Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Bank Transfer

  1. #21
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet Overcome85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz szépen Zoltanh!
    Megnyugtattál.Sejtettem ,h ugyan oda megy csak egy kicsit ideges voltam mert mutheromnak szüksége lenne egy kis money-ra.Mind1.
    Most megnyugodtam.Muszály voltam átálni a bank transferre mert a kártyára utalás MB-n egy rakás sz....!

    Köszi
    Tovább tart az utalás, ráadásul pl. rafi a beérkezéstől számítva t+2. napon írja jóvá normál esetben, ha devizát indítottál.

    Légyszíves írd meg, ha megjött a pénz, hogy vontak e le 8000 ft utalási díjat!!!
    Ha esetleg nem látsz ilyet, vagy nem igazodsz ki ratja, akkor írd meg légyszi, milyen összeget indítottál, és mennyit kaptál. Ha nem titok


    PlusevHUN:
    A 8000 ft díjat pedig amiatt vonták eddig, mert MB külföldi bankszámláról indítja az utalást, és ennyi a nemzetközi utalás díja. Elvileg jan. 6-tól újra nyitottak Mo.-on is számlát, de állítólag erre csak befizetéseket fogadnak. Tehát a kiutalás továbbra is 8k díjas, és nemzetközi marad.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Írtam az MB-nek ,h még nem kaptam meg a pénzt és ezt írták vissza:

    Dear Peter Halasz,

    It usually takes 2-5 business days depending on your country of residence for a bank transfer to arrive at your bank. If you are residing in a country covered by Moneybookers' banking network (domestic transfer), the transfer normally arrives in less than 3 business days. However, delays between our bank and your bank or even corresponding banks do happen and are out of our control.

    On the 6th bank working day after the withdrawal request, please return to the messaging centre and re-enter your payment enquiry. Please note, that we are unable to investigate or put a trace on a payment before this time. Our partnering banks demand that we wait with traces until the recipient bank and any correspondent bank have had sufficient time to process the transfer or rectify their own mistakes.

    Your Moneybookers Team!

    Valaki tudna segíteni lefordítani.
    Annyit vettem le belőle ,h akár 7-8 munkanapba is beletelhet és ha utána sem kapom meg a pénzt ismételjem mega levelemet.?

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    otthon
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Na most akkor mondjátok meg nekem,bemegyek az otp be,és átutalom a bank transfernek a pénzt és ennyi,vagy van valami buktatója a dolognak?

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 17.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    ugy most bevezették hogy 4 óra alatt odér az utalás.
    ez csak netbankon keresztül 4 óra ,vagy ha személyesen utalom a bankfiókban akkor is ?

  5. #25
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 17.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    valaki válaszoljon b+

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet klall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugy most bevezették hogy 4 óra alatt odér az utalás.
    ez csak netbankon keresztül 4 óra ,vagy ha személyesen utalom a bankfiókban akkor is ?
    Igen most változott a törvény. Talán 1. vel. Akár milyen bankba befizetsz 4 óra múlva a másik számláján kell hogy legyen a lé. Tehát küldesz OTP ből K&H ba 4 óra max. Azt nem tudom hogy ez netbankon keresztül is így van e. Ha személyesen fizeted be valakinek a bankjába a bankszámlájára a lét, akkor pedig egyből megkapja a címzett.
    klall likes this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #27
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Idézet klall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugy most bevezették hogy 4 óra alatt odér az utalás.
    ez csak netbankon keresztül 4 óra ,vagy ha személyesen utalom a bankfiókban akkor is ?
    2012.07.01-től, ha Ön elektronikus úton (ibank-n vagy telefonos ügyfélszolgálaton keresztül) indítja belföldi forint átutalási megbízását az általunk tárgynapi teljesítésre meghirdetett időszakon belül, akkor az átutalás ugyanazon a munkanapon belül teljesülni fog. Tehát a jelenlegi működéshez képest jelentősen lerövidül majd – jellemzően 4 órára – a belföldi forint átutalás átfutási ideje.

  8. #28
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 17.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2012.07.01-től, ha Ön elektronikus úton (ibank-n vagy telefonos ügyfélszolgálaton keresztül) indítja belföldi forint átutalási megbízását az általunk tárgynapi teljesítésre meghirdetett időszakon belül, akkor az átutalás ugyanazon a munkanapon belül teljesülni fog. Tehát a jelenlegi működéshez képest jelentősen lerövidül majd – jellemzően 4 órára – a belföldi forint átutalás átfutási ideje.
    tehát akkor nem,bár nem értem a bankfiókos átutalásnál postagalambbal küldik a pénzt vagy wtf.

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 23.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás envoy services ltd

    Sziasztok!

    A segítségetek szeretném kérni. Az Envoy Services Ltd. szolgáltatás hogy működik, mire való az, mi kell hozzá? Le tudnátok ezt nekem írni részletesen?

    Köszi

  10. #30
    Idegen Jocy avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 08.
    Hely
    Szőkéd
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Üdv srácok!
    Mermaidról akarok levenni lettát,banki transzferral.És a IBAN kód megadása után választhatom ki a kiutlára szánt összeget ? Előre is kössz az infót! Mert 2/2 lépésből áll a dolog (banki transzfer).

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •