Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree7Likes

Téma: Stars regulár mtt-k,kedvező feltételek :)

  1. #11
    Idegen tokaidavid avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Azért azt kikérem magamnak hogy freerollos, tokaidavid1 nicken játszom betfairen,gondolom ezt is le tudod szkópolni

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    Idézet tokaidavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért azt kikérem magamnak hogy freerollos, tokaidavid1 nicken játszom betfairen,gondolom ezt is le tudod szkópolni
    esetleg ha vannak eredményeid ezen a néven, azt belinkelhetted volna, mint ahogy bárki más veszi a fáradságot ilyesmire, de részemröl lezártam, remélem sokan jelentkeznek.

  3. #13
    Idegen tokaidavid avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Nem használok ilyen kereső programokat, meg nem is fizettem elő ilyesmire. Köszi azért a hsz-eket, remélem most nem vagyok a szemedben egy görény ingyenélő freerollos

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    Idézet tokaidavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem használok ilyen kereső programokat, meg nem is fizettem elő ilyesmire. Köszi azért a hsz-eket, remélem most nem vagyok a szemedben egy görény ingyenélő freerollos
    nem vagy. csak gondoltam leirom, hogy miért nem fog senki jelentkezni ilyenekre.mindenkinek el kellett valahol kezdenie, és a legtöbben legalul kezdtük, szal ezzel nincs is baj,csak az emberek 90%a saját eröböl probálkozik, föleg amig nincsen egy két kiugro eredménye, akkor már lenne értelme egy ilyen akcionak!

  5. #15
    Idegen tokaidavid avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Persze,tudom, a hsz-eim től,meg minden mástól függetlenül tisztába vagyok mindennel,azzal is hogy kvés az esélye,hogy valaki bizalmat szavaz nekem,nem véletlen nem lett a csomag 70+ dolláros.De tudom,hogy képes vagyok jól teljesíteni ezeken a versenyeken.Tudom variancia,tudom.

    És hidd el,nem azért nem játszom,mert nincs énzem,hanem mert a betdair 500 dolláros bónusza(gondolom tudod milyen) most fontosabb, de utánna biztosíthatlak,hogy jeelntkezni "1-2 kiugró eredménnyel"

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    visszavárunk gl.

  7. #17
    Idegen tokaidavid avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    )


    Akit egyébként érdekel a deal: ha nem megy el a 100 százalék,hanem mondjuk kevesebb,akkor kiveszek 1-2 versenyt,és azokat játszanám le

    Sok sikert az asztaloknál

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    8 versenyedből 4 turbo , ami nem igazán tetszetős így elsőre!
    Én biztos nem turbokkal kezdeném, előbb vennék 45-180 /nem turbo/ fős versenyből a fun kedvéért így nálad,mint ekkor mezőnyű turbobol.

  9. #19
    Idegen tokaidavid avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Már megegyeztem 1 emberrel,25 centes 90 fősöket tolok ma este Vicces,de legalább multitablingelhetőek, meg 15 perces vakok elég barátiak.Am ezeken a turbókon nem szokott lenni max 1000 ember.Viszonylag kevés.Azért köszi,h irtál!!
    Az élet attól szép,hogy minden megtörténhet.És attól szar,hogy meg is történik.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Idézet tokaidavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Am ezeken a turbókon nem szokott lenni max 1000 ember.Viszonylag kevés.Azért köszi,h irtál!!
    Nem kötekedésből írom de azokon a turbókon amiket beraktál több ezer ember szokott indulni. Ott van pl. az 1,35ös KO turbo ami 7K garantált. Szerinted 1k embert vár a PS ha 7k-ra garantálja? Ezeken nem ritka, hogy 5k+ embi indul. Tényleg no offense de ezek óriási mezőnyű versenyek, GL mindenesetre!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •