Oldal: 208 / 281 ElsőElső ... 108158198206207208209210218258 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.071 - 2.080 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #2071
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Nincs token.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  2. #2072
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Zárolták a netellerem mert nem tudtam a titkos kérdésre a választ, hol a francba tudok kérni olyan telefonos felhívást? Istennek se találom.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  3. #2073
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zárolták a netellerem mert nem tudtam a titkos kérdésre a választ, hol a francba tudok kérni olyan telefonos felhívást? Istennek se találom.
    ugyanígy jártam a gyerekkori hősömmel

    https://help.neteller.com/app/ask

    meg fognak csörögni hamarosan, ha küldesz nekik erről üzenetet
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #2074
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Köszi szépen.
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  5. #2075
    Újonc Pókember avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 20.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Lenne pár kérdésem. Ha van egy USD-os neteller accom és ehhez igényelek egy Net+ kártyát és vásárolok mondjuk a Tescoban, akkor az elméletileg ingyenes ugye ? Vagy arra is van átváltási fee mint a pénzkivételre ? Mert abban az esetben azért nem annyira jó.
    Még nincs ilyen kártyám de olvastam (itt), hogy ennek is van pénzneme és ha ez eltér a neteller accom pénznemétől, akkor arra még plussz fee megy. Ezt nem egészen értem, hogy pontosan hogy néz ki, tehát ha mondjuk van egy USD neteller accom, a kártya meg mondjuk HUF-os, akkor kétszer kell konverziós díjat fizetni, ha meg USD a kártya és az account is akkor meg csak egyszer ? Így elsőre nem jön le, hogy mi az értelme (előnye) annak hogy az account és a kártya pénzneme eltér. Hogyan érdemes pénznemet választani a kártyához, ha USD alapú számlához lesz, és HUF-ban szeretnék vele fizetni illetve kivenni ATM-ből ?

    A másik hogy kivételnél van egy FX fee ami elég sok, ha dollár kp-t tudnék kivenni valahogy és azt átváltanám akkor ezt meg lehetne úszni, + ha jó helyen váltok még lehet hogy az árfolyamon is nyernék valamit (illetve nem vesztenék annyit mint máshol).

    Hogy lehetne a legolcsóbban kihozni az USD-> HUF konverziót ?

  6. #2076
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Pókember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Lenne pár kérdésem. Ha van egy USD-os neteller accom és ehhez igényelek egy Net+ kártyát és vásárolok mondjuk a Tescoban, akkor az elméletileg ingyenes ugye ? Vagy arra is van átváltási fee mint a pénzkivételre ? Mert abban az esetben azért nem annyira jó.
    Még nincs ilyen kártyám de olvastam (itt), hogy ennek is van pénzneme és ha ez eltér a neteller accom pénznemétől, akkor arra még plussz fee megy. Ezt nem egészen értem, hogy pontosan hogy néz ki, tehát ha mondjuk van egy USD neteller accom, a kártya meg mondjuk HUF-os, akkor kétszer kell konverziós díjat fizetni, ha meg USD a kártya és az account is akkor meg csak egyszer ? Így elsőre nem jön le, hogy mi az értelme (előnye) annak hogy az account és a kártya pénzneme eltér. Hogyan érdemes pénznemet választani a kártyához, ha USD alapú számlához lesz, és HUF-ban szeretnék vele fizetni illetve kivenni ATM-ből ?

    A másik hogy kivételnél van egy FX fee ami elég sok, ha dollár kp-t tudnék kivenni valahogy és azt átváltanám akkor ezt meg lehetne úszni, + ha jó helyen váltok még lehet hogy az árfolyamon is nyernék valamit (illetve nem vesztenék annyit mint máshol).

    Hogy lehetne a legolcsóbban kihozni az USD-> HUF konverziót ?
    Ha usd kártyával vásárolsz magyar boltban lesz fee.
    legutóbb shell kúton 22K hufnál 2,56usd volt.
    pénzfelvétel ugyanígy +6usd atm használat
    dolláros atm viszont nem hiszem hogy van.....

  7. #2077
    Újonc Pókember avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 20.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    köszi a választ ! Viszont még mindig nem értem, milyen szempontból lehet jó az, ha eltérő a kártya és a számla pénzneme, mert ugye ha mindkettő USD, és HUFban vásárolok, akkor van fee, ha meg USD a számla a kártya meg HUF és HUFban vásárolok mégnagyobb a fee.Mi értelme ennek

    Még mielőtt igényelném a kártyát átolvasgattam az összes táblázatot és találtam ilyen fee-ket is:

    Net+ Virtual Prepaid MasterCard JPY PLN NOK BRL* INR MXN HUF

    Card/PIN Replacement 2000 50 100 40 900 200 3000
    Investigation Fee 2000 50 100 40 900 200 3000
    Subject Access Request 2000 50 100 40 900 200 3000
    Card Cancellation Fee 2000 50 100 40 900 200 3000

    Ugyanezek vannak dollárban is meg mindenféle pénznemben, ezek mik lehetnek ? Card/Pin csere meg a kártya törlés ok, de a többi ? Írtam a supportnak pár napja ,hogy ezek mik és mennyire gyakran fordul elő hogy ilyet kell fizetni, de még nem jött válasz.

  8. #2078
    Újonc nemvan avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Sziasztok most szeretnék nyitni egy számlát a netelleren . Visa kártyáról akarok rá befizetni, forint számláról és ide is szeretném majd kiutalni a pénzt . Ez Így működni fog vagy nem ??? Csak mert a kifizetésre az írja hogy :csak Extended számláról tudunk kivenni pénzt" Nem igazán értem hogy ez mit jelent ?? Előre is köszönöm a segítséget ! üdv & gl .

  9. #2079
    Újonc nemvan avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    ??????????????

  10. #2080
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet nemvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ??????????????
    hitelesíteni kell a számládat, el kell küldene a személyid, közüzemi számla stb.
    erről részletesen olvashatsz a honlapjukon, utána tudsz pénzt küldeni
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •