Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (106) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Vigyázat, újabb mocskos csaló az Akadémián!

  1. #71
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Lehet nem pusztán azért regelt többször akadémiára,mert hülye.Party pokeren szok lenni akadémiéás verseny,lehet azon is több nickel indul,vagy rakeraceken akár,ahol nagy +EV a részvétel...

  2. #72
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3 accal nem nehéz provokálni egy olyan embert mint én vagyok. Az igazság miatt meg nyugodtan lehet engem utálni! Utálnak nagyon sokan! A legjobb barátomnak is megmondom ha hülye!
    U have friends?

  3. #73
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet nem pusztán azért regelt többször akadémiára,mert hülye.Party pokeren szok lenni akadémiéás verseny,lehet azon is több nickel indul,vagy rakeraceken akár,ahol nagy +EV a részvétel...
    Nem próbáltál még beszélgetni vele a +EV-ről.
    Kizárt hogy bárhova a +EV miatt üljön be.
    Ha freeroll-on indul 3 nick-en akkor csak azért mert úgy kisebb szerencse is elég, hiszen csak az számít, és neki alapból is kevés van tehát csak kiegyenlíti az erőviszonyokat hogy fair legyen a dolog. De mondom, HA..
    A rakerace pedig:
    Próbálom magam elé képzelni ahogy Kia grindel, de nincs kép, csak hangyafoci jön be. Ezt a lehetőséget sztem el lehet vetni.
    dfecco23 and torzon like this.

  4. #74
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    neomorf 2012/08/03 - 17:55:49

    "We have transferred USD 0.01 to your account as requested by 'Mocskos PA'." - well, thx for the donation #lol

    kezdődik.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  5. #75
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    neomorf 2012/08/03 - 17:55:49

    "We have transferred USD 0.01 to your account as requested by 'Mocskos PA'." - well, thx for the donation #lol

    kezdődik.
    Én is kaptam. Megjegyzem ha nagyon utálna, akkor legalább 100$-t küldene. Ilyen kis összegnél sztem még szimpatikus is vagyok neki
    dfecco23 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #76
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is kaptam. Megjegyzem ha nagyon utálna, akkor legalább 100$-t küldene. Ilyen kis összegnél sztem még szimpatikus is vagyok neki
    Nekem is küldött, de jöhet még! 2K a napi transfer limitem!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  7. #77
    Lelkes újonc Thaiföld blog avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 05.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Végig olvastam az egész topikot, de minek. Inkább ki kellett volna vernem, azzal jobban járok.
    Amúgy nem tudom, hogy mit értetlenkedtek és csodálkoztok, hogy valaki multiaccolással próbál 50$-okat leszedni másokról. Az 12 ezer FT. Annyiért leütnek/böknek embereket az utcán. Meg fegyverrel kirabolnak olyan kisboltokat ahol 100$ a napi bevétel. Inkább azon csodálkozom, hogy nem próbálkoznak ezzel még többen.

  8. #78
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Thaiföld blog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Végig olvastam az egész topikot, de minek. Inkább ki kellett volna vernem, azzal jobban járok.
    Amúgy nem tudom, hogy mit értetlenkedtek és csodálkoztok, hogy valaki multiaccolással próbál 50$-okat leszedni másokról. Az 12 ezer FT. Annyiért leütnek/böknek embereket az utcán. Meg fegyverrel kirabolnak olyan kisboltokat ahol 100$ a napi bevétel. Inkább azon csodálkozom, hogy nem próbálkoznak ezzel még többen.
    Még a végén kiderül, hogy neked dolgoztak Én meg ennyi erőből azon csodálkozom, hogy ezeknek az embereknek miért nem vágják le a kezüket. Más kultúrákban ez törvényben van, csinálják a mai napig. Elég érdekes a véleményed, én átgondoltam volna, mielőtt ezt a sületlenséget ideírod.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a végén kiderül, hogy neked dolgoztak Én meg ennyi erőből azon csodálkozom, hogy ezeknek az embereknek miért nem vágják le a kezüket. Más kultúrákban ez törvényben van, csinálják a mai napig. Elég érdekes a véleményed, én átgondoltam volna, mielőtt ezt a sületlenséget ideírod.
    Miért,nem így van?

  10. #80
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért,nem így van?
    amúgy de, így van

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •