Oldal: 22 / 22 ElsőElső ... 12202122
Eredmény: 211 - 215 (215) összesen
Like Tree160Likes

Téma: WSOP Main Event - Koroknai továbbjutott, Vizsnyiczai 131. helyen végzett

  1. #211
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    USA vs Hungary... nem lesz egyszerű Korynak, a francia picsa kiejtése, plusz a vitatott leosztás miatt kb mindenki ellene lesz, ő lesz a negatív figura, de kapják be az amcsik ez a bad beat nem a October9 bubble:Trianon... Ennyi jár. Egy magyar ****agyerek 8 amerikain átgázolva álljon majd a trónra Las Vegasban, egy kis örömet minden magyarnak okozva...
    Nem, mert az ott ulok egytol-egyig nagysegrendekkel okosabbak egy ilyen hozzaallasnal, igy az egvilagon senki nem fog ellene jatszni amiatt a parti miatt.

  2. #212
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 04.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Persze hogy nem. Innen látszik, hogy bizony magyar honfitársaink jó része annyira korlátolt, hogy bár azt se tudja mi volt Trianon, azt se tudja MIÉRT volt Trianon, de talán még azt se, hogy mikor volt Trianon, de azért pofázik. Felvilágosítanálak, hogy a Trianon nem a franciák hibája, hanem azért a történelmi tényé, hogy többször rossz oldalon harcoltunk (hol önszántunkból, hol kényszerítve) és vereséget szenvedtünk. Amennyiben a másik oldalon álltunk volna és dupla területet kaptunk volna, akkor minden jó volna igaz?

  3. #213
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Atya ég. Mikor hajnal 3-kor befejeztem a sessiont nem gondoltam volna, hogy azt látom majd, hogy másodikként ott van a November Nineban. Kb olyan boldog vagyok, mintha nyertem volna egy versenyt.

    Nagy grat, sok sikert, baromira fogok szurkolni....!!!!
    dfecco23 likes this.

  4. #214
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet matteo85h eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "francia hölgy"... ez olyan, mint a román úriember. Kincs, ami nincs...

  5. #215
    Fanatikus tag matteo85h avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hozzászólások
    479

    Alapbeállítás

    Nem a játékosokra értettem. Csak olvass bele a 2+2 wsop topicjába, kb mindenki őt szidja és ha belegondolsz, hogy miért is tették át anno novemberre(októberbe) a döntő asztalt talán összeáll neked is a kép...

Oldal: 22 / 22 ElsőElső ... 12202122

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •