul favoritkent, szar erzes bebukni. De ettol fuggetlenul csak egy sima flushhuzo javult le, kar ilyenen sajnalkozni, s bepostolni. Ugyanennyi energiaba kerul egy kerdeses handet postolni.

    Amugy a pf megadas erosen asztalfuggo, mert ebbol sokszor lesz 4b, amit mar nem tudsz tartani, - bar 4es aiban megvan az oddsod - s ilyenkor elment a levesbe 9 bb.

    GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  7. #527
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ritkan van, hogy 3-as aiban 4 bi-es kaszaban vagy, raadasul favoritkent, szar erzes bebukni.

    GL!
    ez így van. és ez az ami leginkább megvisel, hogy sok 10k hand óta az ilyen helyzetekben bizony nem nekem csapja a kártya. azt elviselem, hogy a flipeket rendre nem én húzom. olyanról álmodni sem merek, hogy hátulról rakom be és nyerek valamit, viszont hogy ezeket a ritka, nagy kasszákat sem csapja sosem nekem, az már elég kellemetlen...

  8. #528
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    asdsad.jpg
    a mai napo eddig....
    egy lépés előre, 2 hátra. ez tökéletesen jellemzi a napot, a hónapot és az egész évet... 1300 hand után egyszerűen egy potot sem voltam képes nyerni.. 3 flipet buktam ugyanaz ellen a fiss ellen.. elveszett már minden lelkesedésem. ami $-om maradt még, azzal játszok, bármiféle remény vagy elvárás nélkül. ha 150k hand alatt nem változott a helyzet, ezután sem fog. sajnálom h nem én vagyok az az ember aki aki sikeres ebben a játékban, de ezvan, már beláttam hogy nem nyerhetek

  9. #529
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    jo*****anyad.jpg
    új nap virradt, de szerencsére minden marad a régiben nincslap, nincsakció, és AA vs 88 3bet potban mert miértisne.

  10. #530
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    új nap virradt, de szerencsére minden marad a régiben
    jo*****anyad.jpg ...
    sztem hagyd a pokit a fenébe
    rockett, bandus and Gabiru like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •