Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (35) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Matt Savage a Koroknai partiról

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet truczat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Polgár lányok óta nem kérdéses, hogy a szellemi sportokban a férfiakat és a nőket egyenlően kell kezelni.


    "
    A "Polgár lányok" dolog baromság.Judit elérte azt hogy a legjobb férfiak is egyenlő félként kezeljék, a testvérei még csak a közelébe se értek amit Judit elért, Zsófiának nincs is meg a férfi nagymesteri címe, pedig manapság már nem egy akkora nagy dolog. Judit néhány évig a top 10 közelében játszott ennyi. Jelenleg az egyetlen nő a TOP100-ban és a 200-ban is csak ketten vannak. Polgár Judit egy kivétel.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Szerintem nem véletlen, hogy az osztó felelősségére is céloz Matt. Nem is értem, hogy ilyen helyzetben, hogy tudta azonnal behúzni a lapjait többi közé. Nem nagyon élhetett együtt a játékkal...

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 20.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás kit erdekel,hogy a norvegok es a franciak most verik a taknyukat!

    ha korynal volt egy asz,ugyis behuzta volna a 30-70et is.innet meg mar ugy sincs megallas,meglesz a karkoto.nagyon szurkolunk erte)
    Piton likes this.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Nincs kettős mérce, nem kell visítani. Súlyos hibákat vétett, és örülhet, hogy neki kedvező döntés született, főleg az elsőn. Nem vagyok versenybíró, sőt, de pontosan ezt mondtam ismerősöknek, hogy egy minraise-t kifizettethettek volna vele.
    Mindemellett ami mellette szól, az az, hogy soha nem volt szándéka megtéveszteni bárki mást. A kínálkozó ellenpélda Ivan (?) Freitas az EPT nagydöntőn tavaly, aki megtévesztette az ellenfeleket az "én nem tudok angolul" izékkel. Bemondta hogy raise és berakott callnyi zsetont, emelésre kötelezték, mondta ezerrel hogy nem is akart, csak nem tud angolul - erre az ellenfél visszaemelt persze, és a végén kiderült, hogy nuts-al csinálta. Kétszer is. Büntetést nem kapott, de a második partinál szóltak oogee-nak, aki ellen játszotta, hogy ez már megtörtént, de ő még egyszer belesétált a csapdába. Na őt kellett volna elmeszelni.
    Nagyon nagyra tartom Korit mint játékost, de azért ha valaki többször is megfordul külföldön versenyeken, egy minimális angolt össze is lehetne szedni... Mondjuk októberig...
    chubbyhun and Holdenper like this.

  5. #15
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Nah, megvan a pókeres gumicsont, amin egész októberig lehet rágódni...
    És remélem, tovább is, mert Kori nyerni fog. Hajrá Kori!!!!!
    "Egon, ez piszok jó!"

  6. #16
    Lelkes újonc Minusz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 10.
    Hely
    PC
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Már párszor leírtam ezt az üggyel kapcsolatban ez pedig a mottóm:
    "...a győztes éli az életét, a vesztesek elmesélik..."
    GL Kory és köszönjük...
    "...a győztes éli az életét, a vesztes elmeséli..."

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Csak halkan megjegyzem, minden bántó szándék nélkül, hogy ha ez egy magyar játékossal szemben született volna, akkor kb évtizedekig felemlegetnénk, mint Trianont kb .
    Ezt a figyelmetlen dolgot azért nem értem, mert a viláminterjúban olyan nyugodtnak tűnt, mint aki már nyert ugye egy pár dolgot, elég higgadtan és profin kezelte. Emberek vagyunk, hibázunk, de ez tényleg elég nagy baki volt. A végén a helyében meghívnám az osztót egy pár italra .
    MrChaotic and torzon like this.

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Csak koronkaizott egyet, NP. Ezért mérgesek?

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Azért tényleg magára szedhetne egy kis angolt októberig, mert még a rádiós is finoman céloz rá, hogy elég ciki ez így.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan megjegyzem, minden bántó szándék nélkül, hogy ha ez egy magyar játékossal szemben született volna, akkor kb évtizedekig felemlegetnénk, mint Trianont kb .
    Ezt a figyelmetlen dolgot azért nem értem, mert a viláminterjúban olyan nyugodtnak tűnt, mint aki már nyert ugye egy pár dolgot, elég higgadtan és profin kezelte. Emberek vagyunk, hibázunk, de ez tényleg elég nagy baki volt. A végén a helyében meghívnám az osztót egy pár italra .
    Ezt a Trianont úgy mondod, mintha nem jogosan lenne felemlegetve.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •