Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A pókeres aki Diablo 3-mal is pénzt keres - Interjú

  1. #41
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Diablo3-at vennék!

  2. #42
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 19.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Gratulálok Akadémia, hogy egy csalóról cikkeztek főoldalon. Az már szint a javából!
    mati1979 and Gy3pm3st3rk3 like this.

  3. #43
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet báró eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem értem,ezt az egészet.Pont egy pókeres fórumon kérdőjelezik meg hogy ki mennyit költ játékra?
    Ha a PS3 hoz,vagy az X-box hoz vesszek egy játékot,(mert kövezzetek meg szoktam...)akkor én egy barom vagyok.Aki megteheti megveszi,akinek nincs erre az kritizál...
    Elég rossz az analógiád...vagy te a pókerbe ugyanúgy pénzt ölsz, mint mások a dio-ban fegyverekbe/aranyba/felszerelésbe?
    Ha drámai szeretnék lenni, akkor az a gond ezzel, hogy Afrikában sok helyen éheznek, meg szomjaznak, míg Johnny daNerd havi 150$-t költ fényezett discopáncélra, meg monopoly aranyra.
    A másik meg, hogy valószínű nem a saját pénzüket költik, mert gondolom a többségnek nincs még keresete. Én gyerekem ilyet csinálna kapna egy jó nagy sallert.
    A harmadik dolog meg az, hogy rendben van a videójáték, de aki napi 6-8-10 órában ezt játssza minden nap, annak torzul a személyisége. Bezárkózik, szociálisan feszengeni fog, IRL kapcsolatai elsorvadnak, aminek következtében könnyen depressziós lehet, antiszoc, stb.

    És nem azért írom, mert nem lenne 50$-om csillogós bivalybaszó csatabuzogányra, vagy mert úgy gondolnám a videójátékok az ördög művei (egy rakatot kivittem már, van amit többször is, diablo 1-2-öt is szaggattam régebben). De aki (nem pénzkeresési céllal) napi sok-sok órán keresztül nyomja, meg vesz egy rakat cyber-biszbaszt, az már beteg ember imo
    Krono, Triccianus and Rosalinda89 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #44
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Ez szimpla csalás, nincs ezen mit szépíteni. Nem csak azokat károsítja meg akik ilyen dolgokra valódi pénzt áldoznak, hanem azokat is akik csak hobbiból heti pár órában ezzel is kikapcsolódnak. Nekem normális életem van, barátaim, családom, de nem örülök annak ha valamiért pénzt adok és valaki más leszarva engem és másokat nekem és még sok más embernek kárt okoz hogy neki ebből pénze legyen.A másokkal való kibaszás saját haszonszerzésre semmilyen területen nem megengedett, nem csak a diablóban. Aki egy játékban megteszi , az megteszi veled mindenütt, a te károdra. A legnagyobb gond az hogy ez még címlapsztori is hogy mekkora sztár.
    pszibu likes this.

  5. #45
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Mocskos csaló, rohadjon meg ott ahol van. ennyi a véleményem. Remélem feltörik az accontjait, és ellopják az összes pénzét! Egyszerűen gusztustalan. Ez nem elelményesség.
    Az ilyennek megnézném a képét, amikor leül pokerasztalhoz, és az acca üres, mert feltörték, és hát csókolom, valaki leleményesebb volt, mert egy egyszerű logikai (értsd feltörtni egy accot) játékkal keresett sok 10k dollárt.

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 28.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    az ilyen férgek küldték szarrá a diablo 3 gazdasági rendszerét

  7. #47
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet zoba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az ilyen férgek küldték szarrá a diablo 3 gazdasági rendszerét
    Ez igazán szörnyű.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Nekem tetszett az interjú, szeretek ilyeneket olvasni. Mindig is nagyra tartottam azokat, akik munka nélkül tudtak meggazdagodni, vagy pénzt keresni. ( nem, nem maffiózókra, meg gyilkosokra gondolok).

    A játékosok felháborodását sem értem ( nem ismerem a játékot), de én úgy vettem ki, h a botot használóknak köszönhetően olcsóbban lehetett megvenni dolgokat a játékban. Ezáltal akik a szórakozás miatt játszanak sztem jobban járnak, azért panaszkodni, mert így kevesebbért tudják ők is eladni a dolgokat nekem öngól szagú...

  9. #49
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem tetszett az interjú, szeretek ilyeneket olvasni. Mindig is nagyra tartottam azokat, akik munka nélkül tudtak meggazdagodni, vagy pénzt keresni. ( nem, nem maffiózókra, meg gyilkosokra gondolok).

    A játékosok felháborodását sem értem ( nem ismerem a játékot), de én úgy vettem ki​, h a botot használóknak köszönhetően olcsóbban lehetett megvenni dolgokat a játékban. Ezáltal akik a szórakozás miatt játszanak sztem jobban járnak, azért panaszkodni, mert így kevesebbért tudják ők is eladni a dolgokat nekem öngól szagú...
    Rosszul.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rosszul.
    "De azért nem mindegy, hogy a farmolók miatt a kezdetben 20 euró/1milla arany pár nap alatt lett 3 euró."

    "Meg mondjuk az átlag játékosokat annyiban károsította meg, hogyha el akarnám adni a cuccaimat és aranyamat, 2-300 euro helyett kapnék összesen 40-et."

    Biztosan hülye lehetek, de ha valamit 300 euró helyett 40ért vehetek meg, nálam azt jelenti h olcsóbbak lettek a dolgok...

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •