Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (101) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Las Vegas - Élmények, tudnivalók, érdekességek

  1. #41
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Egy tipp, repüljetek innen csak amcsi első városig, és onnan belpiacos fapaddal.
    Én a jetblueval repkedtem, 50-100 dolcsiért bárhova elvisznek, 2-3 nappal előtte is van még olcsó jegy, napi több járat mindenhova. Amerika ;-)

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Tavaly nagyon bemákoltuk azt a 430 €-os repjegyet. Idén is elkezdtem már nézni március elején, de soha nem találtam 640€ alatt és mivel nem akartam magamba menni inkább megvártam, amíg megvan kivel megyek ki.

    A legjobb útvonal a BP-NewYork-LasVegas és a BP-London-Las Vegas. Ezek értelemszerűen a legnagyobb a kereslet ezért picivel drágábbak is.

    De 2 átszállással rengeteg úton el lehet jutni Vegasba, bár ahogy én elnéztem, úgyis csak olyan 100-200$-t spórolsz meg. A kényelem meg ugye nagy úr :-)

    Mivel én egy kicsit kifutottam az időből és csak május 10.-én tudtam biztosra venni a repjegyet, 1000$-ra jött ki.

    Arra napra amit én néztem egyszerűen már nem túl nagy volt a választék...

    Ajánlott oldalak:

    cheaptickets.de
    skyscanner.net

    Ha találtok repjegyet 700-800$ között, vegyétek meg, az utóbbi 3 hónapot végig figyeltem, nem hiszem, hogy olcsóbb lesz.

    Szállás:

    A ház amiben mi tavaly voltunk, tudtommal még szabad. 4000/hó volt. De lehet letudjátok alkudni 3500-ra. Ha gondoljátok megadom az elérhetőségét a csajnak.

    Nem a legjobb környék, és nem is luxus, de megteszi. Videó róla>>

    - közel van a strip (kb 12-15$ a taxi a központba, 18$ a freewayen a Rióba)
    - van a közelben egy nagyon olcsó szupemarket
    - a Stratosphere meg gyalogosan 10 perc, itt van gigantikusan jó all you can eat 14$-ért, de a Sahara is csak 12 perc, ott 10$)
    Utoljára módosítva: Zoleee által: 2010. 05. 29. 09:04

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    xxx
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Hali Demiro-t kérdezd meg sztem. Úgy tudom ők tavaly kinnt voltak 1-2 hónapot

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 12.
    Hely
    xxx
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Bocsi.Hülye vok.Most néztem meg Zoleee videoját és látom együtt voltak.
    Úgyh. tárgytalan

  5. #45
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    58

    Alapbeállítás

    Hali!

    Én most augusztusban megyek egy kisebb körútra, L.A. - Vegas - Canyon - San Francisco, így eléggé sok oldalt néztünk már át. A repjegy minden esetben az Air France-nál volt a legolcsóbb, egy Párizsi átszállással. Mi a quaestor travelnél vettük a jegyet, 200K huf volt oda vissza Los Angelesbe. Ott bérelhetsz kocsit 1 napra, nem drága 30$-50$-ig kaphatsz már full tankkal. L.A.-ből Vegasba 4-6 óra az út forgalomtól függően, és közben lehet nézelődni, meg feeling a sivatagi autó út Szállással kapcsolatban nem tudok mit mondani, mi 5 napot leszünk Vegasban 4 éjszakát, és az mind szállodában a Monte Carlo-ban. Azt a booking.com-ról foglaltuk be, az első éjszakát levonják, majd ott fizetsz kártyával vagy cash-el. Egyébként van a vilagvandor.hu weboldal, ott nagyon segitőkészek az emberek, akik már voltak kint, vagy esetleg kint élnek, örömmel segítenek. Van még ilyen oldal, pl.: utazgatok, mert utazni lvezet | utazs, utazas, tleirs, utleiras, blog, ti lmnyek itt remek leírások vannk, ilyen must see dolgokkal. Például ha L.A.-ből mentek Vegasba érdemes betérni a West Coast Customs-be egy túrára, stb. Remélem segítettem, ha érdekel még valami, kérdezz bátran.

    Üdv

    U.i.: most megnéztem az airfrance.hu-n a jegyet, pl. juni 7 indulással, 105K huf a jegy oda juni 28 vissza pedig 118K huf
    Utoljára módosítva: sanyahun által: 2010. 05. 29. 14:21

  6. #46
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    köszi az infokat!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  7. #47
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    én a pelikan.hun vettem a jegyet, bp-newyork odavissza mindennel 135eft volt. Onnan meg bármikor bárhova megy jetblue. Pölö LA-vegas 50 dolcsi.
    Hotelt meg mindig a hotel saját honlapján foglaltam, mindig volt valami 2napot fizet 3at marad akcio, főleg hétközben.
    Sajna a sahara kajálda januárban bezárt.
    Szinte minden hotelben van allyoucaneat, az ölég fullos, 10-15 dolcsi között. Sőt, van valami tixforyou halftix vagy mi, ott vettem 50%os kajajegyeket, igy a parisban is sokat zabáltam 20 helyett 12ért, flamingo asszem 8 volt.
    Én végig ettem az összeset, mert egyszerűen nem hittem el hogy egy lasvegasi luxushotelben a luxus kajából korlátlanul ehetek 1500-2000ftért, amiért itthon kiröhögnének. (most sem hiszem el ;-)

  8. #48
    Újonc zsirkutya avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 22.
    Hely
    High Wycombe
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Szeretnem ujra eletre kelteni ezt a topikot.
    Oktober kozepen tervezzuk az utazast.Los Angeles - Vegas- San Francisco utiterv van betervezve,de ez meg nem vegleges.
    Ami erdekelne az az autoberlessel kapcsolatos tapasztalaitok,illetve a megelhetes,gondolok itt az elelmiszer,elektronika,ruha stb araira.
    Tippeket is szivesen fogadok,hogy hol mit edemes megnezni.
    1-2 showra szeretnenk elmenni es ha jol lattam akkor az LA Lakers meccs is be van tervezve.
    A valaszokat elore is koszonom
    Szep napot

  9. #49
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    ment a PM

  10. #50
    Újonc zsirkutya avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 22.
    Hely
    High Wycombe
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Szia,nem kaptam semmit,megprobalnad ujra,vagy csak masold ide,hatha masok szamara is hasznos infokkal szolgalsz
    Vagy az email cimemre...
    elore is koszi a gyors valaszt

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •