Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (56) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Stakert keresek!

  1. #21
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert a többi teremben olyan gyenge az állomány, hogy a PS-es fishek ott kb gyenge regnek számítanának.
    Pl.: PS-en nem nagyon lehet már olyat látni, hogy első vakszinten limp-callolnak 75bb-s allint QTs-sel, meg hasonlókkal.

    Ezen kívül PS-en iszonyat gyenge rb érhető el micron (mivel silverstar lehet max, még ha sokat tolja, akkor is). Jobban megéri bonus whore-kodni, aztán kipörgetni néhány terem FD bónuszát.
    Mondjuk a software mindenhol ocsmány szar, a PS kivételével, de egy normális géppel azért túl lehet élni a havi +40-80bi-ért
    Mondjuk közel 8000 SNG/MTT után aminek a legnagyobb részét 2-8$ között játszottam, ezt (részben) meg tudnám cáfolni annak ellenére, hogy igazán értékelhető mintám még nekem sincs, de már tapasztalom a különbségeket a kisebb termekkel szemben:

    - Itt is lehet igen zsíros fisheket találni, alapból a játékosok száma sokkal nagyobb, mint kis hálózaton, MTT -ken és a 180asokon rengeteg fisht vonz a magas nyeremény a beülőhöz képest, így az alacsony limiteken, de sokszor még feljebb is iszonyat gyenge a mezőny.

    - 4$ ABI -el 180 fős SNG -ből még 2K verseny/hó sem kell, és már GoldStar vagy. Egyasztalosból még egyszerűbb ennyit lepörgetni. Egyébként nyilván akárhová is mész 1,5$ -os SNG -t játszani, sehol sem fogsz jó visszatérítést kapni, hiszen ahhoz neked is termelni kell, viszont ha szintet lépsz, akkor hamar túl vagy a Silverstaron. De kezdő játékosnak inkább azt tanácsolnám, hogy ne a nagy rakeback legyen a fontos, hanem a magas ROI, winrate, stb. mert azt mindig előtérbe kell helyezni az RB -el szemben.


    - A fee struktúra itt a legjobb a versenyeken, 2$ -os limit felett egy 180 fős versenyen pl. nincs 10% a fee, máshol legalább ennyi, vagy akár több is lehet (mint pl. partypoker). A fee is nagyban befolyásolja a profitod, hiszen nem csak az ellenfeleid kell tudni legyőzni ha SNG -t vagy MTT -t grindelsz, hanem a Fee -t is. Lehet, hogy máshol nagyobb visszatérítést kapsz, de több feet is fizetsz a játékokért.

    - A szoftver sokkal jobb, mint bárhol máshol, illetve a terem maga is megbízhatóbb minden szempontból. Az egész sokkal grinderbarátabb, támogatja a table ninja -t, stb. Extra gyors a cashout, amire máshol akár napokat is kell várni, az itt megvan pár órán belül.

    - A versenyek struktúrája itt a legjátszhatóbb, és itt a legnagyobb a kínálat minden tekintetben (tétek és játékformák).

    - 5$ alatti ABI -vel is simán hozhatsz 10$ nettó körüli órabért a minimális RB nélkül számolva is, azzal együtt meg még több, és akkor még messze nem tartozol a top nyerők közé, tehát nem mondtam sokat és ez szigorúan micro. Én is végigpörgettem egy rakás termet ezelőtt, (összes ongame terem, sok ipoker, party stb.), de szerintem ennyire jó órabért micron (szigorúan max 5$ ABI -ig, és több azstalos sng -t nézve) vagy ez vagy az miatt de nem igazán lehet elérni.


    Én ha kisebb teremben gondolkoznék, akkor oda inkább cashezni mennék, mert a a cash mezőny az valóban egyértelműen a Starson a legerősebb, és itt a legrosszabb a fish/reg arány. Ezt MTT -n vagy SNG -n nem merném egyértelműen kijelenteni, így szerintem simán jó választás a Stars. Én is kételkedtem ebben kicsit, mikor tavasszal elkezdtem itt játszani, de nagyon pozitívan csalódtam az egészben.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 07. 25. 18:47
    tRomf29 likes this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 07.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha foglalkozik veled, coachol is, akkor mondjuk 3$-on neked ki kell termelned havi 600$ profitot kb, amit ugye feleztek, hogy kb megérje számára már az elején is. Ennyit meg nem nagyon fogsz összehozni PS-en 3$ FR sng-ből
    krono,én erre írtam,hogy $600 eléggé std havonta $3-os téten.nem bónusz hanem profit.
    mérföldkő+fpp beváltás még hozzátehet legalább $100-t.
    mindenképpen 2k+ sng,az meg lényegében mindegy is,hogy 6max,9max vagy akár 18max.

  3. #23
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet SRAD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    krono,én erre írtam,hogy $600 eléggé std havonta $3-os téten.nem bónusz hanem profit.
    mérföldkő+fpp beváltás még hozzátehet legalább $100-t.
    mindenképpen 2k+ sng,az meg lényegében mindegy is,hogy 6max,9max vagy akár 18max.
    Most már értem, kezdtem megijedni, hogy rosszul használom a bónuszokat.

  4. #24
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    frisebb tapasztalatom csak F50-ről van, de ott normál 7$ Fifty50-en átlagosan a 10 főből 4-5 jó reg, 1-2 gyenge reg, amit azért nem mondanék optimálisnak.

    Ok, hogy MTSNG-ből össze lehet hozni havi 200bi+, de oda kell legalább 500-600bi rollnak, staker nélkül nem hinném, hogy össze tud szedni hirtelen 1-1,5K$-t.

    Ongamere ott az OngMachine, ami valamennyire helyettesíti a TN-t. Nagyon sokat toltam a PS-en, azt hittem nem tudom megszokni, de néhány idegesítő dologtól eltekintve sokkal jobb ongamen tolni (legalábbis profitábilisabb).

    Mivel egy kezdő nem fogja 20+ asztalon tolni, hanem valószínű 6-8-on, ezért nem hinném, hogy havi 1000 sng-nél többet le tud játszani. Ahhoz, hogy 200bi-t nyerjen 20% roit kell hozni. Ezt PS-en nem tudom mennyire lehet sima FR, vagy SH sng-vel.

    Kisebb termekben meg nem csak a cg mezőny softosabb, hanem en bloc sokkal de sokkal gyengébb az egész mezőny. Ezt tapasztaltam

    És oké, hogy nem olyan lényeges micron az rb, de nem mindegy, hogy havi 10-20%-ot kapsz vissza, vagy 40-50%-ot, még micron sem (ezt pedig, ha affilon keresztül regel az ember, bónuszokkal, meg rake racekkel, leaderboard eredményekkel simán el lehet érni).

    Persze kérdéses, hogy mennyire fontos valakinek a munkakörnyezet (a kliens). A PS az tuti, hogy fennakadások nélkül fut, szépen néz ki, könnyen modolható, megbízható terem. De azt szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy nagyságrendekkel több és jobbak a regek ott, mint a többi hálózatban,
    Tomi_0095 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #25
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    F50 -en lehet, azt még sosem játszottam, így ott simán lehet regwar, és gondolom van is, mert valószínűleg jól grindelhető játék, illetve a DON is nagyon népszerű volt, és sokan odaszoktak.

    Viszont a kis tétes MTT -k / SNG -k mezőnye szerintem PS -en is ugyanolyan gyenge mint máshol. Van más hálózatokból is pl. Onagme 10K feletti játékmintám, és ott DON -on a 11$ -os asztalok zöme úgy néz ki, hogy 1 - 2 fish, a többi reg.

    Onagmen az egyasztalosok játszhatatlanok voltak, mert volt olyan, hogy 11$ meg 5$ -on hétköznap délután pl. csak regek voltak, nem egy ezüst - meg arany csillagos Sharkon, stb. egyszóval elég nehéz volt tisztességes profitot termelni RB nélkül. Asztal sem nyílt elég, ahhoz, hogy 12 asztalon tudjak játszani 3 - 4 limitet kellett párhuzamosan játszani 3.30 - 22 -ig. Ráadásul 22$ -os asztalból jó ha óránként nyílt egy, főleg ha nem volt csúcsidő, mert egyszerűen nem volt játékos.

    Átmentem 30maxra. Eleje nagyon jó volt, alig volt reg, fish meg rengeteg, és akkor még 5 pont járt egy $ SNG fee után nem 3,6 szóval az RB istenkirály volt. Aztán az összes egyasztalos regulár átszokott 30maxra, (tuerkischewe meg ilyen nevek), mert látták, hogy ott jóval kevesebb a fish, aztán azt vettem észre, hogy ugyanazokkal játszom, mint akikkel előtte 1 2- hónapja egyasztaloson. Utána az Ongame kitalálta, hogy levesz a rakebackből, így 5 pont helyett már csak 3,6 -et írnak jóvá minden $ rake után, magyarul egy jó részét leveszik, így abba is hagytam ott, talán még egy 1000$ -os bónuszt kipörgettem ebben a rendszerben, de az már szenvedés volt. Emellett a turbók vakideje ugyanúgy maradt 3 perc, illetve a 100/200/ante szint után ugyanúgy 200/400 jött ami iszonyatosan növeli a varianciát, meg a szórást meg mindent.

    Jah, meg a botok Ami ugye itt is téma lett pár hete az egyik Ongames topicban. Én ezt már jó pár hónapja észrevettem, írtam a live chatbe a supportnak, írtam e-mailt, írtam ide az akadémiára is, és szó szerint senki nem kezdett ezzel semmit, pedig mint utólag kiderült nem csak én vettem észre, hogy nem egy bot rontja a roinkat. Talán PS -en nagyobb hangsúlyt fektetnek erre, 8K game alatt egy emberről gondoltam, hogy talán bot, de alaposan átnéztük a grafikonját, statisztikáit, és ő sem lehetett az.

    Nem azt mondtam, hogy nem fontos a rakeback, hanem azt mondtam, hogy a ROI vagy a winrate vagy a bb/100 vagy hívhatjuk akárhogy fontosabb kell, hogy legyen, főleg kezdőként, mint a RB. Nem breakeven RB -ből élő regek szeretnénk lenni elsősorban, hanem nagy nyerők.

    Szvsz Stars 180 sokkal jobb most szinte minden szempontból, főleg, hogy mindenhol csökkenőben van a játékosállomány a mostani sok negatív pókeres történés miatt, kis termekben meg főleg . 10x annyian vannak csúcsidőben, mint pl. Ongamen, ezekből arányaiban sokkal kevesebb a jó reg, és elég sok a fish illetve a kis nyerő reg. Nyilván kell roll hozzá, de hát ez egy stakert keresek topic, nem?

    De én nem akarok győzködni senkit, meg van akinek egyszerűen más tetszik és akkor úgy is azt fogja csinálni. Nekem az órabér az első, az pedig ebben a műfajban egyelőre kb. itt a legjobb ilyen téten, emellett még szeretem is a multitable játékokat.

    Összességében szerintem totál kezdőnek ha nem bírja annyira a strapát akkor kis terem, lehetőleg olyan ahol sportfogadás is van, és micro CG. Ha jobban el tudja viselni a swingeket, akkor Omaha, szintén kis teremben. Ha bírja a strapát és varianciát, meg a nagy swingeket, és tud és akar is sokat játszani, és szeretne a beülőjéhez képest magas összegeket nyerni, akkor Stars MTTSNG / MTT.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 07. 25. 23:58
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #26
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert a többi teremben olyan gyenge az állomány, hogy a PS-es fishek ott kb gyenge regnek számítanának.
    Pl.: PS-en nem nagyon lehet már olyat látni, hogy első vakszinten limp-callolnak 75bb-s allint QTs-sel, meg hasonlókkal.

    Ezen kívül PS-en iszonyat gyenge rb érhető el micron (mivel silverstar lehet max, még ha sokat tolja, akkor is). Jobban megéri bonus whore-kodni, aztán kipörgetni néhány terem FD bónuszát.
    Mondjuk a software mindenhol ocsmány szar, a PS kivételével, de egy normális géppel azért túl lehet élni a havi +40-80bi-ért
    Mondjuk ez igaz hogy BR építésnek énse ott kezdeném hanem FD-ket szedném ki ez így van de én mindenféleképpen PS en grindelnék hiszen a fee sokkal kisebb mint bárhol máshol a software teljesen jó.és okés hogy kevesebb a fish és másik terembe sokkal gyengébbek vannak de ha fejlődni akarsz akkor adott a cél hogy a jobbak ellen kell nyerő lenni.De kezdésnek igazad van

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom,valamiért az sng-k jobban tetszenek/tetszettek,de ha megint befizetek lehet inkább nl2-n kezdek
    hát, sok sikert a sng-khoz

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Tomi_0095! még valami... próbálj meg lejjebb adni a tiltelésből, akkor fogsz tiszta fejjel gondolkodni, és sokat nyerni, előbb nem. ja és a cash game-ben nem fenyeget a veszély hogy x idő játék után kiesel itm előtt... max buksz egy buyint de akár egy leosztás alatt visszanyerheted, míg sng, mtt-n azért többet kell várni a money-ra míg "leesik"... szóval megfontolnám a helyedben a cash game-t. minden jót!
    Tomi_0095 likes this.

  9. #29
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Idézet Tomi_0095 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Igazad lehetle is írom inkább,csak szerintem így még inkább nem fogom őket érdekelni,de megpróbálom.

    Én respektálom! Átéltem hasonlót 16-17évesen én is, szal tudom milyen érzés, hogy az ember csinálná, mert érdekli plusz mjuk otthonról nem tudják annyira pénzelni, viszont nincs hozzá roll. Sztem teljesen oké, hogy bevállalja a korát is a mai "noname" világban ezzel nagy gond nem lehet, mindent meg lehet oldani Más részről teljesen tisztában van vele, hogy nincs backer csalogató múltja, de lelkes! Sokat kell az elején foglalkozni vele, egyik terembe sincs még regisztrációja ami azért később jól kamatozhat, úgyhogy én drukkolok, hogy találj vkit aki segít! Ja és nem kezdett el flegmulni sem, amit már vki említett, hogy nem egy offolós topic lett hálistennek, úgyhogy GL!
    Tomi_0095 likes this.

  10. #30
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    GT: Azért ongame 30max regek nem az erősebb fajtából valók. Hatalmas leakjeik vannak push/fold szakaszban (ilyen preante 12bb push mid-lateből QTo-val, és hasonlók).

    STT-ket nem vágom, csak 30maxot tolok, de ott a mezőny parádés. A botok sem rontanak annyit a roin, mert elegendő minta után, durva leakeket lehet felfedezni náluk (pl nagyon magas steal, és fold vs resteal).
    Az mondjuk tény, hogy marha nagy a variancia, meg csak 3,6 pont 1$ fee, de azért azt kétlem, hogy erősebb a mezőny ongamen, vagy ipokeren, mint PS-en.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •