Oldal: 56 / 62 ElsőElső ... 6465455565758 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #551
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezelőtt ugyanezzel a játékkal gondolom véletlenül nyertem, illetvr mâs reg sokkal szarabb játékkal is véletlenül nyer sok ezer dollárt
    Arra nem is gondolsz hogy tavaly óta erősödött a mezőny? Te pedig megragadtál egy szintenM

  2. #552
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Nem.

  3. #553
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindent elfogadok, kivéve, hogy szarul játszok...
    Pedig az egész pókerbizniszben ez az egy paraméter ami tőled függ, csak ezen tudsz változtatni.
    Nincs meg az alázat a játék iránt és ez a legnagyobb hiba.

    Jaqvaslom menj át mondjuk a Boss-ra, vagy az Entracion-re NL20-ra, és postflop kb. szét fognak szopatni a regek.
    Az ongame (és különösen a bwin) szvsz az egyik leggyengébb játékosállománnyal rendelkező hálózat az itteni NL30 kb. az említett két hálózat NL10 szintű játékával azonos. Rengeteget fogsz tudni fejlődni, és a hálózat váltás is jótékony hatású lehet.
    JociBalboa likes this.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  4. #554
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig az egész pókerbizniszben ez az egy paraméter ami tőled függ, csak ezen tudsz változtatni.
    Nincs meg az alázat a játék iránt és ez a legnagyobb hiba.

    Jaqvaslom menj át mondjuk a Boss-ra, vagy az Entracion-re NL20-ra, és postflop kb. szét fognak szopatni a regek.
    Az ongame (és különösen a bwin) szvsz az egyik leggyengébb játékosállománnyal rendelkező hálózat az itteni NL30 kb. az említett két hálózat NL10 szintű játékával azonos. Rengeteget fogsz tudni fejlődni, és a hálózat váltás is jótékony hatású lehet.
    szerintem nem hálózatváltásra van szükség hanem tanulásra,attól h kisebb limiteken erősebb ellenfelek ellen tolja még nem fog valaki fejlődni,max csak a hozománya hogy tényleg elkezdi a leakeket kiszürni és javítani...de az vhol mind1 hogy minek a hatására kezdi el az ember...csak én abban nem hiszek h úgymond menekülni vagy felrázni új hálózattal kell a játékunkat hiszen a magasabb limiteken újra előjönnek a gondok

  5. #555
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Én ugyan ezt és ugyan ott éltem/élem át mint amit te. Képtelen voltam feldolgozni, hogy ha egyszer 140k hand alatt verni tudtam a mezőnyt 30-on normális bb/100-al, akkor pár hónap elteltével, kis kihagyással hogyan tudok most BE/vesztő játékot produkálni ugyan ott.
    Rá kellett, hogy döbbenjek (szerencsére ebben mások is a segítségemre voltak), hogy dugig van a gondolkodásom hibákkal és közel sem vagyok azon a szinten, hogy csuklóból verjem 10bb/100al 30-as mezőnyt. Nagy pofon lett a vége, de legalább azóta tisztábban látok és próbálom megtenni a tőlem telhető legtöbbet azért, hogy fejlesszem a tudásom, ráleljek és kijavítsam a hibáimat. Szerintem mindig erre kell törekedni és amennyire csak lehet elfogulatlan maradni önmagaddal szemben. GL!
    Utoljára módosítva: AK0r051 által: 2012. 07. 10. 21:28
    tylerhungary and Gabiru like this.
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  6. #556
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem.
    lol :d

  7. #557
    Őstag Gabiru avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Szentendre
    Hozzászólások
    1.897

    Alapbeállítás

    Már eldöntötte hogy mi lesz, nem ö a hibás semmiképp akkor egy megoldás van valószínűleg a világ hibás körülöttünk és mi mindent olyan tökéletesen csinálunk.

    Kopp-kopp! Ébresztő! A hiba csak benned van és ha így fogod gondolni a dolgokat minden másban is akkor egy rohadt nagy fail lesz az életed.

    Itt sokan segíteni próbálnak, és egy karlegyintéssel lepöccinted magadról.
    Azt hiszed hogy olyan ***** nagy baj hogy nem jön össze semmi és most pókerről beszélünk amire állítólag nem vagy rászórulva, akkor kérdem én hogy kezeled azon dolgok kudarcait amire tényleg rá vagy szorulva ha egy hobby dolgait nem tudod a helyén kezelni????

    Tarts már egy kis önvizsgálatot szerintem és hallgass itt a többiekre és szarok rá hogy hallgatsz e rám de szerintem sokan a szívükön viselik talán a hobby póker carriered.

    "Like an army, falling
    One by one by one
    Like an army, falling
    One by one by one"
    Utoljára módosítva: Gabiru által: 2012. 07. 10. 23:25

  8. #558
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindent elfogadok, kivéve, hogy szarul játszok :P

  9. #559
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindent elfogadok, kivéve, hogy szarul játszok :P
    Nem kell feltétlenül szar játék ahhoz, hogy veszíts nagy mintán. Bőven elég ha végig B-t tolsz.
    Csinálj egy realtime videót 3 asztallal!

  10. #560
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    sztem dobj össze egy 40 perces videót a köv. szessönödről, és tedd föl ide. hidd el kapsz majd bőven építő kritikát a közösségtől, és ki fog derülni hogy
    A: netán mégis vannak leakek a játékodban, amit Te egyedül nem veszel észre
    B: tényleg Te vagy a világ legnagyobb badrunban lévő pókerese >> ezesetben legalább biztosra veheted majd, mert ha úgy ér véget a póker-pályád, ahogyan ez most kinéz, akkor mindig benned lesz a kétely..

    GL

    szerk: heh, mire kijavitottam a helyesirási hibákat, beelőztek
    BelaKecske likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •