Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (106) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Vigyázat, újabb mocskos csaló az Akadémián!

  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves fórumtagok.

    Mivel nem vagyok egy gerinctelen ember így azt elmondanám, hogy volt, hogy kipróbáltam amit megvettem kódot, és nem tudtam mi a hiba, mert nem azt írta, hogy nem létezik a kód hanem valami mást. Ennek ellenére eladtam, hogy majd helyreállítja aki megveszi. Én úgy vettem a hm licenseket, hogy nem csak 2 gépen lehet használni hanem többön is promóció miatt.
    Úgyhogy amiért ilyen naív hal vagyok és keresni akartam én is rajta egy kis pénzt ezért jól átlettem baszva és ezáltal akaratomon kívül mást is.
    Én 5-10 dollárt akartam keresni 1 hm-en és nem átverni itt bárkit is.
    Szeretném ha nem hasonlítanátok itt senkihez sem amit én hibázok azt be szoktam ismerni, nem kell kitalálni dolgokat.

    Az én bűnöm, hogy egy naív picsa vagyok aki megbízott eddig mindenkibe és cserébe átlett baszva a feje.
    Én Szabó Enikő vagyok és Debrecenben élek.
    Nem tampo és nem agra és ilyenek. Amikor az agra bajba került a barátnője engem kért meg, hogy ha tudnám küldjem már vissza az eladásaiból a pénzeit, mert ő nem tudja. Akkor is segítettem nekik.
    Én felvállalom magam nem kell sekivel összehasonlítani, mert nincs titkolni valóm. Én is át lettem verve a jóindulatom miatt amikor megvettem a kódokat.
    Kedves Feni/Agra stb! Nem fogom többször leírni, de nehogy már még te játszd a mártírt, miközben egy pitiáner csaló vagy. Nagyon remélem, hogy az Akadémia is utánajár a dolgoknak és megteszi a szükséges lépéseket. De ha mást nem, és ez volt a célja a topiknak, azt elértem, hogy leállsz ezzel a szánalmas eladogatásaiddal és nem vered át a többieket, legalábbis ezeken a neveiden nem. Ahogy tudom, másoknak már írtad is privátban, hogy nem eladó a HM! Nice! Ezek után már csak vissza kéne küldeni mindenkinek a lét, amivel átbasztad őket. De tudom, ez úgysem fog előfordulni mert te egy ********* vagy.......
    Na szia.
    gabusom likes this.

  2. #22
    Őstag FeketeS avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.055

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves fórumtagok.

    Mivel nem vagyok egy gerinctelen ember így azt elmondanám, hogy volt, hogy kipróbáltam amit megvettem kódot, és nem tudtam mi a hiba, mert nem azt írta, hogy nem létezik a kód hanem valami mást. Ennek ellenére eladtam, hogy majd helyreállítja aki megveszi. Én úgy vettem a hm licenseket, hogy nem csak 2 gépen lehet használni hanem többön is promóció miatt.
    Úgyhogy amiért ilyen naív hal vagyok és keresni akartam én is rajta egy kis pénzt ezért jól átlettem baszva és ezáltal akaratomon kívül mást is.
    Én 5-10 dollárt akartam keresni 1 hm-en és nem átverni itt bárkit is.
    Szeretném ha nem hasonlítanátok itt senkihez sem amit én hibázok azt be szoktam ismerni, nem kell kitalálni dolgokat.

    Az én bűnöm, hogy egy naív picsa vagyok aki megbízott eddig mindenkibe és cserébe átlett baszva a feje.
    Én Szabó Enikő vagyok és Debrecenben élek.
    Nem tampo és nem agra és ilyenek. Amikor az agra bajba került a barátnője engem kért meg, hogy ha tudnám küldjem már vissza az eladásaiból a pénzeit, mert ő nem tudja. Akkor is segítettem nekik.
    Én felvállalom magam nem kell sekivel összehasonlítani, mert nincs titkolni valóm. Én is át lettem verve a jóindulatom miatt amikor megvettem a kódokat.
    Elég egyszerű a megoldás: Mindenkinek visszaküldöd a pénzeket. Ha nem, akkor egy csaló vagy. Nincs ebben semmi bonyolult.

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves fórumtagok.
    Én is át lettem verve a jóindulatom miatt amikor megvettem a kódokat.
    Ezért ezen felbuzdulva te is szépen átbasztál másokat. Tehát neked már nincs károd a dologból.
    Még jó hogy az első magyarázkodásodban azt írtad hogy nem próbáltad ki a kódot.
    szfvkrisz likes this.

  4. #24
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet dieffenbachia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért ezen felbuzdulva te is szépen átbasztál másokat. Tehát neked már nincs károd a dologból.
    Még jó hogy az első magyarázkodásodban azt írtad hogy nem próbáltad ki a kódot.
    "
    Nem tudok garanciát vállalni egy kódért amit én is vettem és ki sem próbáltam."

    "Kedves fórumtagok.

    Mivel nem vagyok egy gerinctelen ember így azt elmondanám, hogy volt, hogy kipróbáltam amit megvettem kódot, és nem tudtam mi a hiba, mert nem azt írta, hogy nem létezik a kód hanem valami mást. Ennek ellenére eladtam, hogy majd helyreállítja aki megveszi."

    Ez a féreg kb. fél órán belül már belegabalyodott a magyarázkodásába és hazugságaiba. Nevetséges...

  5. #25
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 05. 03.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet FeketeS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég egyszerű a megoldás: Mindenkinek visszaküldöd a pénzeket. Ha nem, akkor egy csaló vagy. Nincs ebben semmi bonyolult.
    Igen és ha tudom rendezni ez meg is történik egyből, ha nem akkor mihejt tudok felrakni pénzt egyértelmű, hogy rendezem a dolgokat akivel kell.
    A bankrollom sajnos nem elegendő ehez, de egyetértek és nyilván ha átvertek az az én hibám és nekem kell rendezni.
    Szerintem nem szánalmas az, hogy bevallom azt, hogy hibáztam.
    Az lenne az ha hallgatnék szerintem.
    Elismerem a hibámat és ahogy tudom rendezem a dolgaimat nem bújok ki alóla.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    "Kedves fórumtagok.

    Mivel nem vagyok egy gerinctelen ember"


    Ha gerinces ember vagy,akkor a legkevesebb hogy minél előbb visszaküldöd a pénzt és elnézést kérsz tőle!!!
    dfecco23 likes this.

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 02. 14.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen és ha tudom rendezni ez meg is történik egyből, ha nem akkor mihejt tudok felrakni pénzt egyértelmű, hogy rendezem a dolgokat akivel kell.
    A bankrollom sajnos nem elegendő ehez, de egyetértek és nyilván ha átvertek az az én hibám és nekem kell rendezni.
    Szerintem nem szánalmas az, hogy bevallom azt, hogy hibáztam.
    Az lenne az ha hallgatnék szerintem.
    Elismerem a hibámat és ahogy tudom rendezem a dolgaimat nem bújok ki alóla.
    Rögtön el is játszottad a pénzt amit küldtek neked?
    Na arra befizetek hogy a jövőben valóban rendezed e a dolgokat. Majd havonta kíváncsiságból felélesszük ezt a topikot is, hogy rendeződtek e a dolgok.
    dfecco23, balu999 and Rosalinda89 like this.

  8. #28
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen és ha tudom rendezni ez meg is történik egyből, ha nem akkor mihejt tudok felrakni pénzt egyértelmű, hogy rendezem a dolgokat akivel kell.
    A bankrollom sajnos nem elegendő ehez, de egyetértek és nyilván ha átvertek az az én hibám és nekem kell rendezni.
    Szerintem nem szánalmas az, hogy bevallom azt, hogy hibáztam.
    Az lenne az ha hallgatnék szerintem.
    Elismerem a hibámat és ahogy tudom rendezem a dolgaimat nem bújok ki alóla.
    Ezen a mondókán már csak nevetni tudok. Ez tényleg a legalja...
    De akkor nosza rajta rendezd a tartozásaidat és küldd vissza mindenkinek amivel átbasztad őket! Kár hogy kicsit sokba kerülne ez neked mert jópár embernek eladtad és még amikről nem tudok, tudunk...

  9. #29
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Én vettem agra-tól működő HM kódot.

  10. #30
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vettem agra-tól működő HM kódot.
    Ha ez így van akkor grat, igen szerencsés ember vagy... Gondolom utána jött rá hogy ha a százalékeladásban már nincs biznisz, akkor majd ebben lesz hogy utána árulja a használhatatlan kódokat.

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •