Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (91) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Breaking News - A PokerStars megvette a Full Tilt Pokert

  1. #41
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez gyakorlatilag 2 skin ugyanarra a rohadék RNG-re

    Kiváncsi vagyok, az így is szánalmas játékosszám mennyivel fog továbbcsökkeni nyitás után.
    ****a lenne, ha közös játékosállomány lenne, mint az ongamen pl, így azért növekedne a játékosszám valamivel
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #42
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ****a lenne, ha közös játékosállomány lenne, mint az ongamen pl, így azért növekedne a játékosszám valamivel
    Ezt én is remélem, bár ha "két teljesen külön márka lesz" az FTP meg a PS akkor könnyen lehet, hogy nem lesz egy hálózat. Meg azt is remélem, hogy ennek hatására minél hamarabb és egyre nagyobb területen lesz majd újra lehetőség Amerikában online pókert játszani, mert ugye ott van pár játékos akik ki vannak éhezve az akcióra Meg annak is örülök, hogy lesz egy új megbízható terem a piacon profi csapattal, és nagyon jó szoftverrel. És gondolom nyitáskor lesz egy rakás promó is, hogy becsalják a játékosokat, amiket okos lesz majd kihasználni.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  3. #43
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    Sztem tok folosleges hogy kozos jatekosallomany legyen....Starson boven kapsz magadnak akciot ...nem all fent a veszely h nincs ki ellen jatszani....en azzal is kiegyeznek ha a starsnak fele ennyi jatekosa lenne es au a fel szetszorodna ongame everest stb

  4. #44
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem tok folosleges hogy kozos jatekosallomany legyen....Starson boven kapsz magadnak akciot ...nem all fent a veszely h nincs ki ellen jatszani....en azzal is kiegyeznek ha a starsnak fele ennyi jatekosa lenne es au a fel szetszorodna ongame everest stb
    Azért a "bőven kapok akciót" kategória nálam nem azt jelenti, hogy ha mondjuk 180 fős SNG -t akarok játszani, akkor éjfél után alig nyílik asztal, főleg 8$ -on vagy felette. Rohadtul hiányzik a rengeteg amerikai akik tolták éjszaka. Bőven kapsz akciót más termekhez képest, ez igaz. Viszont: Hiányzik még a több tízezer spanyol, akiket nemrégen elkülönítettek, a kiszorított franciák, és még sorolhatnám. Oké, hogy más teremben/hálózaton így is sokkal kevesebb játékos van, de sajnos a PS -en (is) nagyon visszaesett a forgalom az elmúlt időben.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Tarzan +1, bár remélem Európa is visszatér egybenyitva + vége lesz a nyárnak és az uborka szezonnak

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Remélem nem lesz közös játékosállomány,mert akkor meghal az ftp-n a rush sng/mtt (ps-en nincs ilyen ugyebár).
    Triccianus likes this.

  7. #47
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem lesz közös játékosállomány,mert akkor meghal az ftp-n a rush sng/mtt (ps-en nincs ilyen ugyebár).
    Szerintem a softwaret is kapják a deallel, onnantól meg csak rá kell húzni a programsorra a skint kb, szóval nem lenne nehéz PS-re is átvinni a rush sng-mtt koncepciót (elvileg már amúgy is tervezték a bevezetését)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    De a két teremnek teljesen más a strukturája, ongame azért tudja a közös hálozatot produkálni mert minden teremben ugyanazok a versenyek vannak. Szerintem semmi értelme nem lenne annak a hálózatban lenne a két terem. Pont az a lényeg itt hogy két különálló, jó terem van egy kézben. Több játékos igényeit tudja így kielégíteni.
    Krono and radír like this.

  9. #49
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    rush sng alatt gondolom MTSNG-re gondoltok, mert STT-nek nem sok értelme lenne . Szoktam olvasgatni 2p2-t, és ott nagyon ellene vannak, és ki is fejtik a PS MTSNG topikban. Általában hallgatni szoktak az okos szóra, szal nem hiszem, hogy lesz rush MTSNG. Ami érdekesebb lehet, az a rush MTT, illetve a Multi-entry. De ezek nem hinném, hogy veszélyeztetnék bárminek is a fennállását.

  10. #50
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    A rush MTSnG nagyon jó dolog volt, nekem is baromira hiányzik. Meg a rush MTT is, ha már itt tartunk.
    Krono likes this.

Oldal: 5 / 10 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •