Oldal: 55 / 62 ElsőElső ... 5455354555657 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 541 - 550 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #541
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem a pénzért játszod akkor valószínűleg a játék szeretetéért. A szavaidból nekem az jön le,hogy ez most hiányzik. Én a helyedben abbahagynám 1 időre. Kár a rollt eltiltelni,de te tudod. Ilyen mentális állapottal úgyis csak veszteni fogsz.
    annak hogy vesztek semmi köze a mentális állapotomhoz akármilyen állapotban játszom, semmiképp sem nyerek.

  2. #542
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    "30k-s BE szériákkal könnyű magyarázni, ami két hét alatt kipörög, nagy kaland"
    Idén csak 150k handet játszottál, az 1-2 havi adag. Abban pedig simán benne van a BE.

  3. #543
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Köss cash game biztosítást, ha ennyire zavarnak a bad beatek.

  4. #544
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    köszi a tanácsokat de beletörődtem, hogy ebben a játékban nem nyerhetek. amit eddig sikerült, az is cska véletlen volt, ezért igyekszem visszaforgatni jogos tulajdonosainak.

  5. #545
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ...tavaly egész évben szép meredeken ívelt a grafikonom, idén pedig a lejátszott 150k hand alatt BE vagyok, és nem hiszem, hogy elfelejtettem volna, hogy mivel emelek, mikor cbetelek, mikor csekrézelek és mikor dobok...
    Good mornig variance!

    Nem lehet, hogy tavaly egész évben a bré jobbik oldalán áltál, most meg egy kicsit fordítva?
    A pókeresek nagy része kurvára alábecsüli a szórást. (Egy kis zárójeles megjegyzés: Nekem az elmúlt öt évem mindegyike EV alatt volt 25-50 BI-vel, egyetlen teremben voltam masszívan EV fölött, de az meg csődbe ment és a pénzem jó része benn ragadt. Most NL10-en próbálom újraépíteni magam, két éve NL100-on játszottam...) Az EV az nem olyan dolog, hogy ha most alatta vagyok, akkor jövőre felette leszek. Teljesen normális az, hogy valaki 3M hand lejátszása után 150BI plusszba, vagy ugyanannyi mínuszban van.

    El kell viselni nem picsogni, mint valami hisztis kis picsa... BE vagy 150K handen keresztül ---> gyengén játszol... Így látatlanban azt mondom, hogy ezalatt a 150k hand alatt legalább 30-50BI ment el szar játékkoddal.

    Tanulni, elemezni, koncentráltan játszani, vagy abbahagyni a picsába.
    Írhattam volna azt is, hogy GL, meg fel a fejjel, majd lesz jobb is, de nem lesz jobb... A sírásra meg egyrészt senki sem kíváncsi, másrészt semmire sem mész vele, sőt... akik képesek komolyan elemezni egy handet, azok leszoknak a topikodról, és ha néha beteszel egy-egy handet nem kapsz majd érdemi segítséget.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  6. #546
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    mindent elfogadok, kivéve, hogy szarul játszok :P

    bár valamit biztosan nem csinálok jól, ha nálam gyengébb képességű emberkék is szarrá verik ezeket a limiteket.

    nade a témát lezártnak tekintem, admin urat pedig megkértem, hogy törölje a topikom. sry mindenkitől a nyafogásért, és a hsz-veszteségért majd
    Utoljára módosítva: bandus által: 2012. 07. 10. 17:12

  7. #547
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    ez volt póker Bandus módra!
    "A bet/fold az bet/fold, előre eldöntöm és sírva dobok." by Tecca

  8. #548
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindent elfogadok, kivéve, hogy szarul játszok :P
    Valószínűleg ez a probléma forrása, nem veszed észre hogy rosszul játszol, mert nem is akarod észrevenni.
    Lehet mondani hogy variancia így, variancia úgy, de ezen a limiten nem lehet BE mögé bújni. Valamit márpedig rosszul csinálsz. Amíg ezt nem ismered el/fel addig esélytelen továbblépned.

  9. #549
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Akkor ezelőtt ugyanezzel a játékkal gondolom véletlenül nyertem, illetvr mâs reg sokkal szarabb játékkal is véletlenül nyer sok ezer dollárt

  10. #550
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezelőtt ugyanezzel a játékkal gondolom véletlenül nyertem, illetvr mâs reg sokkal szarabb játékkal is véletlenül nyer sok ezer dollárt
    -felesleges máshoz hasonlítani magunkat
    -az meg hogy nyertél,lehet hogy folyamatos up-ban voltál amit az ev nem tükrözött...(lehet h a mostani be-t se tükrözi)

    de amúgy tényleg sírás helyett nézz magadba,játszottam ellened és közel sem voltál acélos playa (ezt nem bántásból írom, Én sem vagyok az még

    az egoddal nagy bajok vannak,de a Te döntésed hogy mit is lépsz most...próbáld meg magad egy kicsit külsó szemlélőként is nézni...
    Utoljára módosítva: tylerhungary által: 2012. 07. 10. 21:36

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •