Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Phil Ivey WSOP interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Phil Ivey WSOP interjú


  2. #2
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    mivel gondolom az interjut nem ti keszitettetek, az eredetit forraskent illene belinkelni, nem?!

  3. #3
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    ott van az alul, bar ki tudja lehet azóta került oda miota irtal

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Pepe05 avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    Tvrdošovce
    Hozzászólások
    562

    Alapbeállítás

    Tetszik ez az interjú, nagyon jó lett! Sok dologban megerősítést kaptam az interjúból vele kapcsolatban, amiket eddig csak gondoltam hogy úgy van. Minden elismerésem az övé! Remélem sikerül neki az a karkötő minél hamarabb és követni fogja még jópár, bár erre már csak az EU-ban lesz esélye, a ME-en kívül ahol jelenleg nem áll túl jól, de remélem a 2. napon felkapaszkodik majd. Szívből kívánom neki hogy 1x ne csak a döntőig jusson a WSOP ME-en hanem meg is nyerje azt! Hajrá Ivey!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    azért csak kiderült a titka: imádja a játékot, racionálisan elemzi saját magát, folyamatosan szemmel tartja a "trónkövetelőket" és persze játszik folyamatosan. nem nagy titok, egyszerűen kitartás
    Holdenper likes this.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Abdul87HU eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért csak kiderült a titka: imádja a játékot, racionálisan elemzi saját magát, folyamatosan szemmel tartja a "trónkövetelőket" és persze játszik folyamatosan. nem nagy titok, egyszerűen kitartás
    Azért egy fontos dolgot kihagytál: "Szerencsés vagyok, mert tehetségem van a pókerhez."

    Elemezhet ezen a fórumon bárki napi 20 órát, vagy játszhat napi 16 órát, ha nincs meg benne az a plussz, akkor "csak" egy mid-high stakes játékos lesz belőle,de a legjobbnak tartott sosem :/.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    jó ez az interjú, elég közvetlen oldalát mutatja Ivey. Eddig azt hittem hogy ő egy robot, aki mindennap "leszarom-tablettát" reggelizik

  8. #8
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Dehogynem. A póker pont egy olyan játék, ahol nem számít sokat a vele született tehetség.

  9. #9
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha jól tudom, Negreanu mondta egyszer, hogy ha a legjobbak közé akarsz tartozni, akkor pókert kell belélegezned levegő helyett is (vagy valami hasonló kifejezést használt), szóval éjjel-nappal ezzel foglalkoznod. Különböző leosztásokról, spotokról, lineokról agyalni. Az interjúból úgy tűnik Ivey is ezt csinálja.

    Amúgy ****a PR fogás az interjú. Jól jött az imagének az FTP balhé után, meg azután, hogy kijött róla az előző cikk (ami szerint kb nem érdekli senki, meg nem ismer senkit névről, stb)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #10
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy ****a PR fogás az interjú. Jól jött az imagének az FTP balhé után, meg azután, hogy kijött róla az előző cikk (ami szerint kb nem érdekli senki, meg nem ismer senkit névről, stb)
    melyik cikkre gondolsz?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •