Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree2Likes

Téma: nl25 fr Ak tp + fd

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    én beraktam és at volt nála

  2. #12
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Sztem abban is nagy különbség van, ki melyik teremben játszik. PS-en akkora a mezőny,h akiről lehetne readem, olyan asztalhoz be sem ülök. Csak olyan asztalokat keresek ahol a stack méretből látom,h fish, így szinte mindig bármiféle info nélkül játszom. Annyi plusz lehet, h a fishek butaságait is feljegyzem és akk még nagyobb az edge, de szerencsére nincs annyi időm, h azt a temérdek csodás játékot feljegyezzem.

  3. #13
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    Idézet forexnub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én beraktam és at volt nála
    Nem tudom, h micron, pl NL25ön érdemes-e thin value betelni, de én sokszor átkoztam már magam,h nem tettem meg. Sztem ismeretlen ellen - a többiek véleményétől eltérően azt gondolom - többször lesz értelme betelni, mint ch behind.

  4. #14
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    van értelme thin valuebetelni micrón csak ez már egy kicsit túl thin a legtöbb ellenfél ellen.

  5. #15
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet mustah01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, h micron, pl NL25ön érdemes-e thin value betelni, de én sokszor átkoztam már magam,h nem tettem meg. Sztem ismeretlen ellen - a többiek véleményétől eltérően azt gondolom - többször lesz értelme betelni, mint ch behind.
    Jó ha riveren sokszor thin vbetelsz. A legtöbb játékosnál főleg micrón ha választani kellene, hogy túl sokat vagy túl keveset thin vbetel riveren egyértelműen a túl kevésből lesz több.

    De vedd figyelembe itt az SPR-t is, emiatt nem lehet ezt thin vbetelni.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    attől függ hogy jó-e a réz flopon, hogy az ellenfél agyatlanul donkbet/callozgat-e minden pár + gutshottal (egyáltalán limpel-e QJ QK JT-vel preflop) vagy low fd-vel (pre ugyanez azokkal is) vagy szar ásszal ugyanez. amíg nincs ilyen infód róla addig ez flop sima call, mert hiába van drawd mindenre, kb csak Js9s-et crusolod szarrá abból amit 3betel flopon, a többivel csak flipelgetsz. érdemesebb benntartani a sokkal rosszabb handjeit, mert kb le se tud javulni velük.

  7. #17
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Jó agró line, de a river már mindenképpen check behind.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •