Oldal: 52 / 99 ElsőElső ... 242505152535462 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 511 - 520 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #511
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 06. 20.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás Hogyan kezdjem?

    Sziasztok kedves fórumozok!

    Magamról: Körülbelül 3 hónapja játszok online, az előtt nem tudtam semmit a pókerről néha családi bulikon elő került a póker szett és ott be szálltam én is játszani. Legelőször nagyon furcsa volt játszani, hiszen még a szabályokat sem tudtam. Ez után nyitottam egy PS számlát és be fizettem 10$t, természetesen el is ment (készpénzes asztalon). Sokszor meg ismétlődött ez a folyamat, (a készpénzes asztalokat egyáltalán nem erőltettem, mert nem láttam értelmét és nem is tetszett) 1,50$ 9 fős normál és turbó sit$gokat találtam akkor hasznosnak és ezen a limiten kezdtem el játszani volt hogy +30$ba voltam és volt hogy nem. Elkezdtem olvasgatni online stratégiákat, ezzel kapcsolódó videókat. Kezdet egyre jobban érdekelni a póker világa. Be iratkoztam az IntelliPoker suliba ki töltöttem sikeresen az összes tesztet. Az idő múlásával nem láttam túl sok fantáziát az 1,50$ 9fős normál/turbó sit$gokon ezért áttértem a 2,50$ 180fős turbóhoz. Nem tudom megmondani hogy miért de ez nagyon megfogott engem.

    Eddigi ("nagyobb") eredményeim:
    2db $2.50 NL Hold'em [180 Players, Turbo] 2/180 $82.08
    2db $2.50 NL Hold'em [180 Players, Turbo] 3/180 $48.83
    2db $2.50 NL Hold'em [180 Players, Turbo] 4/180 $32.83
    $2.20 NLHE [6-Max, Turbo, $6K Gtd] 27/3596 $28.76

    Mostani célom:
    2,50$ és 3,5$+R 180fős Sit&Go és 6$ alatti MTTkel szeretnék foglalkozni.

    Tanulékony képes motivált személyiség vagyok, most elég sok időt is tudnék ebbe bele fektetni hogy sikerüljön.

    Arra szeretnélek benneteket kérni hogy aki bármilyen fél-e hasznos információval tudna nekem segíteni abban hogy előrébb tudjak jutni azt arra kérném hogy írjon. Jöhetnek fontos cikkek, videók, könyv címek amiket érdemes elolvasni.

    Köszönöm szépen annak aki ezt el olvasta.
    Jó játékot kívánok mindenkinek!
    További szép napot kívánok!

    Üdv:spani21

  2. #512
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

  3. #513
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Jó a call persze, megint van egy olyan sanda gyanúm, hogy lemákoltak, és ezért került be a hand, de ne legyen igazam.
    Krono likes this.
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  4. #514
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    nem volt mák létrákba futottam.. nem sokszor láttam eddig ilyen megjátszást 2,50en AA val. De kevesebb mint 10 bb ből mit szarakodjak.

  5. #515
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Elnézést, nem bad beat volt, hanem cooler. Ezekből sok mindent lehet tanulni!
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

  6. #516
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 01.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ITM előtt és ITM után de még final előtt 78sel postante 11BB-vel jó a push UTG+3ból ?

    Még lenne 1 olyan kérdésem hogy final tablen, milyen push és call ranget kell alkalmazni?
    Mikor kell szűkíteni mikor kell tágítani adott poziciókból adott stackel.

    Tudom hogy ez egy nagyon összetett kérdés (icm , buborékfaktor,stb...) és nem lehet csak úgy 1-2 mondatban válaszolni rá, de ha valaki legalább kifejtené hogy merre induljak el, hogy mindig gyorsan eltudjam dönteni finalen push call rangeket azt nagyon megköszönném.
    Utoljára módosítva: Pato05 által: 2012. 08. 05. 21:39

  7. #517
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet Pato05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy ITM előtt és ITM után de még final előtt 78sel postante 11BB-vel jó a push UTG+3ból ?

    Még lenne 1 olyan kérdésem hogy final tablen, milyen push és call ranget kell alkalmazni?
    Mikor kell szűkíteni mikor kell tágítani adott poziciókból adott stackel.

    Tudom hogy ez egy nagyon összetett kérdés (icm , buborékfaktor,stb...) és nem lehet csak úgy 1-2 mondatban válaszolni rá, de ha valaki legalább kifejtené hogy merre induljak el, hogy mindig gyorsan eltudjam dönteni finalen push call rangeket azt nagyon megköszönném.
    Segédprogram !!!pl egy SNGWizard minden ilyesmi kérdésedre válaszol ha jól tudod használni !

  8. #518
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 01.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Megnéztem youtubeon ezt a programot , aki a videót csinálta az azt mondta ez csak akkor jó ha elég pontos hand rangeket tudsz megadni neki, tegyük fel sokszor meg tudsz adni pontos hand rangeket, és kigyakorlod a progival azokat a szitukat,
    de mivan akkor amikor nem? csak pár köröd van az ellenfélről mert most kerültetek oda a final tablere? Előfordulhat olyan szitu hogy a felét teljesen nem ismered a finalnek, pl ha nincs regulár. Ezeket a szitukat csak ráérzésre lehet megoldani?

    Ettől független látom a gyakorlati értékét a programnak, mert ha még nem is pontos értékeket adunk meg láthatjuk hogy különböző vp és pfr mellett hogyan változna az adott szituban a call vagy a push rangeünk , ez alapján belehet gyakorolni sok különböző helyzetet, ami később visszatérhet játék közben.

  9. #519
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 08. 04.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok! 180 fős 8 dolláros sng kb. 40 főnél. Jó ez a push? A másik 2,50-en volt szintén 40 főnél. Push/fold?

    weaktight | Hand



    http://weaktight.com/4901735
    Utoljára módosítva: Late Reg által: 2012. 08. 07. 08:02

  10. #520
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand | JJ - $2/$4 No Limit Holdem

    4 dollaros 180fős FT. túl nagy edget éreztem a mezőny felett és nem mertem folytatni a handet. vélemény?

    weaktight | Hand | JAo - $2/$4 No Limit Holdem

    3bet pusht választottam mert nem akartam h lecallolja a 3betem. ??

    weaktight | Hand | AQo - $2/$4 No Limit Holdem

    weaktight | Hand | KTo - $2/$4 No Limit Holdem

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •