Oldal: 231 / 282 ElsőElső ... 131181221229230231232233241281 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.301 - 2.310 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #2301
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tud valaki olyan modot ongame alá, amelyik a colorcodingot módosítja? Több szín, meg nem csak 1 pötty a név mellett, hanem a név+stack négyzetet keretezi be mondjuk?
    Talán a grinders.org -on nézz körül meg a 2p2 -n a modos topicocban, de nem garantálom,h lesz.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2302
    fri
    fri nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    ongmachine-nel mi a gond?

  3. #2303
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán a grinders.org -on nézz körül meg a 2p2 -n a modos topicocban, de nem garantálom,h lesz.
    Ty, grindersen nem találtam, de most böngészek pár 2+2 topicot

    Idézet fri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ongmachine-nel mi a gond?
    Nincs gond a kártya, meg a table modokkal, igazából leginkább a colorcode-okat szeretném feltűnőbben látni, mert az a kis pötty több asztalnál néha nem olyan feltűnő, meg a három szín+3 jel kicsit kevés (főleg mert a jelek is ugyanolyan színűek)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #2304
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sajnos van negatív tapasztalatom velük ilyen szempontból, régebben le is írtam ide is, meg a blogomba is. 100$ körüli összeget nem voltak hajlandóak jóváírni a számlámon, miután az oldal behalt játék közben (Kb. 10db 11$ -os MTT / SNG összegét). Váltottam jó pár levelet velük emiatt, kerestem a live supportot, stb. Arról nem is beszélve, hogy egy 11$ rebuy versenyen top 3 -as stackem volt, mikor behalt az oldal, és törölték a versenyt, mikor újra be lehetett lépni, a nyereményalapot meg rebyokkal, garantált pénzzel, beülőkkel, mindennel együtt benyelték. Ez a Redkingsen volt, szvsz borzalom az egész hálózat, egyedül a promók jók, meg a viszonylag gyenge, de kicsi mezőny, de a többi botrány a szoftvertől kezdve a supporton át az SNG vakstruktúráig.
    Szerintem teljesen korrektek,évek óta tolom Ongamen,mindenféle site-n.És szerintem a sofware is régóta stabil és nagyon rendben van,még csak szarul sem néz ki.+ Ongamen sokkal jobb az action mint mondjuk Ipokeren és a software is jobb.
    Egyébként az olyan jellegű problémák gyakran hálózati hibák,de az h nem kapod vissza a pénzt az már site.Rossz tapasztalata mindenkinek van,de hidd el általában nulla múltú kisebb site-okkal.

  5. #2305
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Sim0nph0enix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem teljesen korrektek,évek óta tolom Ongamen,mindenféle site-n.És szerintem a sofware is régóta stabil és nagyon rendben van,még csak szarul sem néz ki.+ Ongamen sokkal jobb az action mint mondjuk Ipokeren és a software is jobb.
    Egyébként az olyan jellegű problémák gyakran hálózati hibák,de az h nem kapod vissza a pénzt az már site.Rossz tapasztalata mindenkinek van,de hidd el általában nulla múltú kisebb site-okkal.
    Én is végigzongoráztam: Heypoker, Betsafe, Betfair, RedKings termeket, mindenhol kijátszottam a first deposit bónuszt. Aztán a RedKingsen maradtam kb. fél évig, mert 10$ -os ABI mellett igen jó dealt sikerült kötnöm, de ezzel együtt nagyon sok gondom volt velük, és nem csak én panaszkodtam a regek közül. Sajnos a szoftverrel is, supporttal is stb. gondok voltak. A szoftver nagyon sok fejlesztést elbírna. Nekem összességében nagyon pozitív volt a váltás. Persze mindenkinek más jön be, meg az Ongame mellett is fel lehet hozni érveket, ez tény. Pl. én is itt próbálok szatozni GSOP -ra, stb. szóval vissza - visszanézek, de újra mindennap nem grindelnék már itt SNG -t vagy MTT -t.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #2306
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Most hol tolod?
    A software engem is sokkolt PS után Igazából nem is értem, miért nem tudnak egy rendes skint csinálni...ez nem egy videójáték, aminek a fejlesztéséhez egy rakat ember kell, meg marha sok idő
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #2307
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most hol tolod?
    A software engem is sokkolt PS után Igazából nem is értem, miért nem tudnak egy rendes skint csinálni...ez nem egy videójáték, aminek a fejlesztéséhez egy rakat ember kell, meg marha sok idő
    PS és mellette egy minimális RedKings.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #2308
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Ongame szoftver a legjobb

  9. #2309
    Tag Sim0nph0enix avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 18.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    175

    Alapbeállítás

    Én is toltam PS-en rengeteget,olyan érzés kis teremből oda menni,mint egy 10 éves Golf-ból átülni egy 2 éves BMW-be,de Ongamet nem PS-hez kell hasonlítani,hanem a többi kis hálózathoz,és azokat igenis,hogy teljesen alázza,minden szempontból sokkal jobb.

    Futkosnak a világban randa 15-20 éves francia autók is ám )) Peace


    +Redkings a legocsmányabb az összes Ongame site közül,azt csak egy rakerace erejéig érdemes elviselni,de szerintem legtöbben itt pénzért játszanak,szóval mindegy,hogy milyen ronda,csak funkcionálisan legyen rendben.
    Utoljára módosítva: Sim0nph0enix által: 2012. 07. 12. 14:57

  10. #2310
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem a rondasággal van a gond...arra ott a modolás. Szimplán egy csomó egyszerű opció hiányzik belőle. Illetve bugos mint a fene. Vagy lehet csak nálam van így, de folyamatosan összecsúsznak az asztalok...vagy az egyik asztal egy részlete ott marad, miközben már másik asztal van előtérben. Meg átültetésnél belaggol 5-30 másodpercre.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •