Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 07. 23

  1. #11
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Ezt végig számoltátok?
    Preflop ante 765+kisvak 350+minraise 1400+ megadás 1400=3915 (nálunk marad 13844)
    flop pot+40% raise + megadás 3915+3100=7015 (nálunk marad 12294)
    turn pot+40% raise + megadás 7015+5600=12615 (nálunk marad 9494)

    Itt 4800 bet/fold a jó játék amikor így 4694 zseton marad előttünk (6,7 BB)? Nem nagyon játszok versenyeket, de nem látom ennek így semmi értelmét.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    A partit 21113 zsetonnal kezdted, azaz 30bb deepen. Ebből megadtad az 1400-as perflop emelést és a 85-ös kötelező antét. Majd le kell még vonni egy 1566-os és egy 2818-as emelést. Így jön ki a 15244 zseton, ami a river után előtted van. ( az ábra mindig az adott pillanatot ábrázolja )
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  3. #13
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partit 21113 zsetonnal kezdted, azaz 30bb deepen. Ebből megadtad az 1400-as perflop emelést és a 85-ös kötelező antét. Majd le kell még vonni egy 1566-os és egy 2818-as emelést. Így jön ki a 15244 zseton, ami a river után előtted van. ( az ábra mindig az adott pillanatot ábrázolja )

    Akkor ezt ****án benéztem én is, azt hittem 15K az eff pre :S

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    KJ-al vagy setel turnon legalább minirézelne szerintem! ugyhogy mivel nem reppel erős kezet én a bet/call-ra nyomtam! nem érzem nagy hibának de olyan rossz a sok zöld pipa után most a piros!!!

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nem értem hogy jutunk el flopra ezekkel a lapokkal? mindenesetre bátor XD

  6. #16
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A partit 21113 zsetonnal kezdted, azaz 30bb deepen. Ebből megadtad az 1400-as perflop emelést és a 85-ös kötelező antét. Majd le kell még vonni egy 1566-os és egy 2818-as emelést. Így jön ki a 15244 zseton, ami a river után előtted van. ( az ábra mindig az adott pillanatot ábrázolja )
    Bocsánat, akkor elnéztem eléggé.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 07.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Zoli, szerintem a preflop, és flopp játék is jó, turnön mivel SD képesek lettünk egy rakás draw ellen, ezért nem betelnék, hiszen, ha itt ránktolja nagyon kellemetlen helyzetben vagyunk... Így marad a Check, Kt nem hiszem, hogy tudnánk dobatni, viszont ránk tudja tolni drawokkal, esetleg Kxekkel, Jt pedig legtöbbször SDba visz, esetleg riveren valuezza.

    Szóval a turn CH-C és CR-AI között kell döntenünk, az előbbinek pedig akkor van értelme szerintem, hogyha riveren is callolunk, viszont így néha lesz olyan, hogy jobb lapot blöffbe fordít, de rengeteg drawban van még value, amikkel gyakran hí turnön. Az igazán erős lapjait legtöbbször floppon is raiselte volna ilyen DH boardon, és turnön úgy gondolom, hogy Kxek ellen is lesz FE.
    Valószínű a turn CR-AI kisebb varianciával jár, mint a turn CH-C, river CH-C blank riveren, tehát inkább az előbbire voksolnék.

    Úgy gondolom, hogy a turn bet-call range nagyon szűk, settel sztem 50%ban raiseli a floppot, KJvel , és a többi 2 párral 75%ban, így túlnyomórészt Kx, Jx, és drawok lesznek a turn betjei, ezekből nyilván settel, 2párral, QK, AKval callol le minket, illetve valszeg pár drawwal is, amik ellen turnön azért elég jól állunk. Emellett még random floatjai is lehetnek, elég sokszor láttam floatolni az embereket donkbetre

  8. #18
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    pre push oszt jó napot

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •