Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás nl10 frg - value bet?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MAAASUUUUUKA ($12.36) 124bb
    UTG+1 mustah01 ($12.62) 126bb
    MP1 Aaron363 ($10.56) 106bb
    MP2 MastonHognan ($12.73) 127bb
    MP3 Goldenanana ($9.70) 97bb
    CO sawcrish ($10) 100bb
    BTN Nounours61 ($6.09) 61bb
    SB lidfsf ($9.80) 98bb
    BB AAkiime ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) mustah01 is UTG+1
    1 fold, mustah01 raises to $0.30, 2 folds, Goldenanana calls $0.30, 4 folds

    Flop: ($0.75, 2 players)
    mustah01 bets $0.50, Goldenanana calls $0.50

    Turn: ($1.75, 2 players)
    mustah01 bets $1.30, Goldenanana calls $1.30

    River: ($4.35, 2 players)
    mustah01 ?

    ellen ismeretlen, érdemes lőni a 3. utcás betet? vagy a bukott FD-t hagyjam blöffölni? vagy ha 2 utca callon volt akkor Q-ja van és érdemes az A-ra hívnom, hátha nem hiszi el? ki mit tenne?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Q t vszeg ezen a limiten mögéd csekkel és nem fordit blöffbe , de nagyon nem is fog meg adni . Ha busted drója van az betelhet sajnos mivel ismeretlen ennél töbet nem tudok mondani.

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    szerintem inkább cr, mint bet. fd-val tele a range, azokkal hagynám blöffölni, ha A high fd volt, még vbetelheti is. amiket visszacheckel (pp, Qx) azok betre is dobnának, szóval szerintem nem veszítesz value-t ellenük. ha szerencséd van AQ-vel bet/calloz.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Megpróbálhatsz itt egy thin vb-et is, kb. 1,5$-al. Ismeretlen ellenfél sokszor megad Q-val, amit nagy betre dobna, ill. mögéd csekkelne vagy jobb esetben visszaemel A-val vagy busted FD-vel blöffből, mert nagyon blocking betet fog gondolni amit egy közepes párral követsz el. Utóbbi esetben ráborítod az asztalt és az A-os kezeivel nagyon nehéz helyzetbe hozod, később pedig alkalmazhatod már valódi blocking betként, mert nem mernek rádblöffölni ha már láttak tőled egy ilyet szettel.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  5. #5
    Fanatikus tag mustah01 avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 22.
    Hozzászólások
    212

    Alapbeállítás

    a hszekből az derül ki,h jobbra senki sem teszi az ellent. miért is tenné?
    én végül a normál size betet válaszottam, reménykedve abban,h Qx-el jött végig és engem meg bukott FD-ra tesz, aki A-t próbál a 3. cbettel reprezentálni.

    River: ($4.35, 2 players)
    mustah01 bets $2.80, Goldenanana goes all-in $7.60, mustah01 calls $4.80

    Final Pot: $19.55
    mustah01 shows

    Goldenanana shows three of a kind, Queens



    végül kicsit másképp alakult, pf nem 3betelni a QQ-t.. nem tudom mi volt az arccal, bár elég agro voltam annál az asztalnál, utólag visszanézve a statokat, dehát mégiscsak UTG+1 ből hívtam, azért vmi erősebb handet tehetett volna a kezembe, ami ellen érdemes 3betelni, hátha oop is jövök, végülis mondjuk csak 77 volt na mind1, lett 1 noteom

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Inkább betelem a rivert, nehogy mögém checkoljon egy weak Ax suited lappal. Jobb Q-t se könnyen fog dobni, ha már idáig eljött, betelni meg vélhetően szintén nem fog vele.

    Amúgy meg elég hülyén tolta, már a flopon all in kellett volna kerüljetek. Idióta!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •