Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (215) összesen
Like Tree160Likes

Téma: WSOP Main Event - Koroknai továbbjutott, Vizsnyiczai 131. helyen végzett

  1. #51
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 13.
    Hely
    kengyel
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    gondolom ha észre veszi az open raise-t más
    hogy alakul a parti,bár nem tudom mi volt nála.

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Ki érdekel a francia bitch?!! Koroknai ott van a 100 ban! Rakja zsebre a 2MRD FT ot!!!

    .....Fordított esetben természetesen Koroknai muckolt hand ellen játszotta volna az allint, és elnyerte volna az ellenfele zsetonjait!

    Aki nem így gondolja az egy irigy kutya!!!!!
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #53
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Én is arra teszem a voksom, hogy Kory 1 lapja Baumann KK-ja ellen. Ezután pedig egy életre megtanulta volna, hogy a figyelmetlenségnek és a hibának ára van. Baumann helyébe ezt ennyibe nem hagytam volna egyébként.

    Ja, ha ezekután Kory HU kerülne akkor lenne még nagy cirkusz az egész körül...

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Tipikus magyar mentalitás mindig a tipikus magyar mentalitással példálózni!

    Amúgy ha mindenki teljesen objektíven nézné a dolgokat(mondjuk, ha két random amcsi playa között játszódik ez le), akkor sanszos, hogy a többség nem értene egyet a floor döntésével!
    Redoutable neked meg sikerült megütnöd egy színvonalat ismét! Ja és ez nem személyeskedés, ez a hozzászólásod minősítése! Szép estét mindenkinek, Kory vs. Baumann HU-t majd novemberben!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ja és valaki korábbi hozzászólásában van nagy igazság, hogy ez a játék az állóképességről és a koncentrálóképességről is szól!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #56
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Hajdúszoboszló
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Hajrá Kori,be kell húzni!!!!!!!!!!
    A megfejtők meg csak okoskodjanak.))))

  7. #57
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nyilván meg van az oka, hogy miért döntött a versenybíró és a WSOP alelnöke is ugyanúgy. Ezért van bíró, hogy az ilyen szituációkat kezelni tudja,ő úgy ítélte meg a verseny és a játék szempontjából ez a helyes döntés, neki hiszek.

    Persze gondolom online pókeren felnőve másképpen gondolkozik sok ember, hiszen itt teljesen steril körülmények között folyik a játék, élőben előfordulnak ilyen dolgok. Ez olyan mint a fociban a kezezés, vagy néhány becsúszás, a bírónak kell felmérnie a szituációt és sokszor a szándék alapján dönteni. A bíró itt is a szándékot nézte, és ez alapján döntött. Korrekt.

  8. #58
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván meg van az oka, hogy miért döntött a versenybíró és a WSOP alelnöke is ugyanúgy. Ezért van bíró, hogy az ilyen szituációkat kezelni tudja,ő úgy ítélte meg a verseny és a játék szempontjából ez a helyes döntés, neki hiszek.

    Persze gondolom online pókeren felnőve másképpen gondolkozik sok ember, hiszen itt teljesen steril körülmények között folyik a játék, élőben előfordulnak ilyen dolgok. Ez olyan mint a fociban a kezezés, vagy néhány becsúszás, a bírónak kell felmérnie a szituációt és sokszor a szándék alapján dönteni. A bíró itt is a szándékot nézte, és ez alapján döntött. Korrekt.
    " Ezért van bíró, hogy az ilyen szituációkat kezelni tudja,ő úgy ítélte meg a verseny és a játék szempontjából ez a helyes döntés, neki hiszek.
    Ez olyan mint a fociban a kezezés, vagy néhány becsúszás, a bírónak kell felmérnie a szituációt és sokszor a szándék alapján dönteni. A bíró itt is a szándékot nézte, és ez alapján döntött. Korrekt. "

    nem feltétlenül helyes a döntés...ahogy az említett focis példádba se. igazából ami a legérthetetlenebb a számomra (szabályokat, szabályzatot nem ismerve) hogy ha valaki kimondja az all-int, akkor azt mégis miért másíthatják meg? ezek a szavak, all-in, call, fold, raise, bet nem viccből vannak. kimondani csakis felelősséggel lehet nem? vagy én vagyok félretájékozott ezen a téren, de én világéletembe úgy pókereztem élőbe, hogy ha ezen szavakat az ember kimondja, akkor aszerint kell cselekedni. tehát miközbe gondolkozok nem fogom azt mondani az asztalnál, hogy fold, aztán becallolom a tétet. nem tudom, hogy történt az eset, de ha kimondta, hogy ALL-IN, vagy betolta zsetonjait, akkor bizony nem lehet ilyen döntést hozni

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 05. 29.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    redoubtable +1

  10. #60
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Ha lap nélkül kell lejátszania az allint, és az ellenfelénél mondjuk 32o van, és a river után boardot jelentenek mind a ketten, akkor mi van? Split, és folytatódik a játék mintha mi sem történt volna?
    Maxxxika likes this.

Oldal: 6 / 22 ElsőElső ... 4567816 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •