Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (215) összesen
Like Tree160Likes

Téma: WSOP Main Event - Koroknai továbbjutott, Vizsnyiczai 131. helyen végzett

  1. #131
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    x nap végig pokerezett nap után, ahol napi sok órát kell tolni, úgyhogy lehet hogy az adrenalin miatt még kipihenni se tudta magát rendesen előfordulhatnak hibák

    de ja, nyílván csak egy segghülye aki BPO-t, LA Classicot nyert, és most WSOP ME-t fog

  2. #132
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tipikus magyar mentalitás azt gondolni, hogy azért fikázunk valakit mert sikeresebb valamiben. Más nem is juthat egy átlagos magyar eszébe....

    Azért megy a fikázás, mert buta, mint a segg, angol nyelv ismerete erősen konvergál a nullához, és mindennek tetejében jelenleg Ő képviseli picinyke országunkat a WSOP-n. (Abban gondolom egyetértünk, hogy nemcsak magát, hanem az országot is képviseli valamilyen szinten.) Ezek után nincsenek túl nagy illúzióim azt illetően, hogy milyen szinten röhögnek ki minket az USA-ban.

    Persze bizonyos agyi kapacitás alatt ezeket a tényeket lehetetlen megérteni...



    Szerintem a "fikázóknak" pont az a problémája, hogy egy ilyen értelmi képességekkel rendelkező játékos képviseli az országot....
    AZt gondolom, ha vki egy ember alapján megítél egy országot, akkor az bizony tényleg nagy segg.

    A Te észjárásod alapján, ha mondjuk egy Olimpikon nem beszél angolul, de megnyeri az Olimpiát akkor egy nagy segg, mert ilyen "tudással" képviseli országunkat.

    Kory nem téged, vagy a magyarokat képviseli, hanem elsősorban saját magát.
    Lehet nem beszél úgy angolul mint Te, de ettől még egy ember nem segg.

    100 olyan dolog lehet az életben amihez te hozzá sem szagolsz, mégse állítja Rólad senki, hogy egy segg vagy.

    Kicsit gondolkozz mielőtt leírsz vmit....
    L.T., Krono, zsulboy and 2 others like this.

  3. #133
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tipikus magyar mentalitás azt gondolni, hogy azért fikázunk valakit mert sikeresebb valamiben. Más nem is juthat egy átlagos magyar eszébe....

    Azért megy a fikázás, mert buta, mint a segg, angol nyelv ismerete erősen konvergál a nullához, és mindennek tetejében jelenleg Ő képviseli picinyke országunkat a WSOP-n. (Abban gondolom egyetértünk, hogy nemcsak magát, hanem az országot is képviseli valamilyen szinten.) Ezek után nincsenek túl nagy illúzióim azt illetően, hogy milyen szinten röhögnek ki minket az USA-ban.

    Persze bizonyos agyi kapacitás alatt ezeket a tényeket lehetetlen megérteni...



    Szerintem a "fikázóknak" pont az a problémája, hogy egy ilyen értelmi képességekkel rendelkező játékos képviseli az országot....



    Így van, és az elsők között lenne Kori, hamár a butaságot említetted.
    Szeretnék olyan buta segg lenni mint Kori! Szeretnék WPT-t nyerni, és ott lenni WSOP ME en a legjobb 30 ban!

    Nem képviseli a hazánkat! Saját magát képviseli! Ez nem olimpia! A magyar állam semmiben nem járult ahhoz hozzá, hogy ott legyen kint a WSOP-n!

    Azt akkor mi van ha nem beszél angolul? Kilóra megveszi bármelyik tolmácsot ha kell.
    Piton, szfvkrisz and Simi8 like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  4. #134
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tipikus magyar mentalitás azt gondolni, hogy azért fikázunk valakit mert sikeresebb valamiben. Más nem is juthat egy átlagos magyar eszébe....

    Azért megy a fikázás, mert buta, mint a segg, angol nyelv ismerete erősen konvergál a nullához, és mindennek tetejében jelenleg Ő képviseli picinyke országunkat a WSOP-n. (Abban gondolom egyetértünk, hogy nemcsak magát, hanem az országot is képviseli valamilyen szinten.) Ezek után nincsenek túl nagy illúzióim azt illetően, hogy milyen szinten röhögnek ki minket az USA-ban.

    Persze bizonyos agyi kapacitás alatt ezeket a tényeket lehetetlen megérteni...



    Szerintem a "fikázóknak" pont az a problémája, hogy egy ilyen értelmi képességekkel rendelkező játékos képviseli az országot....



    Így van, és az elsők között lenne Kori, hamár a butaságot említetted.
    Azt mondjuk nem értem, te miért nem vagy ott a versenyen és képviselsz minket az angoltudásoddal
    L.T., aprajafalva, Piton and 2 others like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #135
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Sajnos én sem tudok angolul(amire nem vagyok büszke és elkezdtem tanulgatni),de ez nem jelenti azt,hogy buta lennék!!Hibázni meg mindenki hibázhat(többet is)Sőt hibázzon még 5×,de nyerje meg!!Egyébként meg ha ennyi pénzt nyernék,pont leszarnám az ilyen negatív hozzászólásokat,amiket itt páran beírtok!! :-) Egyébként meg GOGOGO KORY(hajrá Magyarok) Gratula Shipthefliip-nek is!!
    naggeri and Piton like this.

  6. #136
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Ennyi! Ha már segg témánál tartunk, drága mindenhez értő angolszakértőnk, mrchaotic, menj ki a strandra és ugorj egy nagy seggest! Még azt is nagyobbra fogjuk értékelni, mint azt a sok ****ságot, amit ebben a topikban ontod magadból.
    GL Kory! gogogogoooooooooooooooooo
    Piton likes this.

  7. #137
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet qwertibie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    x nap végig pokerezett nap után, ahol napi sok órát kell tolni, úgyhogy lehet hogy az adrenalin miatt még kipihenni se tudta magát rendesen előfordulhatnak hibák

    de ja, nyílván csak egy segghülye aki BPO-t, LA Classicot nyert, és most WSOP ME-t fog
    A legnagyobb egyetértésem az első betűtől az utolsóig!!!!!!!!!!

  8. #138
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 25.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet falinaptar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nagy gratula Korynak.

    Nem ismerem személyesen, ezért nem is érdeleknek a negatív hozzászólások, egyszerűen csak sok sikert szeretnék kívánni a továbbiakban is.

    Nem érdekel, ha mákos, vagy nem tud annyira angolul, egyszerűen csak magyar és nekem ez bőven elég ebben a helyzetben, hogy minden esetben neki szurkoljak.

    Lehet félreértett 1-2 dolgot, de biztos vagyok benne, hogy egyik sem volt szándékos és csak az nem hibázik, aki nem dolgozik (jelen esetben pókerezik).

    Mégegyszer hajrá és bárcsak meglenne az FT.
    +1! Go Kory gogo!!

  9. #139
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért megy a fikázás, mert buta, mint a segg, angol nyelv ismerete erősen konvergál a nullához, és mindennek tetejében jelenleg Ő képviseli picinyke országunkat a WSOP-n. (Abban gondolom egyetértünk, hogy nemcsak magát, hanem az országot is képviseli valamilyen szinten.) Ezek után nincsenek túl nagy illúzióim azt illetően, hogy milyen szinten röhögnek ki minket az USA-ban.
    Eddig nem kivantam hozza szolni a tokpikhoz, mert "tipikus magyar mentalitas" zajlott le, amihez egyaltalan nem kivantam tarsulni. Viszont az, hogy te ismeretlenul, 'buta, mint a segg' -ezel le valakit, az olyan szinten minositi az ertelmi szintedet, tapasztalatodat, es emberi erzesedet, hogy igazabol ki se fejezheto...

    • Szoval kivetel nelkul az osszes profi, csinalt hasonlo hibat elo asztaloknal (googlizz, ha nem hiszed)
    • UTG raise nem eszrevetelenek korulmenyeit nem tudod, de semmikepp se lehetett olyan tiszta, ha az oszto se vette eszre (akinek sokkal jobban kene tudnia milyen tetek lettek megteve, mint barmelyik jatekosnak- mivel neki mas dolga nincs)
    • angol tudas, nem tudas, honnan tudod h az jatszott kozre? Magyar jatekosokkal teli asztalnal is elofordult mar ugyan ez a hiba, Magyarorszagon. Szoval ez is itt valszeg nem az angol tudason mult. Lehet olyan arckifejezessel mondott valamit, amibol nem hallott semmit, amire arra kovetkeztettett, hogy "I call, show your cards.." es ilyen egyszeru.
    • Azt hiszed te jobban kepviselned hazankat? Akkor miert ulsz itt a gep elott, es mert nem epp a WSOP ME 7. napjara keszulsz? Mert nem vagy olyan szerencses mint Koroknai?! Persze tudom, ne is mond... biztos meg esz a fene, hogy o ott van, te meg itt, abszolut megertelek... Veled ellentetbe, aki magan kivul senkit se ert meg...


    Grat, ezert tart itt az orszag, mert tele van ilyen gyoker, tusko, onimado emberekkel, akik masok sikereiben is csak a hibat keresik... hol van mar regi magyar osszefogas??? Bizok benne, hogy csak nagyszajuak miatt vagytok tobbsegben, es az osszetarto magyarok szerenyek, de tobben vannak.
    Utoljára módosítva: hoodyhoo66 által: 2012. 07. 16. 15:50
    powatronic likes this.

  10. #140
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    MrChaotic;452643Szerintem a "fikázóknak" pont az a problémája, hogy egy ilyen értelmi képességekkel rendelkező játékos képviseli az országot....
    Na és persze a fikázok közül mindenki ismeri, sőt napi szinten tartják a kapcsolatot Koryval, és ezért jelenthetik, jelentheted ki hogy egy segg hülye beképzelt bunkó... Az senkinek nem jut eszébe hogy az a videó amiről megállapítjátok hogy ő milyen egy elképesztő élmény után készült, lehet megszólalni sem bírtam volna...
    Bullshit ez az egész topic.

Oldal: 14 / 22 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •