Oldal: 38 / 77 ElsőElső ... 28363738394048 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 371 - 380 (769) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Sorozatos topic

  1. #371
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 31.
    Hely
    Perth
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így elég erős

    Szerintem nem láttál még elég sorozatot, hogy ilyen nyilatkozz a 24-ről.

    Kemény Zsaruk
    Maffiózók
    Drót

    Csak, hogy párat említsek. Ezek közül ami pörgős az a kemény zsaruk és a 24-el ellentétbe ennek "életszaga" van.
    Láttam én is mind a 8 évadot a 24-ből, nem is ítélem el, mert jó. Csak néha vicces, hogy szegény Bauer mit kap benne és mindig túléli. Megszúrják/kínozzák, meglövik, de pár résszel később már kb semmi baja
    Maffiózókat nagyon régen elkezdtem nézni, nagyon nem jött, lehet majd elkezdem megint.

    Drót: kellett egy kis idő, amíg megszerettem, nagyon jó sorozat kétségkívül, de szerintem 24 jobb.

    Kemény zsaruk: most nézem, 4. évad következik, hát az első évad vége felé kezdett tetszeni, addig meg kellett emészteni az első részben történteket Első 5-6 rész nekem nem is nagyon jött csak menjen valami a tv-ben, ezért néztem kb. Igazából, úgy gondoltam mocskos zsaruk is lehetne a címe.
    Aztán utána megváltozott valami, ahogy egyre jobban ismered meg a szereplőket, és egyes törvénytelen dolgokkal, amiket csinálnak simán tudsz azonosulni, másokkal pedig nem és ennek a kettősségnek harca elég érdekes De eddig szerintem 24 jobb. Mondjuk a téma is más ott.

    Egyébként, ami még tetszett sorozat, az a: Terrorista csoport, azt hiszem sajnos csak 2 évada van.

  2. #372
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így elég erős

    Szerintem nem láttál még elég sorozatot, hogy ilyen nyilatkozz a 24-ről.

    Kemény Zsaruk
    Maffiózók
    Drót

    Csak, hogy párat említsek. Ezek közül ami pörgős az a kemény zsaruk és a 24-el ellentétbe ennek "életszaga" van.
    Láttam én is mind a 8 évadot a 24-ből, nem is ítélem el, mert jó. Csak néha vicces, hogy szegény Bauer mit kap benne és mindig túléli. Megszúrják/kínozzák, meglövik, de pár résszel később már kb semmi baja
    Jah, mindig van térerő, sosem merül le a telefon, mindig 1másodperc alatt kicsöng a telefon..
    Én konkrétan nem bírtam az első évadot sem végignézni.

  3. #373
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet fhradm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos ismerik innen sokan, de aki esetleg még nem nézte volna, azoknak 3 kötelező sorozatom van.

    Dexter, Fringe (Rejtély), 24
    Fringe +1!
    Krono likes this.

  4. #374
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Lancelot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    24 a sorozatok sorozata, van a 24 és utána sokáig semmi
    kár, hogy csak 8 évados lett, jó lett volna, ha stílszerűen legalább 24 évados lenne
    Ez a tipikus "most nézem a sorozatot, ezért ez a legjobb a világon" érzés Velem is sokszor volt ilyen De hidd el, vannak sokkal jobb sorozatok a 24nél

  5. #375
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 31.
    Hely
    Perth
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a tipikus "most nézem a sorozatot, ezért ez a legjobb a világon" érzés Velem is sokszor volt ilyen De hidd el, vannak sokkal jobb sorozatok a 24nél
    Kb 1,5 évvel ezelőtt láttam az utolsó évadot, ha minden igaz.
    Elhiszem, hogy vannak sokkal jobb sorozatok, csak még nem láttam őket
    De mondjuk ez elég szubjektív dolog, nálam szerintem nagyon sokáig lesz az első helyen.

  6. #376
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a The Killing valami hatalmas sorozat, most végeztem a 2. évaddal.Aki eddig nem látta annak mindenképp ajánlom! 10/10
    Végre egy értelmes sorozat, pedig már azon gondolkoztam, hogy végignézem megint a Sopranost

    Amúgy akiknek bejönnek a komolyabb sorozatok (politikai szál, szervezett bűnözés, stb...) azoknak ajánlom a Brotherhood c. sorozatot, nekem nagy kedvencem.

  7. #377
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Jóféle, nyomozós, vicces, Galifianakisos (a másnaposokban a szakállas arc), jólmegírtkarakteres sorozat.

    Bored to Death (TV Series 2009) - IMDb
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #378
    Fanatikus tag aprajafalva avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    BP/Hévíz/Debrecen
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy volt már. Még tart a 2. évad Amerikában. Most kezdtem el nézni eddig elég jó szerintem.





    Suits (TV Series 2011) - IMDb

  9. #379
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Jaja, én is csak ajánlani tudom.

    Én a Mentalistába kezdtem bele, először azt gondoltam,hogy valami pszichozsarus hulladék lesz, de pont ellenkezőleg. Nagyon cool

  10. #380
    Fáradhatatlan grinder bakyka avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    964

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja, én is csak ajánlani tudom.

    Én a Mentalistába kezdtem bele, először azt gondoltam,hogy valami pszichozsarus hulladék lesz, de pont ellenkezőleg. Nagyon cool
    Nagyon jó sorozat, egyik kedvencem, kb. 2 hét alatt végig is néztem az összes évadot.
    Krono likes this.
    Be the shover not the caller!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •