Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (31) összesen
Like Tree14Likes

Téma: downswing

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Külföld
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Áhh. Az elmúlt 11 nap alatt lejátszott 27ezer hand alatt 27 beülővel vagyok ev alatt. Visszaléptem egy szintet, de ha így folytatódik itt is elmegy a komfortérzet. Shit happenz.

  2. #12
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Érdekelne hogy a fórumozó nyerő regek közül van-e olyan aki nagy mínusszal kezdte a karrierjét. Nem downswingre gondolok vagy ilyesmi, hanem úgynevezett tanulópénzre. Én két évvel ezelőtt játszottam egyszerre a Bwin-en meg a Party-n 20-20 dollárból néhány hét alatt összehoztam Bwin-en 250-et, Party-n 300-at aztán mindkét siteon egy nagyobb tétű asztalra beülve buktam az egészet. Bankroll management . Aztán mostanában folyamatosan küzdök nl2-n, úgy érzem hogy egyre jobban megy többet értek hozzá, jobban kezelem a tiltet stb. mégis sokkal több minuszos sessionom van mint pluszos. Nem lehet a szerencsére fogni, egyszerűen még mindig bukót játszok. Eddig összvissz kb 1k $-al vagyok minuszba (ebben van egy 500 $ depo, amit nl100-200 és 400-on játszottam el, jó döntés volt ) , fizetem a tanulópénzt rendesen. Kíváncsi vagyok hogy van-e itt a fórumon olyan aki ugyanígy nagy mínuszból állt talpra, ha tudnám hogy több ilyen is van az adna egy lökést.
    erikkke likes this.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Én 16 évesen buktam 3K$-t, ami kicsit fájt 300ft-os középárfolyam mellett.

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Sokan kezdik bukóval, sőt. Én is azzal kezdtem, hiszen nem tudtam játszani De mivel nem lépkedtem 200-ra meg 400-ra, ezért az a bukó, ami Nálad $1k lett, az nálam $50-$60, max $100 volt, és idővel sikerült szinten tartani, hiszen a legalsóbb limiteken könnyű breakevenre fejlődni.

    Szóval a butyuta szintlépések miatt, BRM hiánya miatt ekkora a bukó.

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En anno nl400on kezdtem(4-5k buko 18 evesen), vannak legendas topikok es handelemzeseim itt akademian De akkor megfogadtam magamnak h en ebbol fogok elni, szal siman megcsinalhato...attertem plo-r, de a tobbi mar csak tortenelem..

    Az a lenyeg h nem szabad elkeseredni, hanem pozitivan felfogni, h ez tanulopenz es kemenyen tolni es fejleszteni a jatekod, szolidnak es aggronak kell lenni es minimalisat szabad hibazni

  6. #16
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Please help! Valaki vegye le rólam ezt az átkot de nagyon gyorsan!!!
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 17.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én 16 évesen buktam 3K$-t, ami kicsit fájt 300ft-os középárfolyam mellett.
    lol versenyen nyerted ?

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 17.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    A a Batmanba azt mondták hogy hajnal előtt a legsötétebb az éjszaka

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet klall eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol versenyen nyerted ?
    hu cg

  10. #20
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekelne hogy a fórumozó nyerő regek közül van-e olyan aki nagy mínusszal kezdte a karrierjét. Nem downswingre gondolok vagy ilyesmi, hanem úgynevezett tanulópénzre. Én két évvel ezelőtt játszottam egyszerre a Bwin-en meg a Party-n 20-20 dollárból néhány hét alatt összehoztam Bwin-en 250-et, Party-n 300-at aztán mindkét siteon egy nagyobb tétű asztalra beülve buktam az egészet. Bankroll management . Aztán mostanában folyamatosan küzdök nl2-n, úgy érzem hogy egyre jobban megy többet értek hozzá, jobban kezelem a tiltet stb. mégis sokkal több minuszos sessionom van mint pluszos. Nem lehet a szerencsére fogni, egyszerűen még mindig bukót játszok. Eddig összvissz kb 1k $-al vagyok minuszba (ebben van egy 500 $ depo, amit nl100-200 és 400-on játszottam el, jó döntés volt ) , fizetem a tanulópénzt rendesen. Kíváncsi vagyok hogy van-e itt a fórumon olyan aki ugyanígy nagy mínuszból állt talpra, ha tudnám hogy több ilyen is van az adna egy lökést.
    -3 Kval indultam Nl600-on éreztem az erőt
    Maxxxika and Galambos Tarzan like this.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •