Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Beckham087

Téma: NL2 Flop AJ top két pár

  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás NL2 Flop AJ top két pár

    Nl2
    Winner Poker

    Első hand a session során:

    MP1 Hero (2,00)
    UTG+1 (3,15) 82 hand 64/14/0.0 FlopTurnRiver AG 4/24/2,75
    BTN (2,66) kevés hand nincs stat

    Preflop: Hero is MP1 with

    1 fold, UTG+1 calls $0.02, 1 fold, Hero raises to $0.06, BTN calls $0.06, 2 folds, UTG+1 calls $0.04

    Flop: ($0.19) (5 players) UTG+1 bets $0.15, Hero calls $0.15, BTN raises to $0.30, UTG+1 raises to $0.62, Hero ?

    A hanndel kapcsolatban: flopon azért nem emeltem az UTG+1 emelésére mert az volt a tervem, hogy a turn cbetjére (TurnAG 24, TurnCbet 100) fogok raiselni amit AK-AQ-AT-vel tutira tartani fog. Aztán jött a raise-reraise. Itt ugye van még mögöttem egy beszélő a sok erő mutatás alapján ellenfeleimet 88-AK-A8-J8-káró Ászos flushdrawra vagy combo drawra tettem, a limpek miatt AA-JJ gondolom kizárható.

    Mi a helyes move? Jó döntés volt-e hogy nem emeltem rá a floppon annak tudatában hogy úgyis emelni fog turnon?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    pre legalább 4bb-ig izolálnék.
    Ellenfél láthatóan fish, + szerintem sok rossz turn-river van amin nem fogsz tudni már raiselni, szóval inkább visszaemelnék floppon. Ha bu is callol akkor 3way a turnok fele szomorú lesz.

    Ahogy ment beraknám, a betsizokból ítélve bu is fish, amíg nem tudsz mást róla ilyen játékos ellen top2 nuts ezen a boardon.

  3. #3
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Ekkora halat mindenképp minimum 4bb-ig izolálj, de ha 5ig teszed az a sem baj.
    82 handes minta alapján felesleges a turn cbetet nézegetni, valószínűleg 1/1 vagy 2/2 volt az a 100%...
    Flop mindenképp visszaemelés, túl sok az actionkiller, és nem akarsz 3way nézni turnt.

    Így már én is betolnám.
    BelaKecske and JociBalboa like this.

  4. #4
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ekkora halat mindenképp minimum 4bb-ig izolálj, de ha 5ig teszed az a sem baj.
    82 handes minta alapján felesleges a turn cbetet nézegetni, valószínűleg 1/1 vagy 2/2 volt az a 100%...
    Flop mindenképp visszaemelés, túl sok az actionkiller, és nem akarsz 3way nézni turnt.

    Így már én is betolnám.
    Egyetértek, nem kell ezt túlkombinálni. 3way vagyunk fishek ellen, tönkre kell menni, és minél aktívabban játsszuk a handet postflop annál jobb.

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    1, Preflop nagyobbat kell emelni.2
    2, A flopon vissza kell emelned? Gondolom az volt a gondolatmeneted, hogy két párom van, hurrá! Nem emelek vissza, nehogy elijesszem és eldobja, meg ha csak emelek, akkor jön a harmadik is! Ez a gondolatmenet alapjaiban hibás, vissza kell hívni, Beckam leírta hogy miért, ez a flop veszélyes a slow playre egyébként is.

    Így játszva betolnék én is mindent két gyengébb játékos ellen ezen a boardon, nincs mese.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    All in mentem, BTN dobott, másik 88-at mutatott, nem gyorsultam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •