Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (56) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Stakert keresek!

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás Stakert keresek!

    Sziasztok!
    Stakert szeretnék micro mtt/sng-re,de főként sng-re.
    Ha valaki tudna segíteni,írjon egy üzenetet vagy írjon ide,és írok leírok neki mindent magamról...
    Gl!
    Üdv.:Tomi

  2. #2
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Szia,

    szerintem érdemesebb lenne leírni előre, mivel csak simán kíváncsiságból nem hiszem, hogy sokan rádírnának.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    szerintem érdemesebb lenne leírni előre, mivel csak simán kíváncsiságból nem hiszem, hogy sokan rádírnának.
    Szia

    Igazad lehetle is írom inkább,csak szerintem így még inkább nem fogom őket érdekelni,de megpróbálom.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Először is 17éves vagyok,kb 2 éve játszom online,volt már jó pár 50-60-70$-os befizetésem,de sajnos abba a hibába estem,hogy elkezdtem 1,5$ sng-ket játszani és ha buktam párat mentem 3,50 majd 7,50$-osokra és eltilteltem a pénzemet...:S
    Ezért szeretnék egy staker-t aki segítene,mert úgy gondolom,hogy egy jobb háttérrel könnyebb is lehetne akár,és így nem tiltelném el a pénzt magasabb limiteken,csak 1,50$-os sng-ket játszanék amíg nem mehetek feljebb..!
    Itt egy prolabs-os link:dptmdre69 – dptmdre69 Poker Player Rankings on Poker Stars
    Elég szar tudom,de így jött össze:S
    Video a játékomról és grafikonok nincsenek,mert igazából csak játszottam és nem nagyon elemeztem stb...
    Ha valakit érdekel kérem tényleg keressen meg,nem lehúzós fajta vagyok aki 50-60$-al meglép...
    Megadok minden elérhetőséget,cím,telefonszám és bármi ami kell..
    Köszi,hogy elolvastátok.
    GL

    Üdv!

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    A PokerStars számodra a Szoftvert személyes használatra biztosítja. Kérjük, vedd figyelembe, hogy a Szoftvert a következő személyek nem használhatják: (i) 18 év alatti személyek

    :-)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Nem akarlak megbántani,de ez így egy vicc.Ennyi erővel kérhetnél csak úgy pár száz dollárt is.
    Azért sok sikert hozzá!

  7. #7
    PA addict Jonas 77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.102

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - 17éves vagyok
    - eltilteltem a pénzemet
    - Elég szar tudom,de így jött össze
    - Video a játékomról és grafikonok nincsenek
    - nem nagyon elemeztem stb...
    Tényleg nem bántásból írom de szerintem te sem gondoltad komolyan hogy ezek után bárki megtalál egy ajánlattal.

    Javaslat: Szedj össze némi pénzt (sajátot), tölts fel, vedd komolyan a bankroll managementet és az elemzést. Majd ha ezek után összejön egy tisztességes minta 1,5$-on amin nyerő vagy és még mindig stakerre van szükséged (bár ezek kb kizárják mert így simán lesz annyi zsetonod hogy feljebblépj) akkor posztold ki újra.
    Utoljára módosítva: Jonas 77 által: 2012. 07. 24. 12:18
    Plan the work, work the plan...
    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/jonas_77/

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Komoly? Nyíltan 17 évesen akarsz stakert?
    Meg 50-60$-t csak össze tudsz szedni! Nem mész 2 hétvégén bulizni , aztán már meg is van!
    Ha a sajátodat nem becsülted másét mért tennéd?
    ....és biztos , hogy te vagy olyan jó és tapasztalt, hogy valakinek megérje befektetnie?
    Tolj fel egy videót a játékodról, kíváncsi vagyok, hogy te ezt KOMOLYAN GONDOLOD!?


    Neked NEM staker kell, hanem be kéne ÁLLÍTANI a starson a filtert/tiltást, hogy $2nél magasabbra ne mehess!

    50-60$ staker...mik vannak...be.arok! DD

    Nem bántásból, de azért NA!
    dfecco23, JuhaAasz and szfvkrisz like this.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    17évesen vagy 27évesen szerintem mindegy...nyilván nem csak én játszom 18év alatt,csinálnék videot..nincs miből indulni..
    nem a pénzel van a baj,hogy felrakom csak nem akarom megint elbukni,és igen gondoltam más pénzét jobban megbecsülném ha már annyit megtesz,hogy fektet belém..nem az van ha elbukom majd ugyis feltöltök megint.
    Remélem érted.
    most lehet nevetni,hogy 50-60$ kéne de 1,50-es sng-re nyilván nem 150-200BI-nnel kell indulni..

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    17évesen vagy 27évesen szerintem mindegy...nyilván nem csak én játszom 18év alatt,csinálnék videot..nincs miből indulni..
    nem a pénzel van a baj,hogy felrakom csak nem akarom megint elbukni,és igen gondoltam más pénzét jobban megbecsülném ha már annyit megtesz,hogy fektet belém..nem az van ha elbukom majd ugyis feltöltök megint.
    Remélem érted.
    most lehet nevetni,hogy 50-60$ kéne de 1,50-es sng-re nyilván nem 150-200BI-nnel kell indulni..
    Ha a saját pénzedre nem tudsz odafigyelni 17 évesen máséra sem fogsz odafigyelni.. Tanulj inkább, akár póker akár suli... Nem most kell megváltanod a világot nyári szünetben.. Hidd el ha leülsz és fejlődsz akk 1év múlva kapkodni fognak érted, most legyen fontosabb az érettségi és a suli. Mellesleg a 18 és a 21 éves korhatár nem azért lett kitalálva, hogy a kiskorúakkal kib.anak, hanem megvan az oka és ink fogadd el... Ha kitartó vagy, jó játékos leszel de ne 17évesen akarj azlenni. Amúgy örülök, hogy nem lett megint egy oltogatós poszt ebből a topicból Túl sok volt mostanában az ilyenekből
    zavoka likes this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •