Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (106) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Vigyázat, újabb mocskos csaló az Akadémián!

  1. #41
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki az új évezredben ez a magyar virtus...Jól átverni a népet!
    Kőhalmi (showder klub) mondott egy poént ami mindjárt eszembe jutott erről a topicról:" Magyarosan távozni: fizetés nélkül,de úgy,hogy a hamutartók is eltűnnek"
    nem szeretek "magyarozni", de erről eszembe jutott egy jó sztori:
    voltam a nyáron Dániába haveromnál, a sulijának a koleszában is laktunk 1-2 napot, ott mesélte egy magyar srác, hogy neki volt egy nagy zsák üres üvege(gyűjtötte, mert elég jó áron veszik ott vissza), egyik nap ellopták(kb egy folyosón tárolta hónapokig, már több 10k HUF-ot ért), gondolkodott, hogy ki a fenének kelhetett az itt... szerencsére eszébe jutott, hogy előző nap érkezett pár magyar, hát persze, hogy a szobájukban volt
    torzon likes this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #42
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Lehet érdemes lenne az akadémiának úgy csinálni a piacteret, hogy 3féle tag árulhatna:

    1, aki régebb óta aktív tagja a közösségnek

    2, akiért felelősséget vállal egy régebb óta aktív tagja a közösségnek (így a readonly tagoknak is lenne esélye bizniszelni, vagy aki újabb, de ismer valakit innen pl)

    3, ismert/elismert tagja a pókertársadalomnak (mert mondjuk birs320, vagy noirduck nem annyira aktív itt, de nem valószínű, hogy párszáz dollárért bemocskolnák a nevük).


    Így talán kevesebb ilyen eset fordulhatna elő. Vagy ha akadémiás szinten ez nem kivitelezhető, akkor érdemesebb ilyen emberekkel üzletelni, mert kisebb a kockázat
    ivan41, dfecco23, Vzsolt and 7 others like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Feni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már ne is haragudj meg, de én ha valakinek pokerszoftvert eladtam,(amit én is vettem) azt azért adtam el mert nem kellett vagy mert esetleg valaki olcsón adta és megvettem aztán eladtam pár dollárral olcsóbban. Nem tudok garanciát vállalni egy kódért amit én is vettem és ki sem próbáltam.
    Ez az összehasonlítgatás pedig felháborító és nevetséges én én vagyok nem xyz.
    Ezek után az egész fórumtól elment a kedvem és ezek után többet az életbe nem segítek senkinek az biztos.
    Tudtam én az elejétől fogva,hogy vicc ez az egész valaki!! És még ez az ember ír a topicomba???Szánalmas!!!Én is néztem HM2 small verziót 5.000ft-ért **** ***** <*****@****.*** névvel és email címmel! Mit csináljak??

    Remélem valahogyan ki lehet tiltani!!!!!Akárhány néven is próbálkozik trükkökkel!!!BYYYE!!
    Köszönjük,hogy jeleztetek!!
    Utoljára módosítva: szfvkrisz által: 2012. 08. 02. 23:36

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 12. 09.
    Hely
    Novaj
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Azért mindent egybe vetve, olvashattunk itt egy-két korrekt véleményt, ötletet annak érdekben hogyan lehetne a csalókat kiszűrni az akadémiáról és úgy gondolom ez volt a célunk, célom azzal hogy megosztottuk veletek a meggondolatlan, bal**** vásárlásom történetét. Remélem okul belőle más is és nem vásárol elhamarkodottan, biztosíték nélkül, mint ahogyan tettem ezt én. gl
    Rosalinda89 likes this.

  5. #45
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    A vádaknak utána néztünk, a durván személyeskedő és offtopik hozzászólásokat töröltük.

    1. Bannolásra kerültek a Agra, Feni, Tampa, Trash nickek. Úgy véljük mind a 4 nick egy személyhez tartozik. Ezt azért gondoljuk így, mert rendszeresen ugyanarról az IP címről, csupán pár perc különbséggel léptek be a Pókerakadémia oldalára.

    2. Szintén bannolásra került Rosalinda89. Sajnos olyan nickről van szó, ami korábban már 15x került bannolásra. Korábban tydonk, kevésaszakmunkás, mindenkitáncol, annafan, bukott.diak, mixbajnok és még sok egyéb nick tulajdonosa volt.

    3. redoubtable fórumozókat utoljára figyelmeztetjük, hogy tartsa magát a fórumszabályzathoz és ne személyeskedjen.

    4. Kia Pro fórumtársunkról kiderült, hogy 3 db nickel fórumozik a Pókerakadémián. Rendszeresen előfordult, hogy csupán pár perc különbséggel léptek be azonos IP címről az alábbi nickek:
    Kia Pro, Borsodpro, diffenbachia.

    Ez felveti a kérdést, hogy miért? Nem engedélyezett több nicknév használata, mert ez lehetőséget biztosít csalásra. (Több nicket használva hamis képet lehet valakiről kialakítani. Például, ha egy nick megírja egy másik nickről, hogy nem volt semmi gond a tranzakció során az a nick megbízhatónak tűnhet, így felhasználható csalásra.)

    Tudomásunk szerint Kia Pro, Borsodpro, diffenbachia nickek nem okoztak senkinek eddig kárt. Ezért ez esetben úgy járunk el, hogy a 3 nickből kettőt törölni fogunk. Kérjük Kia Pro-t jelezze privát üzenetben az Adminnak, hogy melyik nickjét szeretné megtartani.

    Amennyiben valaki mégis károsult anyagilag a Kia Pro, Borsodpro, diffenbachia nickek miatt, úgy azt kérjük jelezze és utána nézünk.

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    nocsak nocsak Borsodpro
    redoubtable likes this.

  7. #47
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 05.
    Hely
    sarbogard
    Hozzászólások
    3.203

    Alapbeállítás

    grat. admin szép munka csak így tovább, semmi szükség az ilyen emberekre

  8. #48
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Borsodpro és diffenbachia(gondolom diEffenbachiára gondoltatok) is adott el már MTT-csomagot..legalábbis próbált..más nickneveket használtak(PS) erre is érdemes lenne figyelni.
    dfecco23 likes this.

  9. #49
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    kia pro vicces egyébként, pár topicban/blogban hangoztatta, hogy ő már rég abba hagyta a játékot, közben meg ugye árulta a %-ait

  10. #50
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Valami más megoldás nincs a fenti személyek ellen? IP alapján banolni őket az lehetséges? Mert ezek szerint akkor megint simán újra regisztrálhatnak egy nevet, és azt csinálnak amit akarnak, nem? Egyébként meg KIA PRO (vagy már az Isten tudja, kicsoda), ha több névről regisztrált egyszerre, akkor szerintem az lenne a legtisztább, ha minden név törlésre kerülne. Az oké, hogy nem okozott kárt senkinek, viszont a fórum szabályzatát ugyanúgy sértette, és amiért ban jár két nicknek, azért ban járna háromnak is szvsz.
    fejes1988 and dfecco23 like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 5 / 11 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •