Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (215) összesen
Like Tree160Likes

Téma: WSOP Main Event - Koroknai továbbjutott, Vizsnyiczai 131. helyen végzett

  1. #141
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na és persze a fikázok közül mindenki ismeri, sőt napi szinten tartják a kapcsolatot Koryval, és ezért jelenthetik, jelentheted ki hogy egy segg hülye beképzelt bunkó... Az senkinek nem jut eszébe hogy az a videó amiről megállapítjátok hogy ő milyen egy elképesztő élmény után készült, lehet megszólalni sem bírtam volna...
    Bullshit ez az egész topic.
    +1 Zsipali
    Van szerencsém ismerni Korit, nem is értem itt néhányan miről beszélnek?
    Mellesleg a szabályok is elég egyértelműek, a sok fikázás és okoskodás helyett ajánlom mindenki figyelmébe a 89. pontot itt:
    http://www.wsop.com/2012/2012-WSOP-Rules.pdf

  2. #142
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Luigi teremavató versenyén játszottam egy asztalon vele, ennyi az ismertségem. Ez alatt a néhány óra alatt egy kifejezetten közvetlen, normális, nem elszállt, fiatal srácot ismertem meg. Pedig előtte húzta be BPO-t. Nem értem, hogy mi alapján mondjátok, hogy hülye, mint a segg. Ami pedig a hibákat illeti, ezek figyelmetlenségből, rossz angolból adódhatnak, nem látom, hogy direkt, csalás céljából csinálná, ezért aztán fel sem merül, hogy rossz fényt vetne magára vagy Magyarországra.

  3. #143
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azt szeretem ebben a fórumban, hogy mindenki olyan kulturáltan képes vitatkozni/megnyilatkozni.

    Nagyjából egyetértek a neki szurkolókkal, de azért aki folyamatosan jár ki külföldi nagyobb versenyekre, annak szerintem nem ártana megtanulni angolul rendesen. És simán lehet én is elkövetnék ilyen hibákat, de nagyon mérges lennék magamra ezért, mert szerintem ilyen szinten, ilyen mezőnyben már nem szabad hibázni.

    De mindent összevetve goooo Kory, GLGL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #144
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (..)
    És simán lehet én is elkövetnék. ilyen hibákat, de nagyon mérges lennék magamra ezért, (.....)

    De mindent összevetve goooo Kory, GLGL
    Ez számomra azt sugallja, hogy ő (vélhetőleg) nem az. Honnan tudod?

    Hajrá Kory, GLGLGLGLGLGLGLGLGLGL!!!!!
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #145
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Egyébként speciel pont pár hónapja estem úgy ki egy élő versenyről, hogy túl hevesen a balomon ülő BB-re koncentráltam aki mindig megnézte előre a lapját s amikor rám került a sor (azt látván korábban, hogy újfent elégedetlen a koma és dobni fog), meg se nézve az enyémet allint jelentettem. Pupák dobott, várnám, hogy tolják felém a zsetonokat, helyette viszont azt látom, hogy az osztó UTG-re néz, aki megad. KK > T6, én meg forrva (magamra) a dühtől haza.....
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #146
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Bognor Regis
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Sok irigy hulye gyerek.

  7. #147
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Hajrá Kori!! most is legalább egy repülővel jöttél monológot a karkötő mellé :P
    forzadani3 likes this.

  8. #148
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Személyesen ismerem Koryt és nem csak azért , mert nemsokára baromi sokat fog újra nyerni.....
    Tök jó fej , közvetlen srác! Bármikor beszéltem vele , mindig kedves és figyelmes és szerény srác volt.
    Lehet , hogy nem játszik hiba nélkül, mint általában kb mindenki , de igenis , hogy ötletes , kreatív játékos ,aki mellesleg az egyik legnagyobb nyerő hazánkban..... Tiszteletet érdemel!
    zsulboy, Tomott, Piton and 1 others like this.

  9. #149
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet SajtiEgon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként speciel pont pár hónapja estem úgy ki egy élő versenyről, hogy túl hevesen a balomon ülő BB-re koncentráltam aki mindig megnézte előre a lapját s amikor rám került a sor (azt látván korábban, hogy újfent elégedetlen a koma és dobni fog), meg se nézve az enyémet allint jelentettem. Pupák dobott, várnám, hogy tolják felém a zsetonokat, helyette viszont azt látom, hogy az osztó UTG-re néz, aki megad. KK > T6, én meg forrva (magamra) a dühtől haza.....
    most már tudod hogy mielőtt a csávó reagál neked be kell dobnod a lapot, és akkor csak azt a tétet fogod bebukni amivel ő betelt!
    SajtiEgon likes this.

  10. #150
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 15.
    Hozzászólások
    1.789

    Alapbeállítás

    Az első "hiba" szerintem egyértelműen az osztó sara. All in után fogalmilag kizárt a dobás Kori részéről, és még ha odadobta is a lapjait, az osztónak kellett volna szólni, hogy még nincs vége az akciónak, mert lehet még megadás és akkor mutatás jön.

    Koriról ismeretlenül is az a véleményem néhány riport alapján, hogy egy végtelenül szimpatikus egyszerű srác, akinek őstehetsége van ehhez a játékhoz, és talán érthető módon nem is érdekli más, mert így is nagyon elégedett lehet már azzal is, amit eddig elért, mert az tényleg tiszteletet parancsoló.

    GOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oldal: 15 / 22 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •