Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (106) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Vigyázat, újabb mocskos csaló az Akadémián!

  1. #31
    Tag pennywise avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 18.
    Hozzászólások
    137

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vettem agra-tól működő HM kódot.
    Ejh, én meg adtam el neki egyet!

    Vagyis, Bumbanas kollégának, de talán ő neki intézte akkoriban, rémlik az agra név. Mondjuk akkor rendben ment minden, Bumbanassal tradeltem a pénzügyi részét.

  2. #32
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem azért srácok, de a HM hivatalosan az oldalon megvéve (HM2, small stakes) 60$, nem tudom itt mennyiért árulják, de ismeretlenekkel én nem szívesen tradelek, pont az ilyenek miatt. Inkább kifizetek 2 kódért 60$-t (és ha gépcsere lesz, vagy másik gépen is grindolok akkor az is fedezve van), mint egyért mondjuk 20-25-öt, ami ki tudja honnan van, meg működik-e.
    60$ bármilyen limiten összehozható 1-2 hét alatt max...aki nem tudja összehozni, annak felesleges a HM.

    Ha meg mindenképpen meg akartok takarítani pár dodót, akkor megbízható, régi arcoktól vegyetek (akik szoktak %-ot eladni, vagy ismeritek, aki stakeli őket, vagy tudjátok, hogy olyan limiten tolja, hogy nem fog lehúzni pár dollárért, stb).

    Feni, te meg ha tényleg nem vagy csaló, akkor is jól elb@sztad ezt. Innentől rajtad marad a stigma, és nem fognak veled tradelni, de ha visszafizeted a pénzeket, akkor legalább a neved tisztára mosod.

    Btw, a többi "gyanúsított" is hozzászólhatna. Én beszéltem régebben Agrával, meg vettem is tőle %-ot, ha jól emlékszem. Akkor korrekt arcnak tűnt, bár neten sosem lehet tudni.

    GL a pénzek visszaszerzéséhez, és legközelebb óvatosabban online pénzes ügyletekkel, mert az emberek fele hazudik, csal, lop, másnak állítja be magát, szóval óvatosnak kell lenni sajnos
    dfecco23, Krono, FeketeS and 3 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    HM kódot vennék!Előre utalok bárkinek!
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Ha egy jó üzlet néz ki,felmérem h mennyit nyerek ill. veszthetek vele.Ha egy 60$-os dolgot 40-ért árulnak úgy hogy egy idegennek kell előre utalnom akkor csak mosolygok rajta egyet,attól függetlenül h van itt jó pár arc akiket abszolút nem ismerek csak olvasom a topikjukat, hozzászólásaikat és simán mernék nekik előre utalni.De ezek nem olyan emberek akik tegnap délben regeltek az akadémiára.
    Azért az nem árt ha az ember tud az ilyenekről,de legtöbbször csak gondolkodni kellene egy kicsit.
    chivasr911 and dfecco23 like this.

  5. #35
    PSOP VI. bajnok sportember avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 10.
    Hozzászólások
    723

    Alapbeállítás

    Nekem is lóg 45$-al a tag... féléves reg volt párszáz hozzászólással amikor előreutaltam neki aztán küldte a kamu kódot, utána meg csak a magyarázkodás... azóta is ... még Agra néven, de evidens hogy ugyanaz.

    De a legdurvább, hogy van képe itt írogatni, ahelyett h meghúzná valahol magát és elkurvázná a pénzt..
    "Te pedig csak légy önmagad és ezt úgy értem, hogy légy valaki tök más!"

  6. #36
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet sportember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is lóg 45$-al a tag... féléves reg volt párszáz hozzászólással amikor előreutaltam neki aztán küldte a kamu kódot, utána meg csak a magyarázkodás... azóta is ... még Agra néven, de evidens hogy ugyanaz.

    De a legdurvább, hogy van képe itt írogatni, ahelyett h meghúzná valahol magát és elkurvázná a pénzt..
    Maximálisan egyetértek.

  7. #37
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    ÉN is egy AGRA nevü tagtól vettem,enyém müködik.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Úgy néz ki az új évezredben ez a magyar virtus...Jól átverni a népet!
    Kőhalmi (showder klub) mondott egy poént ami mindjárt eszembe jutott erről a topicról:" Magyarosan távozni: fizetés nélkül,de úgy,hogy a hamutartók is eltűnnek"
    Kell az ilyen topic,nem kéne ennyire szétoffolni,és személyeskedni,főleg nem 3-4$ok miatt,amit kötve hiszek,hogy aktív fórumtársunk bárkitől is ellopna.
    Elmondta a véleményét,ahogy megteszi többször is,nem muszáj egyetérteni senkivel,de lehet kultúrált módon is vitatkozni.Szégyen ami itt megy néha.
    Annyit tanuljunk a topicból(ami szerintem eleve célja volt a szerzőnek),hogy oda kell figyelni,főleg ha pénzről van szó.
    Rosalinda89 likes this.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder 78draneR avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 26.
    Hely
    in the toilet
    Hozzászólások
    615

    Alapbeállítás

    én mondjuk rosalindára is azt hittem hogy ő agra.már vártam mikor rakja ki az első csomagját.
    dfecco23 likes this.
    "- Mihez kezdesz most ezzel a hatalmas nyereménnyel?
    - Kifizetem belőle a hitelezőimet.
    - És mi lesz a többivel?
    - Nekik sajnos várniuk kell. "

    Thor Hansen

  10. #40
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 07. 03.
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet 78draneR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én mondjuk rosalindára is azt hittem hogy ő agra.már vártam mikor rakja ki az első csomagját.
    LOL ty!

Oldal: 4 / 11 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •