Oldal: 57 / 62 ElsőElső ... 7475556575859 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 561 - 570 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #561
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    asdasd.jpg
    tehetetlen vagyok

    tényleg ha fáradtan jáccom, ha kipihenten. ha odafigyelek, ha nem, nem tudok nyerni.

    ma a legtutibb az volt, hogy beült egy ősfiss, közölte hogy vigyük a pénzét, had menjen aludni én utg-ben qq-t kapok, az emelésemre természetesen azonnal rá is tolta, és AT-vel duplázott.
    aztán ilyen handekben szétszórta: weaktight | Hand | AJo - $0.10/$0.20 No Limit Holdem

    ez kurvára elkeserít, azt kell, hogy mondjam, a hónapban nl20-on 15 bi bukóban vagyok, miközben előző hónapban itt magabiztosan, 10+ bb/100-zal nyertem. de biztosan az én játékommal van a baj ismét

    holnaptól nl10, meglássuk azt sikerül-e magamalá gyűrni.

    szégyen, hogy mióta elkezdtem ezt a játékot még csak bukó hónapom sem volt, ebben az évben pedig meg vagyok lőve.

    az utóbbi időkben télleg odafigyelve játszottam, ha tilteltem kiültem, és ugyanúgy bukok tovább. marhára idegesít, hogy még nl20on, a még retardáltabbak közt (lásd előző hand) sem tudok nyerni. meglássuk mit ád az nl 10 holnapól, jólenne,ha legalább ott nem buknék tovább, és kicsit megerősödve ismét magasabb téteken nyomulhatnék. 500$ maradt a bankrollomból, reméljük még sikerül visszakapszkodni olyan limitre, amit úgy gondolok, hogy nekem való. ha meg elbukom akkor ezvan de mindent megteszek, hogy ne így legyen.

  2. #562
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    közös sessionoket kivel szoktál tolni ?

  3. #563
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    To be honest, mostanában senkivel... videok es handelemzes jelentik a fejlődési szakaszt, bár nem olyan mennyiségben, mint régen... de nem tudom elképzelni, vagy elfogadni, hogy az eddig megszerzett tudás ne legyen elég a 20as, 30as limit leküzdéséhez, es mint látod mégis ez a helyzet...

  4. #564
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 07.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    szerintem inkább az a baj, h jelenleg alapvetően megvan egy kezdő düh benned a pókerrel és a limittel kapcsolatban. Mikor elkezdesz játszani akkor ez még nem jön elő, mert próbálod fegyelmezni magad, de elég két három badbeat hand mikor azonnal felszínre tör a frusztráltság és pikkpakk utánaszórsz még 2-3 buyint. (nekem ismerős a helyzet sokszor csináltam korábban hasonlóan). Lehet h tévedek de kb így szokott kinézni ez játék közben: elkezded ****a tag játékkal a játékot majd mikor a "kivárt" és "okosan" megjátszott prémium vagy erős rangedet leigázza egy fish vmi szar lappal és ezt kb 2-3x megtörténik akkor könnyen felkúrja magát az ember h mi a ráknak játszom én feszesen meg "okosan a pókerkönyvek szerint", mikor mellettem a halak meg nyerik a dupla buyineket minden fos lappal és megaszar megjátszással, elkezd az ember lazulni meg hülyeségeket csinálni (ha nekik ment nekem is menni fog stb) és pikkpakk mennek a buyinek mikor persze nekünk nem jön be az oop 3bet call meg a riverig chcallchcallchcall stbstb
    szóval lehet itt irogatni h ilyen szerencsételn vki meg olyan, de az tuti h olyan nincs h te mindig jobb lapot mutatsz és mindig veszítesz, a megjátszások fele kb féltilt állapotban van szvsz. Nem kell ahhoz örjöngve tiltelni h elmenjen a pénz elég ha bennünk van egy kis feszültség a session során és a kis sok hülyeségből a vége kb mindig minusz lesz.

  5. #565
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    To be honest, mostanában senkivel... videok es handelemzes jelentik a fejlődési szakaszt, bár nem olyan mennyiségben, mint régen... de nem tudom elképzelni, vagy elfogadni, hogy az eddig megszerzett tudás ne legyen elég a 20as, 30as limit leküzdéséhez, es mint látod mégis ez a helyzet...
    Én szívesen tolok veled közös sessiont ha érdekel, írj skype címet PM-ben és beszélhetünk róla
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #566
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szívesen tolok veled közös sessiont ha érdekel, írj skype címet PM-ben és beszélhetünk róla
    köszönöm szépen a felajánlást ezen a héten barátnőmnél vagyok, így nem a legalkalmasabb, de jövőhéten ha meg tudlak keresni ezzel kapcsolatban, azt megköszönném

  7. #567
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszönöm szépen a felajánlást ezen a héten barátnőmnél vagyok, így nem a legalkalmasabb, de jövőhéten ha meg tudlak keresni ezzel kapcsolatban, azt megköszönném
    Szigetig ráérek küldj majd egy skype címet légyszíves és akkor megbeszéljük ott hogy hogy legyen
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  8. #568
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    amúgy is szar érzés, de ilyen ****** nagy downswingben még szarabb egymás után 5 allint is elbukni, úgy, hogy favoritként teszem be ev az egekben, winnings meg a pokol valamelyik bugyrában van éppen

  9. #569
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    6 allin, mostmár számolom. itt jelenleg 2nd párral pakolták be a tp-m ellen, amit maga alá gyűrt egy runner runner flöss. mondjuk nem fullsztekk volt, de akkoris. 6 allin sorban. nem tiltelek mondjuk tőle, csak elkeserít főleg, hogy nl10-en is képtelen vagyok így nyerni

  10. #570
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    7, kétpár vs oesd turnon, 80/20. természetesen egy 70/22-t játszó agresszív regulár ellen történt mindez

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •