Oldal: 72 / 84 ElsőElső ... 2262707172737482 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (833) összesen
Like Tree25Likes

Téma: SNG tanuló topic

  1. #711
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet petozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. hand steal: 26%, CO-ból 7%

    2. handnél lemaradtak a statok:
    (Reg-van róla 870 hand) EP, korai szakaszban olyan 5,5-6%-ban emel

    Köszönöm a részletes választ!
    2. handnél ellene fold, főleg így OOP. Ez gyakorlatilag egy AJ+ 88+ skála amivel emel, lehet, hogy még 77 meg AT benne van, nem leszel elégszer elöl. Callolnám akkor, ha emel a reg pre, és még megadják előttem is, mert akkor egy multiway potban tudnék húzni nut flushre ha flopolok egy drawt, de ezt is leginkább IP. HU potban OOP nem lesz ez annyira jó ilyen játékos ellen szerintem.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #712
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    1.
    Fold szerintem se játszik. Alapjában véve 3bet/callon lennék, de mivel 28BB eff vagyunk és az ellen 4 BB-t emelt, ezért én itt pusholnék, maximalizálva az FE-t. Szerintem nem gondolkodják annyira túl, hogy a 3-betcall ranged erősebb mint a 3betpush, ezért én a nagyobb FE-t választanám, hiszen így tudsz dobatni bőven lapokat, amikkel flipelsz.

    2. Én callolnék, azért ez mégis egy AQs Komolyra fordítva szerintem bőven meglehet játszani pluszosan hosszútávon, de tény, nem feltétlen kell tönkremenni egy Q magas boardon ha 3 barrelezik.

    Nem mondom, hogy a fold rossz lenne, de nálam inkább call.

  3. #713
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Én inkább azon gondolkodnék el, hogy miért 4x-el onnan polarizálva a range-ét? Vagy ez nála std?

    Egyébként nekem is jobban tetszene itt 1 dolláron a push. Nem kell ezt túlreagálni. Feljebb aztán lehet finomítani.

  4. #714
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.
    Fold szerintem se játszik. Alapjában véve 3bet/callon lennék, de mivel 28BB eff vagyunk és az ellen 4 BB-t emelt, ezért én itt pusholnék, maximalizálva az FE-t. Szerintem nem gondolkodják annyira túl, hogy a 3-betcall ranged erősebb mint a 3betpush, ezért én a nagyobb FE-t választanám, hiszen így tudsz dobatni bőven lapokat, amikkel flipelsz.

    2. Én callolnék, azért ez mégis egy AQs Komolyra fordítva szerintem bőven meglehet játszani pluszosan hosszútávon, de tény, nem feltétlen kell tönkremenni egy Q magas boardon ha 3 barrelezik.

    Nem mondom, hogy a fold rossz lenne, de nálam inkább call.
    Az első handnél ha pusholsz egyasztalos sit and go -n, akkor nem adsz neki lehetőséget arra, hogy esetleg lightan 4bet allin menjen gyengébbekkel, hanem egyből egy olyan ranget állítasz fel neki amivel vagy callol ami cooler lesz (?? jó, 1$ -on nem biztos, akkora cooler), vagy dobatsz rengeteg rosszabbat. Egyébként ha olyan az ellenfél akkor persze ez lehet value push is, illetve a FE ténylef maximum lenne, ezzel teljesen egyetértek.

    2. handnél is értem amit mondasz, de talán IP jobb lenne a call, mert könnyebben lehet később koordinálni a partit. Igazából ez a helyzet szerintem csak a rossz pozíciónk miat marginális, illetve amiatt is, hogy kompetensebb ellenféllel vagyunk szemben.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #715
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első handnél ha pusholsz egyasztalos sit and go -n, akkor nem adsz neki lehetőséget arra, hogy esetleg lightan 4bet allin menjen gyengébbekkel, hanem egyből egy olyan ranget állítasz fel neki amivel vagy callol ami cooler lesz ....
    Egyrészt ha csak 3betelsz akkor meddig 3 betelsz? Mondjuk 420-450ig 3betelsz, kb minden lap ami itt a rangebe van tul jo oddsot fog kapni a callra, arról nem is beszélve hogy én 22$ alatt még nem nagyon láttam 4bet allin menni valakit FE reményében. Ha nagyobbat 3betelsz akkor meg már commited vagy floppon, szal semmi értelme nemvolt 3betelni, viszont ha Allin megy akkor valóban megkapja a 100% FE-t és elég erős lapja van ahhoz, hogy ezt lejátsza pre.

  6. #716
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fhradm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt ha csak 3betelsz akkor meddig 3 betelsz? Mondjuk 420-450ig 3betelsz, kb minden lap ami itt a rangebe van tul jo oddsot fog kapni a callra, arról nem is beszélve hogy én 22$ alatt még nem nagyon láttam 4bet allin menni valakit FE reményében. Ha nagyobbat 3betelsz akkor meg már commited vagy floppon, szal semmi értelme nemvolt 3betelni, viszont ha Allin megy akkor valóban megkapja a 100% FE-t és elég erős lapja van ahhoz, hogy ezt lejátsza pre.
    OOP általában standard 3x -et 3betelek, bár az igaz, hogy itt maga az openraise is nagy az ellenféltől. IP szoktam 2,5x visszaemelni. Igen, ha itt 3betelek, akkor adom az allint is. Nagyot nem lehet hibázni itt csak a pre folddal és a pre csak callal. Valószínűleg hasonló lesz a helyzet push és 3betnél is, csak annyi volt az érvem rr mellett, hogy 3bettel több esélyt hagyunk neki gyengébbel tönkremenni. Viszont ha ez mondjuk 3-5BB -vel kevesebb lenne, akkor én is simán pusholnám. Ezt akkor kiveséztük
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #717
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A mai elemzés során ezzel a handdel nem jutottam sokra, kíváncsi lennék a ti véleményetekre!

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.32+$0.18

    Stacks:
    UTG (1,320) 26bb
    UTG+1 (1,365) 27bb
    MP1 (1,125) 23bb
    HERO (MP2) (1,855) 37bb
    MP3 (1,505) 30bb
    CO (780) 16bb
    BTN (1,340) 27bb
    SB (2,965) 59bb
    BB (1,245) 25bb

    Blinds: 25/50

    Pre-Flop: (75, 9 players) HERO is MP2
    2 folds, MP1 raises to 150,
    HERO ???

    Ellen 38 hand alapján 34/18

    *Call szerintem nem a legjobb, sokan jönnek még mögöttünk, + jóval kisebb stack mint a miénk, setminera se a legjobb szitu

    *SNGWiz szerint QQ+ a push

    *Raise jó lehet, de ha raise/callolunk nem hiszem h sok minden ellen elöl vagyunk + szintén az a helyzet, hogy még sokan vannak utánunk, valami eltévedt call/ egy push után is nehézkes a parti.

    *Fold ??? Too weak?

  8. #718
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Szerintem ilyen vakoknál és stackeknél ez nálam fold.
    1. Sokan jönnek még utánunk ahogy te is mondtad, de
    2. ha csak ketten maradnátok bent a partiban, akkor is a pot 375 lesz forma előtt pedig kevesebb mint 1000, flop cbettel nemtudsz mit reagálni, ha jön egy, esetleg két overcard...
    3. setminingra meg megadni nincs sok értelme mivel esetek 85%ban nem jön le és ha mégis esik, sem fogod feltétlenül lestackelni az ellenfelet...
    én a foldra szavazok..
    Tény, hogy elég gambler statokkal rendelkezik, de ennyi hand alapján sok mindent nem lehet megállapítani, de a PFR sokkal kisebb a VPIP-nál szóval lehet itt valóban fog valamit, és akkor még mindig ott vannak az utánunk ülő játékosok...

  9. #719
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.32+$0.18

    Stacks:
    UTG (1,725) 35bb
    UTG+1 (1,619) 32bb
    MP1 (1,374) 27bb
    MP2 (1,920) 38bb
    CO (1,280) 26bb
    BTN (1,237) 25bb
    HERO (SB) (2,845) 57bb
    BB (1,500) 30bb

    Blinds: 25/50

    Pre-Flop: (75, 8 players) HERO is SB
    2 folds, MP1 raises to 150, 3 folds
    HERO ???

    Ellen: 25/15 (584 hand)
    /Van egy olyan note róla, hogy bet/callolt 28BB-t KQo-val pf/

    Itt jó a 3bet/fold ? Nem hiszem, hogy gyengébbel 4betelne. Ha callol, akkor meg boardfüggő a többi lépés.

  10. #720
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Erről a prtiról szeretném a véleményeteket kérni:

    No Limit Holdem Tournament
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com
    $1.32+$0.18

    Stacks:
    UTG (3,650) 24bb
    UTG+1 (1,145) 8bb
    MP (2,410) 16bb
    CO (2,480) 17bb
    BTN (525) 4bb
    HERO (SB) (2,225) 15bb
    BB (1,065) 7bb

    Blinds: 75/150

    Pre-Flop: (225, 7 players) HERO is SB
    3 folds, CO calls 150, 1 fold, HERO raises to 450, 1 fold, CO calls 300

    Flop: (1,050, 2 players)
    HERO bets 750, CO calls 750

    Turn: (2,550, 2 players)
    HERO goes all-in 1,025, CO calls 1,025



    Pf push lett volna valószínűleg a legjobb, de érdekelne, hogy ti miként folytatjátok, ha már így alakult.
    (Ellen 38/22 39hand alatt)
    Szerintem Ak, QQ, TT nem lehet nála a limp/call után. 99 elképzelhető. JQ/TQ/KQ/KJ-t viszont simán játszhat így.
    Feltételezem flopot mindenki hívja, utána viszont már jóformán comittedek vagyunk turnon, hiába jött nagyon rossz lap.

    Minden választ köszönök, de ha lehet ne az legyen h 'pf push', hanem ha már ezt játszottam pf, akkor hogyan tovább!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •