Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 07. 23

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 07. 23

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: 350
    Nagy vak: 700/ante 85

    A vasárnapi Sunday Kickoff $109 nevezésű versenyen játszol. A verseny középső szakaszában jársz. Nagyvakon 8c7c -vel tartod a CO (41 hand alapján 22/22/6.3, eddig minden alkalommal lopott hátulról) minimum emelését. K6J flopon a pot 40%-át emeled, amit ellenfeled tart. Turn 8. Ismét a pot 40%-át emeled, ellenfeled ismét tart. River 7. Mit lépsz?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 29.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    ....
    Utoljára módosítva: ajancsiii által: 2012. 07. 23. 09:55

  3. #3
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    drós bordon 2 utcát callolgat settel?

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    15K stackbol vakot védünk BB700 -on 7c8c -vel nekem mar ez egy kicsit furcsa. Jó ez a move egyáltalán?

    Majd bedonkoljuk a stackunk kb. Felet riverig úgy, hogy ott bet/fold a terv miután maradni fog előttünk kb. 10BB. Ez miért jó így? Én inkább ha itt betelnék akkor a sizeok miatt inkább már call. Ha meg gyengének érzem a 2 páromat akkor Ch/f de szerintem itt ekkora stackbol bet/foldot játszani nem a legjobb lépés.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    mtt-seket mindig eltalálom
    egyébként K sőt néha J is callol a besült fd miatt, visszatolni viszont csak szintén besült sz.rral tudja amit verünk, azzal meg inkább raisel előbb ha agró akar lenni.

    egyébként nem nagyon számoltam a stacket de ha ilyen kevés maradt sztem pusholni is lehetne, K-kat arra se hiszem h dobja, jobbja pedig itt azért ritkán lesz és blöffnek tűnik.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 07. 23. 11:02

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Insta pusholnék riveren. Bár ha én alakítom sizinget, akkor úgy emelek, hogy riverre potnyi pénz maradjon.
    De még ígyse akkora ovebet , szóval betenném. A flop fd-oesd besült, nekünk rr kétpárunk lett, az ellenfél nem check callolna 2őt 2pár+al, szett, 2pár, overpár, de még AK is raiselne, mi viszont nem sok mindent adunk elő, nagyon sokszor fog hősködni az ellen, K10,K9,AJ,stb szerű lapjaival.
    Szerintem.
    BelaKecske and rusherninja like this.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Szerintem simán jó a pre push is. CO-ból ugye mindig nyit, 21 bb van, én visszaküldeném ezzel a lappal.
    kriispirolls likes this.

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Pre a call jó szerintetek ilyen szűk stackből egyáltalán?

    És ha pre megadtunk akkor ezen a flopon mindig lopó,majd gondolom kb. 100% -ban Cbetelő ember ellen egy félblöff Ch/r?

    Egyébként az eredeti megoldást nézve a flop két párjaival, szettel, meg erős drawal én raiselném a donkot ilyen draws flopon az ellenfél helyében és ezt a huszon egykét BB-t megpróbálnám mielőbb bepakoltatni. Riveren ezeket kivenném a rangebol mert legkésőbb turnon ezekkel sztem raise lenne a játék,mert ha riveren flush vagy sor lap jön az kellemetlen.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Szerintem, csak a rivert kérdést vizsgálva:

    A bet 4800 nyilvánvalóan indukálás, látszólag ugyan nincs FE, de gyakorlatban többször előfordul, hogy ilyenkor egy Jxel nem heroznak, hanem inkább blöffbe fordítják Kxek ellen...
    Szóval a bet 4800 elmegy, de a dobás úgy gondolom, hogy hiba.

    Mivel a range túlnyomórészt Kx lesz, ritkábban Jx, ritkán draw, és még ritkábban Kxnél erősebb lap, ezért egyértelműen valuebetelni kell a riveren, a betpot, vagy overbet nem lenne rossz, de mivel gyenge K, illetve erősebb J is lesz a kezében, ezért nem fogunk elégszer megadást kapni, így egy közepes valuebet a "megfelelő"

    Bet 7500-9000, így mi egy nagyon bénán előadott busted drawt reprezentálunk, emiatt a range nagy részével megadást fogunk kapni.
    Zoleee, Iniesta and redner28 like this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Vasika, Te hogy játszanád a teljes partit?
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •