Oldal: 13 / 14 ElsőElső ... 311121314 UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (134) összesen
Like Tree180Likes

Téma: A póker tudásalapú játék - infógrafika

  1. #121
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te annyira sötét vagy hogy az már világos...
    Sajnálom, nem akartalak megbántani, remélem nincs harag, de azért ugye csak hirtelen felindulásból írtad ezt? Mert ha nem, akkor igen elszomorítottál, nem esik jól h sötétnek gondolsz...
    Krono likes this.

  2. #122
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff... mintha olyan nehéz lenne a pókert megérteni mint az atomfizikát^^
    az egyetemen értem a matekot de a pókert nem ofkorsz...
    csak meg kell nézi a híres pókereseket hogy milyen munkájuk volt nem hiszem hogy mindegyiknek 140+os IQ-ja van.... (Phil Ivey valami telfonos aszisztens volt, daniel negreanu bukott értségin, több is kiesett az egyetemről)

    hát valamit csak számít az a szar szerencse ha a season-jaim fele olyan hogy 3-4 80+ % előnybe lévő helyzetet elbukok vagy 2-3 coolernek a rosszab oldalára esek... fogadok neked nem így megy... ( és évek óta)

    a legkönnyebb azt mondani hogy a tudásodnak köszönhetően nyersz amikor a szerencséd tehet róla na az könnyű...
    Ha 6 éve játszol akkor biztos megfelelő mennyiségű HH-d is van hogy bizonyítsd a szerencsétlenségedet.Gyerünk nyiss egy csaló topikot!

  3. #123
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff... mintha olyan nehéz lenne a pókert megérteni mint az atomfizikát^^
    az egyetemen értem a matekot de a pókert nem ofkorsz...
    csak meg kell nézi a híres pókereseket hogy milyen munkájuk volt nem hiszem hogy mindegyiknek 140+os IQ-ja van.... (Phil Ivey valami telfonos aszisztens volt, daniel negreanu bukott értségin, több is kiesett az egyetemről)

    hát valamit csak számít az a szar szerencse ha a season-jaim fele olyan hogy 3-4 80+ % előnybe lévő helyzetet elbukok vagy 2-3 coolernek a rosszab oldalára esek... fogadok neked nem így megy... ( és évek óta)

    a legkönnyebb azt mondani hogy a tudásodnak köszönhetően nyersz amikor a szerencséd tehet róla na az könnyű...
    season-jaim hány handes egy session? szerinted másnak nincs session-önként legalább 2-3 cooler?

  4. #124
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát valamit csak számít az a szar szerencse ha a season-jaim fele olyan hogy 3-4 80+ % előnybe lévő helyzetet elbukok vagy 2-3 coolernek a rosszab oldalára esek... fogadok neked nem így megy... ( és évek óta)

    a legkönnyebb azt mondani hogy a tudásodnak köszönhetően nyersz amikor a szerencséd tehet róla na az könnyű...
    Ne fogadj, mert elbukod. Hidd el, elég jól ismeri a srác az érzést, hogy milyen folyamat ilyen szitukat bukni. DE: ennek ellenére azt mondja, hogy szorgalommal úgyis nyerő lesz, és nem sír. No offense.
    mátííí likes this.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  5. #125
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Komolyan, budz-i:
    Végigrágtam magam több könyvön, 2 online pókeriskolán, tucatnyi videó-sorozaton, rengeteget elemeztem a saját játékomat is.
    Lejátszottam vagy tízezer s&g-t, párezer mtt-t, 3 millió cg hand-et, és kb minden teremben, minden játéktípusban nyereséges voltam.
    Hajlamos voltam elhinni hogy egész jól játszok.

    Aztán nyitottam itt egy saját topikot ahol lehetőségem volt nálam jobb játékosokkal beszélni, és pár leosztás kielemzése ill. egy 1.5 órás skype-olás alatt többet tanultam mint egy komplett videó-sorozatból.
    Be kellett látnom hogy mennyire nem tudok semmit, döbbenetes mennyiségű hibát vétek még a legegyszerűbb helyzetekben is.
    Neked is ezt tudom tanácsolni.
    Vedd le a szemellenzőt, tedd félre a büszkeségedet és keress egy coach-ot, vagy legalább tegyél be hand-eket és hallgasd meg a többiek véleményét!

    Annyi rossz játékos van az asztaloknál akik tanulgattak régen valami elavult forrásból, és ott le is álltak.
    Két éve minden nap ott ülnek, borzasztóan játszanak miközben folyton küldenék az erősebb regeket bingózni, és állandóan a többiek szerencséjével vannak elfoglalva...
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2012. 07. 22. 17:32
    21PoKeRaRcSuNy likes this.

  6. #126
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff... mintha olyan nehéz lenne a pókert megérteni mint az atomfizikát^^
    Úgy látszik, hogy mégis a legalapvetőbb dolgokat nem tudod megérteni.
    pszibu likes this.

  7. #127
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff... mintha olyan nehéz lenne a pókert megérteni mint az atomfizikát^^
    az egyetemen értem a matekot de a pókert nem ofkorsz...
    csak meg kell nézi a híres pókereseket hogy milyen munkájuk volt nem hiszem hogy mindegyiknek 140+os IQ-ja van.... (Phil Ivey valami telfonos aszisztens volt, daniel negreanu bukott értségin, több is kiesett az egyetemről)

    hát valamit csak számít az a szar szerencse ha a season-jaim fele olyan hogy 3-4 80+ % előnybe lévő helyzetet elbukok vagy 2-3 coolernek a rosszab oldalára esek... fogadok neked nem így megy... ( és évek óta)

    a legkönnyebb azt mondani hogy a tudásodnak köszönhetően nyersz amikor a szerencséd tehet róla na az könnyű...
    ezért kell egyetemre járni, ne hagyd magad átverni! Nyilvánvaló, hogy így csak te lehetsz az okosabb!
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2012. 07. 22. 17:57
    chubbyhun and Krono like this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #128
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 10. 20.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pfff... mintha olyan nehéz lenne a pókert megérteni mint az atomfizikát^^
    az egyetemen értem a matekot de a pókert nem ofkorsz...
    Én csak azt nem értem, hogy miért kellene mindenkinek profi és nyerő pókerjátékosnak lenni. Ha te azt állítod, hogy jól tanulsz, okos vagy, szorgalmas is, akkor miért nem próbálkozol meg más forrásból pénzt keresni, ne adj Isten majd a munkáddal? Ha annyira okos vagy, akkor nem értem, hogy minek vesződsz a pókerrel, ráadásul még meg is van a lehetőséged tanulni. Fölöslegesen stresszeled magad. Ha jó vagy matekból miért nem vállalod el fiatalabb diákok korrepetálását? Garantálom azért is jó órabért kapnál. Szerintem nyugodtan tölts fel havonta néhány ezer forintot, játszd nyugodtan, mintha szórakoznál csak te ezt itt teszed nem a kocsmában és még lehet, hogy néha nyersz is valamit. Figyelj, ami nem megy azt nem kell erőltetni (persze ez így nem igaz). Nem támadásként, csak én így látom a dolgokat. Ráadásul nehogy azt hidd már, hogy attól, hogy te érted a matekot az egyetemen majd HS profi leszel. Valószínűleg rajtad kívül még sok száz, ezer ember is érti a matekot mégse lesz mindenki sakkvilágbajnok vagy ilyesmi. Na mindegy. Remélem sikerül téged jobb belátásra bírni, minthogy magadat ostorozd.
    pszibu likes this.

  9. #129
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    season-jaim hány handes egy session? szerinted másnak nincs session-önként legalább 2-3 cooler?

    Igen a következő évad biztosan jobb lesz, mint Izaurának Biztos sokat nézegettük a HMet elemzés közben....

  10. #130
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Végig olvastam a hozzászólásokat és nagyon elfáradtam.Akadémiát is kár olvasni,rengeteg az energiavámpír ember itt. Most keresek egy asztal aminek hegyes-éles a sarka és nekifutásból jól lefejelem . Annyira látszik,hogy magyarok vagyunk de komolyan. Mindenki oltja a másikat a hozzászólásaiban. Irigyek vagyunk. Ennyi. Önkritika kéne sok embernek.Én pl. abbahagytam mert szar vagyok. Emlékszem anno kár volt oltani Polgár Krisztát is. De amit végképp nem értek az az,hogy valaki ha visszamer szólni akkor miért kell egyből azzal jönni,hogy nem volt nője? Ez olyan fura.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •