Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 180 fős SNG: fejlődni szeretnék..... /coach-ot keresek/

  1. #11
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    kisrapi: nem coachingra gondoltam, hanem ha elakad valahol HM-es beállításoknál, vagy érdekli, hogy milyen videókat érdemes megnézni, vagy cikkeket elolvasni, vagy segédprogramokat, tracking oldalakat használni. Ilyenekben szerintem, ha konkrét kérdése van, amire pár mondatban lehet válaszolni, szívesen segítenek neki itt ingyen is

    pszibu: "no offense" lol

    mohykan: Nem játszok 180 főst, se MTT-t, szóval stratégiában nem tudnék segíteni, arra ha a rollod engedi ott vannak a coachok (amit kisrapi is írt), vagy ott a 180fős sng topikja, ha van kérdéses handed, vagy olyan szituáció amiben nem tudod mi a helyes lépés, és postolod ezeket biztos mondanak 1-2 tippet. Meg videókban, cikkekben is tudnak segíteni.

    Segédprogramból Holdem managert tuti érdemes beszerezni, illetve valószínű hasznos az sng wizard is (bár 180főshöz nem tudom mennyire használható). Ha tudsz angolul, akkor oktatóvideós oldalak közül szerintem a deucescracked.com-on érdemes böngészni, ott van egy rakat videó, és a legjobb oldal. Egy hetes ingyenes időszak is van, de egy hónapra sem vészesen drága az előfizetés (és letöltheted az idő alatt amik érdekelnek).
    Érdemes utánaolvasni az ICM-nek is, ha googlebe beírod tuti kidob egy rakat találatot.

    Még a 180fős topicban megkérdezheted, hogy van-e kedve valakinek közös sessionhöz (valamelyikőtök játszik, és közben megbeszélitek a kérdéses leosztásokat).
    Ennyi ötletem van jelenleg, de mint írtam, nem játszok 180főst, szóval ott érdemes érdeklődnöd ha stratégiában, meg a játékban akarsz fejlődni, akkor videózz, postolj olyan handeket, ahol nem tudod jól játszottál-e...ha a rollod engedni, akkor meg nézz körbe az akadémia oktatók menüjében, hogy ki coachol 180fősre, és érdemes beruházni néhány órára.

    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Kösz szépen a segítséget! És megfogadom a tanácsod, az olvasgatással, videózással kapcsolatban, igaz az angol nyelvtudásom nem túl jó, de csak találok magyarul is valamit.... Na meg persze valakit meg is keresek majd az oktatók közül is, mert a tudásom sajnos még nagyon alap ahhoz, hogy komolyabban elkezdhessek pókerral foglalkozni...
    Köszi mégegyszer, és neked is GL a továbbiakban!

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    180 fős mtsng-re és micro mtt-re coacholás tekintetében atish81-et ajánlanám neked, nem fogsz csalódni! Az akadémia oktatói között megtalálod.
    Dinokaposvar likes this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Köszönöm "Csoszogi33", megfogadom a tanácsod és felkeresem...
    Galambos Tarzan likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •