Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A pókeres aki Diablo 3-mal is pénzt keres - Interjú

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Nekem a legdurvább az, hogy van aki valódi pénzt áldoz arra, hogy a számítógépes karaterének több fegyvere vagy micsodája legyen...
    Megkövezhettek, de az ilyen emberekből énis húznék hasznot...
    De jó, hogy soha semmilyen játék nem kötött le, csak a fifa,azis kizárólag élőben egymás ellen.Nameg a póker

  2. #12
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hűha, szerencsére nekem is ismeretlen ez a világ így kb. annyi jött le nekem, hogy aranyat gyűjtött egy bot által amit eladott olyanoknak akik ezt meg is vették?

    Kész erkölcsi fertő...
    Krono, Triccianus and Zsoltika01 like this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 29.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Én respektálom a csávót, ide azért nem árt komoly számítástechnikai tudás,intelligenciai stb.Ha talált olyan hülyéket aki megvette/eladta,akkor jól tette.
    lumpi likes this.

  4. #14
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet ivanesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem a játékot de a cikk alapján az jött le hogy, nem károsított meg senkit csak ügyes volt.
    De. Mindenkit aki játszik a játékkal. Én valódi pénzt soha nem adtam vagy adnék egy játékban, de a hozzá hasonló csalók miatt szálltak el az árak az aukciós házban. Túl sok arany képződött a farmolók miatt. Pont ugyan olyan csalás, mint pókerben egy botot futtatni. Pénzt csak azoktól lopott akik használják az pénzes aukciós házat, a többieknek csak (többedmagával) szétcseszte a játékot.
    R1per2 and Gy3pm3st3rk3 like this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  5. #15
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De. Mindenkit aki játszik a játékkal. Én valódi pénzt soha nem adtam vagy adnék egy játékban, de a hozzá hasonló csalók miatt szálltak el az árak az aukciós házban. Túl sok arany képződött a farmolók miatt. Pont ugyan olyan csalás, mint pókerben egy botot futtatni. Pénzt csak azoktól lopott akik használják az pénzes aukciós házat, a többieknek csak (többedmagával) szétcseszte a játékot.
    voltaképpen íly módon maga a játék van halálra ítélve, hiszen, most ha csalás nélkül farmolnak a függő emberek napi 10-12 órát ugyanide jutnak...csak később...

  6. #16
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    A botozók miatt a többi játékos aranya meg játékbeli cuccai érnek sokkal kevesebbet. Van egy bizonyos pénzmennyiség, amit hajlandóak emberek játékbeli tárgyakra költeni. Ha ez a pénz 95%-ban az ilyen arcokhoz vándorol, mert nekik vannak meg a megfelelő javaik, akkor mindenki más rosszul jár.

    Ráadásul a cikk arról szól, hogy "hú mekkora zseni, diablóval is pénzt keres". Én meg azt mondom erre, hogy botokkal bármelyik hülye utánacsinálja.

  7. #17
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    voltaképpen íly módon maga a játék van halálra ítélve, hiszen, most ha csalás nélkül farmolnak a függő emberek napi 10-12 órát ugyanide jutnak...csak később...
    Persze. De azért nem mindegy, hogy a farmolók miatt a kezdetben 20 euró/1milla arany pár nap alatt lett 3 euró. És ugye ez abban csúcsosodik ki, hogy nála ragadt egy mázsa arany, amit nem éri meg eladni, ezért a kb végtelen keretéből megveszi a legjobb kirakott cuccokat, és átrakja a valós pénzes aukciós házba, kivéve azokat a nem fizető játékosok rendszeréből. Amúgy engem nem nagyon érint ez, még az inferno nerf előtt végigtoltam, és azóta kb nem is indítottam el, csak nem tetszik, hogy ajnározzuk ezt a gyereket. Ez a pókeres bizbasz pont olyan komolytalannak tűnik a kívülállóknak, mint nekünk a diablo. Aztán ha valaki botokat futtat, összejátszik vagy csal az bűnöző pókerben, de ha másban csinálja leleményes vállalkozó.
    naggeri, R1per2 and zsulboy like this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  8. #18
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze. De azért nem mindegy, hogy a farmolók miatt a kezdetben 20 euró/1milla arany pár nap alatt lett 3 euró. És ugye ez abban csúcsosodik ki, hogy nála ragadt egy mázsa arany, amit nem éri meg eladni, ezért a kb végtelen keretéből megveszi a legjobb kirakott cuccokat, és átrakja a valós pénzes aukciós házba, kivéve azokat a nem fizető játékosok rendszeréből. Amúgy engem nem nagyon érint ez, még az inferno nerf előtt végigtoltam, és azóta kb nem is indítottam el, csak nem tetszik, hogy ajnározzuk ezt a gyereket. Ez a pókeres bizbasz pont olyan komolytalannak tűnik a kívülállóknak, mint nekünk a diablo. Aztán ha valaki botokat futtat, összejátszik vagy csal az bűnöző pókerben, de ha másban csinálja leleményes vállalkozó.
    végülis igaz...ilyenről mondjuk én biztos, hogy tartom a pofám, ha keresek vele ennyit

  9. #19
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Ez elég szánalmas, hogy úgy állítják be ezt az embert, mintha valami rendkívülit vitt volna volna véghez. Ennyi erővel egy kínai bot farmolóról is készülhetne cikk. Hisz lehet az is járt már kaszinóban és pókerezett. Azt megjegyzem, hogy nyilvánvalóan csalt és nem csak jól járt, hanem másokat is megkárosított. Közvetlenül ártott a játék gazdaságának és közvetve ez által a tisztességes játékosoknak. Arról nem beszélve, hogy törvényt is sértett. Legközelebb majd az állítjuk piedesztálra, aki nyugdíjasoktól csal ki pénzt? Csak azért, mert korábban pókerezett.
    R1per2 likes this.

  10. #20
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Nekem alap volt, hogy hardcore karakterekkel játszom, ott nincs pénzes AH, és a halálozás miatt az értékállóság is normálisabb hosszabb távon.
    A srác amit csinált amúgy mezei csalás, nincs mit szépíteni rajta sajnos.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •