Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (57) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A pókeres aki Diablo 3-mal is pénzt keres - Interjú

  1. #31
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nem értem, hogy miért ítélik el sokan azokat, akik pénzt ölnek a karakterük fejlesztésébe. Ugyanolyan szórakozás ez, mint bármi más. Van aki nem elissza, vagy elbulizza, hanem erre költ. Nincs ebben semmi rossz.
    R1per2, Wasserstein and wamcsi like this.

  2. #32
    Tag báró avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem, hogy miért ítélik el sokan azokat, akik pénzt ölnek a karakterük fejlesztésébe. Ugyanolyan szórakozás ez, mint bármi más. Van aki nem elissza, vagy elbulizza, hanem erre költ. Nincs ebben semmi rossz.
    Én sem értem,ezt az egészet.Pont egy pókeres fórumon kérdőjelezik meg hogy ki mennyit költ játékra?
    Ha a PS3 hoz,vagy az X-box hoz vesszek egy játékot,(mert kövezzetek meg szoktam...)akkor én egy barom vagyok.Aki megteheti megveszi,akinek nincs erre az kritizál...
    Wasserstein likes this.

  3. #33
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Igenykapitany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugy erzem, h kb. minden negativ hozzaszolas ehhez a cikkhez olyan emberektol erkezett, akik irigysegbol oltjak a sracot, mert nem ezeknek a hozzaszoloknak jutott eszebe az a brillians 5let, hogy megszedjek magukat az ostoba, dollarezreket befizetoko milliomos csemeteken diabloban.
    Kb a 3. naptól tudta mindenki mi kell hozzá, hogy botokkal farmoltass. Igazából a játék alapárát mindannyian kifizettük, és azt is szétcseszte ez a srác és társai. Meg mondjuk az átlag játékosokat annyiban károsította meg, hogyha el akarnám adni a cuccaimat és aranyamat, 2-300 euro helyett kapnék összesen 40-et. Gondolom akinek ez ok, azok szoktak 3 üldögélni egy pókerasztalnál, vagy 4es váltásban tolni a rakerace-eket.

    Az meg másik dolog, hogy az átlag hobbifishnek pont olyan szórakozásra elköltött pénz a póker, mint valami fanatikus játékosnak a Diablo. Nem tudom mivel erkölcsösebb az utóbbit meglopni.
    Utoljára módosítva: andree által: 2012. 07. 28. 08:04
    Epiman, naggeri, R1per2 and 4 others like this.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  4. #34
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    A fikázóknak az a baja,hogy ők nem részesülnek a nagyobb pénzből.Megvettek 1 játékot amit végigjátszottak és utána nem tudják az itemjeiket a program 2 3 szoros áráért eladni. Szegények. Azt hittem az 1 játék lényege,hogy szórakozzak nem a pénzkeresés.Tudtommal minden item kifarmolható a játékban.Ha valakinek előbb kell megveszi.A blizz rájött ,hogy már a wow-ban lehetett volna pénzért árulni legálisan a dolgokat,itt megtette .Az ,hogy csalás a bot ,lehet,de mégse lépnek fel ellene 100%ig ,mert kb 3 nap alatt kipucolnák őket ha akarnák.
    pszibu likes this.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Hát ez a cikk nem talált be
    Viszont olvastam máshol hogy "Az IGT/Entraction számos ország játékosait bannolta". Erről írhatnátok inkább néhány szót!

  6. #36
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Lol.

    Kb 4 éve, mióta játszottam a Wow-val, tisztában vagyok vele, hogy némi csalással simán lehet dollárezreket szerezni az ilyen játékokban. A diablónál is világos volt, hogy az első hetekben óriási lesz az érdeklődés, emiatt komoly pénz fog beáramlani a goldeladás meg utána az RMAH miatt.

    Ezt az irigység dolgot felejtsük már el. Oké, nekem van egy komoly szakmám, nem a gyártósor az alternatíva, lehet csak ezért nagy a pofám, de akkor sem fogok ló**** pénzért szar emberként viselkedni.

    Hogy a Blizzard miért nem tiltja ki a botokat? Mert nem akar több tucat embert erre alkalmazni. Kiszámolják hogy mekkora káruk származik a botterekből, és azt látják, hogy kevesebbe, mintha egy informatikusbrigádot alkalmaznának ellenük.

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Idézet Igenykapitany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan MORALIS kerdesekrol beszelunk havi 10-15K$+ bevetel mellett???
    Jó tudni, hogy ennyit ér a becsületed.

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lol.

    Kb 4 éve, mióta játszottam a Wow-val, tisztában vagyok vele, hogy némi csalással simán lehet dollárezreket szerezni az ilyen játékokban. A diablónál is világos volt, hogy az első hetekben óriási lesz az érdeklődés, emiatt komoly pénz fog beáramlani a goldeladás meg utána az RMAH miatt.

    Ezt az irigység dolgot felejtsük már el. Oké, nekem van egy komoly szakmám, nem a gyártósor az alternatíva, lehet csak ezért nagy a pofám, de akkor sem fogok ló**** pénzért szar emberként viselkedni.

    Hogy a Blizzard miért nem tiltja ki a botokat? Mert nem akar több tucat embert erre alkalmazni. Kiszámolják hogy mekkora káruk származik a botterekből, és azt látják, hogy kevesebbe, mintha egy informatikusbrigádot alkalmaznának ellenük.
    Akkor a Blizzard vezetősége még erkölcstelenebb, mint azok, akik botokat használnak, mivel nem védi a felhasználóit a profit miatt.

  9. #39
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet Igenykapitany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugy erzem, h kb. minden negativ hozzaszolas ehhez a cikkhez olyan emberektol erkezett, akik irigysegbol oltjak a sracot, mert nem ezeknek a hozzaszoloknak jutott eszebe az a brillians 5let, hogy megszedjek magukat az ostoba, dollarezreket befizetoko milliomos csemeteken diabloban. Most komolyan MORALIS kerdesekrol beszelunk havi 10-15K$+ bevetel mellett??? Meg merem kockaztatni BARKI a negativ hozzaszolok kozul felretenne MINDEN moralis ertekrendet havi 2 millio+ fizetesert! Velemenyem szerint igenis talpraesett, ertelmes arcnak tunik, aki meglatta a diablo piacban rejlo lehetosegeket. Lehet emiatt ocsarolni, anyazni, de tudjatok mit?: En inkabb keresnek meg diablo botok futtatasaval havi 10K dollart, mint 500 dolllart a gyartoszalag mellett heti 40 oraban. Szemely szerint en alig varom valamilyen hasonlo volumenu jatek piacra dobasat, hogy en is kiprobalhassam ezt a hatalmas +ev -vel kecsegteto lehetoseget! Akik meg tovabbra is undorodnak ettol, azok rakjak csak ossze a mobilokat a soron...
    Ezek szerint az SnG botokat se itéled el(ha mondjuk ongame sng botozóról lenne szó kiváncsi vagyok, hogy a kis sng's baráti köröddel mennyire tartanád briliáns ötletnek, ha a race-en tőletek venné el a fizetős helyeket a botozó)? Azzal senkinek semmi baja nem lenne, ha csalás nélkül szedné meg magát azokon a játékosokon akik hajlandóak ilyen módon pénzt áldozni a szórakozásukra, itt az a gond, hogy csalással teszi és büszkén újságolja ezt egy interjúban. Nincs abban semmi irigység, hogy nem tetszik az embereknek, ha valaki csalással elrontja a szórakozásukat. Attól még, hogy valaki undorodik a csalástól nem kell a gyártósoron dolgoznia.

  10. #40
    Idegen harvypoker avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Butapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    nem azzal van a gond hogy eladja a cuccait/goldot gazdag unatkozo milliomosoknak (ez is mekkora sztereotipia mondjuk...) hanem hogy ezt kibaszott botokkal CSALASSAL eri el

    elso naptol tudta mindenki hogy az RMAHban mekkora penz lesz mondjuk en 300 ora jatek utan sem tudtam eladni semmit ugyhogy akarmennyit keresnek ezutan igen szar oraber jonne ki

    lehet itt cikkezni meg vitazni errol csak konyorgom ne legyen mar kovetendo PELDA a csalas bazzeg...

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •