Oldal: 8 / 14 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (134) összesen
Like Tree180Likes

Téma: A póker tudásalapú játék - infógrafika

  1. #71
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Addig jó amíg ilyen vegyes ez a topik!

  2. #72
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert különböző versenyeken különböző szabályzat van.
    szerencsefüggő, hogy éppen mi a szabály

    (ha pl szomáliába születsz...)
    Jani50465540645 likes this.

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Szerintem meg lehet mindent magyarázni matematikával a világon.Persze énis használom,hogy :"mekkora mákom volt" vagy "milyen balszerencsés vagyok",de ez csak szófordulat,nincs magyarázat egy magasabb rendű Fortuna istennőre aki eldönti mikor melyik oldalára essen a pénz,mikor ki nyeri a partit.Ha van is ilyen akkor rengeteg melója lehet mert az életben rengeteg dolog van ami többesélyes.
    Úgy gondolom,mivel több mint 7milliárdan élünk a bolygón egyszerűen kijön a nagyszámok törvénye.
    Van olyan aki milliókat nyer lottón,de attól függetlenül ugyanannyi esélye volt hogy elvigye mint másnak...Nagyszámok törvénye alapján néha-néha elviszi valaki a főnyereményt...
    Mindenki döntse el magának mit takar számára a "szerencsejáték" fogalma...Miért számítana pl a rulett szerencsejátéknak?hiszen akinek van egy kis esze tudja hogy veszteséges,azt is kitudja számolni,hogy hosszútávon mennyit fog veszíteni....
    A póker szerintem ugyanannyira számít szerencsejátéknak,mint a rulett,csak annyi a különbség,hogy a ruletten veszteni fogunk,pókerben meg elérhető nyeremény hosszútávon.
    Tudásalapú játék valóban,de szerintem ugyanannyira ügyességi is,és szerencsejáték is...
    Piton likes this.

  4. #74
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Kori partija hatalmas mák... ha a csaj rögtön benyögi a call-t és nincs ideje eldobni a lapokat valószínű vége...

  5. #75
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nem érzitek a lényeget. Pont nem volt szó ilyesmiről, ilyen sarkított pédákról. Akik itt a pozitivitást hangoztattuk, nem is gondoltunk olyanokra, akik ilyen szörnyű körülmények közé születnek.

    Itt arról van szó, hogy akik itt sírtak, szerintem egyikőtök sem afrikai nyomorba született, ugye? Tehát ugyanúgy esélyed van meggazdagodni pókerből, sikeres vállalkozást indítani, vagy jószívű barátokat találni, mint nekem, vagy a Horváth Jóskának meg a Tóth Miskának a szomszéd faluban. Szerintetek a sikeres emberek hányszor buktak el? Hány nem működő ötletük volt? Megsúgom: sok

    Mindannyiunk elméje naponta több olyan ötletet termel, melyekből milliomosok lehetnénk. Tudom előre, hogy ezen hitetlenkedni fogtok, de igaz. Apró gondolatok, melyek talán fel sem tűnnek, ha ilyen negatív és búval baszott vagy. A sikeres emberek nem sokban különböznek a sikertelenektől. Pozitívak. Amíg a sikertelenek rinyálnak, panaszkodnak, és meggyőződésük, hogy mások szerencsésebbek náluk, és nekik soha semmi nem sikerül, addig a sikeres ember csak előre néz. Pozitív, és hiszi, hogy ha egy célt kitűz maga elé, megfelelő kitartással elérhető. Kitartással! Nem a seggeden ülve, és közben azon rágódva, hogy "Áhh, úgysem fog sikerülni, hiszen csak rólam van szó. Nem működhet."
    A sikeres ember pedig fel fogja ismerni, és meg fogja valósítani az ötleteit, melyek az agyából pattannak ki a gondolkodásmódjának, világszemléletének köszönhetően. Sokkal többre képes az agyad, mint gondolnád, használd hát mindig többre és többre!
    én is ilyen hülye naív felfogással kezdtem a pókernek... 6 éve játszom, 10+ könyvet kiolvastam, rengeted videót cikket tanulmányoztam, saját fontosabb leosztásaim is kielemeztem...

    matematikából mindig a legjobbak között voltam (szintfelmérő, értségi egész suliból nekem volt legjobb), általánosba gimibe egyetemen is semmi vagy éppen minimális tanulással (a minimális tanulás pár óra egy héten)
    fotografikus memóriám van... szóval nem hiszem hogy a hülyébbek között vagyok bár IQ teszten még nem voltam azt tudom hogy tesómé 110 és én sokkal okosabb vagyok tőle...

    mégis break-even vagyok low és micro téten...

    akkor mi lehet a gond?

    és ezek am nem kisarkított példák bármikkor könnyen megeshet bárkivel...
    maradona1976 likes this.

  6. #76
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    akkor mi lehet a gond?
    A gond az, hogy eddig nem mentél lapokat számolni tom cruissal!

  7. #77
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is ilyen hülye naív felfogással kezdtem a pókernek... 6 éve játszom, 10+ könyvet kiolvastam, rengeted videót cikket tanulmányoztam, saját fontosabb leosztásaim is kielemeztem...

    matematikából mindig a legjobbak között voltam (szintfelmérő, értségi egész suliból nekem volt legjobb), általánosba gimibe egyetemen is semmi vagy éppen minimális tanulással (a minimális tanulás pár óra egy héten)
    fotografikus memóriám van... szóval nem hiszem hogy a hülyébbek között vagyok bár IQ teszten még nem voltam azt tudom hogy tesómé 110 és én sokkal okosabb vagyok tőle...

    mégis break-even vagyok low és micro téten...

    akkor mi lehet a gond?

    és ezek am nem kisarkított példák bármikkor könnyen megeshet bárkivel...
    Lehet valami abban, amit írsz, de azt nem hiszem, hogy neked lett a legjobb érettségid.
    Nyelvtanból hanyast kaptál például?

  8. #78
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    itt mindenki el van varázsolva a poker olyan mint a rulett egyszer bejön a aa,kk jj leosztasnál az aa egyszer pedig a kk nyer legközelebb meg a 77 mákol be utána pedig a 3,8 nyer szinnel,végül pedig 6,8 assal megado halacska
    fejes1988 likes this.

  9. #79
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    gyerekek ez a poker lényege olvashattok 10millio könyvet ha ugyis lemákolnak és elöbb vagy ha szerencséd van utobb mindig ez a vége

  10. #80
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Okos lapokkal kell játszani és nem buksz. Én még az AT-et is dobom.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

Oldal: 8 / 14 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •