Oldal: 508 / 692 ElsőElső ... 8408458498506507508509510518558608 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.071 - 5.080 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #5071
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Akinek van legalább egy kis szarkazmus-érzéke, az már szerintem rájött, hogy álhíreket generálni már sok értelme nincsen. Engem már mindennemű FTP hír, legyen az pozitív vagy negatív, totál apátiával érint, már se düh, se remény, se várakozás nem gyúlik bennem ezek hatására.
    medgypeti and monikacermak like this.

  2. #5072
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140
    Krono and kriispirolls like this.

  3. #5073
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    az a fránya "hátha nem kamu" ...
    "Zseton kell, nem imidzs"

  4. #5074
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Lefordítaná valaki a lényeget? Tudom hogy google fordító, de az szar...
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #5075
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Szerintem inkább ezt kellett volna linkelni, mert a fenti is erre hivatkozik:
    http://www.pokerplayernewspaper.com/...ions-can-12310

    Csökevényes angol tudásommal a lényeg, hogy közel van a minisztérium és a PS tárgyalásainak a vége és a hírt kiszivárogtató reméli, hogy az FTP játékosok már a karácsonyi vásárban költhetik a BR-jukat. A részleteket azért nem közlik, mert egy papír alapon megjelenő sajtó orgánum írója az illető, aki nem szeretne ennél többet elárulni a papíros megjelenést megelőzően. (valószínűleg ez egy "kicsit" példányszám növelő ízelítő)
    A komment utal arra, hogy az üzlet a PS hírneve ("pozitív karma" lol) miatt is fontos lehet a PS vezetése számára.

    Gondolom jövő héten megjelenik a papíros újság, utána talán okosabbak leszünk.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #5076
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Máshol már azt írják,hogy hétfőn jöhet a bejelentés.
    Pokerstars/Full Tilt Poker Announcement This Monday?

  7. #5077
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás Ez már a valami?!

    Ez most érkezett, talán jó hír, hogy halad valami:

    Dear XY,

    As you are aware, Full Tilt Poker is preparing to re-launch by November 6th, 2012.

    Action Required: You will need to verify your identity to access your account.*

    In the interest of account security and in accordance with the anticipated Isle of Man regulatory requirements, you are required to verify your identity.

    Providing valid documentation now will ensure that your account is fully verified and active upon re-launch. Once relaunch and system testing has completed, you will have unrestricted access to your Full Tilt Poker account, including all cashier functionality and poker games.

    Please reply to this email, attaching the following documents:
    Document 1: Photo ID

    Valid driver's license OR passport OR other government-issued ID which clearly shows your birth date and the ID's issue or expiry date. In order to verify your photo ID, we must be able to clearly see the following:

    The front and back of the document
    Your complete name
    Your date of birth
    The expiry date of the documentation
    Country of issue
    A clear photo

    Document 2: Address verification

    To verify your address on file, we require that you submit one of the following:

    Bank or credit card statement
    Utility bill
    Mobile or home phone bill
    Home or vehicle insurance papers
    Lease
    Title deed
    Insurance bill
    Pay slip

    Your address verification documentation must meet the following requirements:

    It must be clearly dated (within the last 90 days).
    It must display your full name and home address.
    It must clearly display the issuing company's letterhead, stamp or official logo.
    We cannot accept personal letters or online statements.

    Note: Your attachments may be scanned copies or high quality digital photographs of your original documents.

    Please reply to this email with the requested attachments or send them via email to support@fulltiltpoker.com.

    Thank you, we look forward to hearing from you.

    Sincerely,

    Full Tilt Poker
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #5078
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Ilyet én is kaptam.

  9. #5079
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hm nekem nem jött, bár fene se emlékszik, hogy volt-e már ellenőrizve a számlám annak idején
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #5080
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    frímél' cím volt hozzácsatolva az acchoz, de nem tudok belépni, mert azóta ahogy bezárt nem használtam egyáltalán a fiókot, jelszó emlékeztető persze nem volt beállítva, így lehetetlen belépni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •