Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 07. 25

  1. #21
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Én is a betre nyomtam, igaz, hogy nem reppelünk sokmindent, de ő sem. Pozícióból emelt pre, flop tökéletes neki a cbetre, turnt rivert nem lőtte, így a teljes rangevel bent van még, amiből tudunk dobatni, mert nem akarunk showdown kerülni A magassal. Gondolom a value lapjaival nem csak flopon emelt volna, illetve ha nagyon ragaszkodna a kasszához, akkor a turn ch után riveren betelne, így valószínűleg elégszer el tudjunk lopni a potot.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 07. 25. 17:18
    Zoleee likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #22
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    a legegyszerűbb lenne nem erőltetni ezeket az mtt feladványokat.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 08. 23.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ezek a feladványok viccek... Buttonról, csak callozzunk persze, aztán ha már ilyen fissül játszunk, akkor callozzuk a floppot ( ok , float) de akkor a turn check után miért nem nyitunk bele, megnézzünk hogy hol állunk? A turn check után már semmit nem tudunk előadni és ha egy bármennyire is értelmes játékos ellen vagyunk, akkor callozni fog ha van akármilyen párja...
    Ez az egész hand úgy el lett rontva ahogy csak lehet...

    Ja és LOL!!!

  4. #24
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Andriska111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a turn check után miért nem nyitunk bele, megnézzünk hogy hol állunk?
    Ja és LOL!!!
    ááá de rég láttam ilyet
    I love you akadémia forever!
    Ja és tényleg lol
    Krono and chickenchireal like this.

  5. #25
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ha nem akarunk SD kerülni AQ-val, akkor miért nem turn bet 550, és minden valamire való riveren shove? Úgy még akár overpárokat is dobathatunk, amivel pot controllozni próbált turnön. Pl a konkrét riveren egy turn bet után elég nagy erőt mutatunk, és elég sok monstert reppelhetünk (set, 2pár, sor).
    Attól sem kell félnünk, hogy nem tudunk elég gyakran ai menni riveren. Mert minden pikk, 4, 5, 9, T scarecard. Azokat, amiket riveren dobathatunk, így már turnön el tudunk (22-44, AK), de lehet TT, Jx, QQ+ is dob a T bet, R ai után.

    Nem értek egyet veled GT, mert oké, hogy gyenge a range riveren, és nagy részét dobathatjuk, de annyira nem lesz a dobott lapok között olyan, ami ver minket. Az meg simán lehet, hogy weaken játszik Jx-et, vagy overpárt, amivel crying callol riveren.

    A river nagy bet meg korrekt, hogy rossz kockázat/nyereséget ajánl neki, de annyira polarizált a rangeünk ilyen betsizenál, és annyira nem adunk elő semmit, hogy gyakran kapunk rá herocallt imo (feltéve, ha úgy gondolja, hogy turnön hívunk minden settel, 2párral, pár+drawval).

    A flop meg azért annyira nem jó cbetre. Ok, hogy nem FD-s, meg jobb mint egy JT9, vagy valami hasonló, de a flatelő rangeünk nagyon gyakran fog itt peelelni, floatolni, vagy épp valamennyire erős lenni.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    miért nem 3betelsz ecsém?
    3b 2.5x f cb DONE

  7. #27
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem akarunk SD kerülni AQ-val, akkor miért nem turn bet 550, és minden valamire való riveren shove? Úgy még akár overpárokat is dobathatunk, amivel pot controllozni próbált turnön. Pl a konkrét riveren egy turn bet után elég nagy erőt mutatunk, és elég sok monstert reppelhetünk (set, 2pár, sor).
    Attól sem kell félnünk, hogy nem tudunk elég gyakran ai menni riveren. Mert minden pikk, 4, 5, 9, T scarecard. Azokat, amiket riveren dobathatunk, így már turnön el tudunk (22-44, AK), de lehet TT, Jx, QQ+ is dob a T bet, R ai után.

    Nem értek egyet veled GT, mert oké, hogy gyenge a range riveren, és nagy részét dobathatjuk, de annyira nem lesz a dobott lapok között olyan, ami ver minket. Az meg simán lehet, hogy weaken játszik Jx-et, vagy overpárt, amivel crying callol riveren.

    A river nagy bet meg korrekt, hogy rossz kockázat/nyereséget ajánl neki, de annyira polarizált a rangeünk ilyen betsizenál, és annyira nem adunk elő semmit, hogy gyakran kapunk rá herocallt imo (feltéve, ha úgy gondolja, hogy turnön hívunk minden settel, 2párral, pár+drawval).

    A flop meg azért annyira nem jó cbetre. Ok, hogy nem FD-s, meg jobb mint egy JT9, vagy valami hasonló, de a flatelő rangeünk nagyon gyakran fog itt peelelni, floatolni, vagy épp valamennyire erős lenni.
    Nekem az egész leosztás nem tetszik úgy ahogyan van, szerintem preflop is rosszul lett játszva, csak a megadott válaszok közül még a river betet találtam személy szerint a legjobbnak. És nem is feltétlenül betelnék ekkorát, egyrészt, hogy saját magamnak is legyen jobb a kockázat - nyereség arány, illetve talán kisebb bettel lehet nagyobb a FE olyan szempontból, hogy sokkal inkább tűnhet value betnek, mint blöffnek. A flop meg mondhatni száraz, J magas, ok hogy flatelhetsz meg stb. de az ilyen textúrájú flopon én sokkal inkább hajlok a cbetre mindent nézve, mint hogy ne beteljek az ellenfél helyében. Ilyen statokkal rendelkező játékos pedig általában nem fog feszesen játszani top párt ilyen flopon, de még Q magast sem. Ilyen turn meg river után 2 pár plusz tuti kizárható nála, így gyenge párok mg airek maradnak nála, azoknak meg rossz a river, persze herozhat néha, de szvsz elvihetjük SD nélkül a potot elégszer.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 07. 25. 23:43

  8. #28
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az egész leosztás nem tetszik úgy ahogyan van, szerintem preflop is rosszul lett játszva, csak a megadott válaszok közül még a river betet találtam személy szerint a legjobbnak. És nem is feltétlenül betelnék ekkorát, egyrészt, hogy saját magamnak is legyen jobb a kockázat - nyereség arány, illetve talán kisebb bettel lehet nagyobb a FE olyan szempontból, hogy sokkal inkább tűnhet value betnek, mint blöffnek. A flop meg mondhatni száraz, J magas, ok hogy flatelhetsz meg stb. de az ilyen textúrájú flopon én sokkal inkább hajlok a cbetre mindent nézve, mint hogy ne beteljek az ellenfél helyében. Ilyen statokkal rendelkező játékos pedig általában nem fog feszesen játszani top párt ilyen flopon, de még Q magast sem. Ilyen turn meg river után 2 pár plusz tuti kizárható nála, így gyenge párok mg airek maradnak nála, azoknak meg rossz a river, persze herozhat néha, de szvsz elvihetjük SD nélkül a potot elégszer.
    Ezzel egyetértek nagyjából. Szerintem is érdemes betámadni a potot, de akkor már turnön. Nekem a csak river bet egy kicsit izzadságszagú. Ilyen: na jó, ha már ennyi gyengeséget mutat, akkor hívjuk meg, hátha eldob valamit ami jobb nálunk.
    Turn betnél azt is mérlegelnie kell, hogy a riveren rátolhatjuk, szóval elvileg nagyobb nyomást gyakorolhatunk rá azzal. Illetve a turn bet elég, hogy nagyjából fél-2/3 pot körüli legyen, és akkor riveren potnyi pénzünk marad, szóval valamivel olcsóbb is, mint a kicsit nagyobb river bet
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Szentlőrinc
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Holdenper +1

  10. #30
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    és még mindig vannak emberek, akik csak ennyin akadnak ki, hogy miért nem 3bet pre? gondolom ez egy abszolút valós és lejátszott parti, amit most nektek kell lejátszani onnan, ahol abba lett hagyva(river lépés). teljesen felesleges azzal foglalkozni, hogy miért nem lett pre 3betelve...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •