Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás NL5 FR kérdésesen megjátszott TPTK

    Üdv mindenkinek!

    Előfordul a sessionjeim során sajnos, hogy pár óra után elfáradok és robotként játszom, gondolkodás nélkül nyomva a gombokat. Ez a leosztás is ilyen volt, úgyhogy a lépéseim nem igazán tudom pontosan megmagyarázni. Flopon floatoltam az AK-al, majd turnön emeltem mert blocking bet-nek tűnt a kis emelés. Riveren igazából el akartam dobni, kevésnek éreztem a tptp-t de nem tudtam mire tenni, úgyhogy azt reméltem blöfföl.

    Berakom egy az egyben az egész partit mert okosabbak vagytok lehet hogy minden lépésem rossz.
    Az ellenfél teljesen ismeretlen.

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG lagpokerkid ($5.68) 114bb
    UTG+1 jjj920 ($6.68) 134bb
    MP1 Ihsmael ($14.49) 290bb
    MP2 marac9 ($4.87) 97bb
    MP3 Issei21 ($5.59) 112bb
    CO AaaHaa ($2.59) 52bb
    BTN wfSam ($0.94) 19bb
    SB sliran3 ($3.22) 64bb
    BB mackoo69 ($5) 100bb

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) lagpokerkid is UTG
    lagpokerkid raises to $0.16, 7 folds, mackoo69 raises to $0.35, lagpokerkid calls $0.19

    Flop: ($0.72, 2 players)
    mackoo69 bets $0.35, lagpokerkid calls $0.35

    Turn: ($1.42, 2 players)
    mackoo69 bets $0.35, lagpokerkid raises to $1, mackoo69 calls $0.65

    River: ($3.42, 2 players)
    mackoo69 bets $2.40, lagpokerkid ?




    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Utoljára módosítva: LAGPokerKid által: 2012. 08. 04. 21:40

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 10. 23.
    Hely
    Beloiannisz
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Igazából jó lenne ha írtál volna egykét statot az enemyről pl:3bet% donkbet wtsd river aggresszió% stb...

    Kényes kérdés így látatlanba mert a 3bet call az jó de ezen a floppon vagy raiselem a donkot vagy fold mert így elárultuk,hogy nincs semmink...A turn-ön nekem nem tetszika raise mert mit csinálunk ha vissza emel?Csak dobni tudunk akkor meg miért ne akarjunk olcsóm teríteni..?A river viszont elég érdekes mert most már ő sem reppel semmit max agy AJ-t vagy Tx-et de riveren mindenképpen jobb sztem a dobás mert többször lesz erősebb mint gyengébb

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ha teljesen ismeretlen, de feltételezzük hogy reg, akkor egy micro abc fr játékos utg-t 3betelő range kb AA KK AK
    -szóval flop fold
    -ha már trükközni akarsz oop, és jött egy sd lap, akkor turn river cc, hátha mégis blöffön van és nem szeretném elvenni a kedvét tőle egy r-el
    - így hogy cr-eltél és ő megadta a legőszintébb útcán majd egy 2/3od betel fold

    ha tudjuk hogy nem reg akkor valósznű fish, és elég furcsa betsizet használ szóval valószínű nem egy felkészült emberrel van dolgunk vagy pedig egy ***** expert player :
    - flop nem rossz a call, de a dobás is jó
    - turn call, vagy ha már eldöntötted hogy jobb vagy, akkor nagyobb value cr
    -river call

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    3 utcás blöffel nagyon ritkán lehet számolni, így ismeretlen ellen ezt nyugodtan el lehet hagyni. A PF 3bet után nem tartom egy túl jó játékosnak, nagyon kicsi a size. Flopon jó a call, de turnön felesleges a raise. Ha nem egy ész nélkül játszó fish, akkor nem sok rosszabb fogja lecallolni és mintha ezzel a kis bettel pont téged akarna bent tartani. A river betnek nagyon value szaga van, 3 utcát betelt, el tudnám engedni a TP-t.

  5. #5
    Fanatikus tag Rendes avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Szeghalom
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Flop fold!

  6. #6
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Feleslegesen építettél nagy kasszát nagy kockázattal. UTG AKs emelés, 3BET-re dobás, hacsak nincs jó readed az ellenfélről

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Flop fold!

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Köszi mindenkinek a válaszokat, végül nem tudtam eldobni miután nem reprezentált semmit blöfföt gyanítottam végül J9s-t mutatott.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet LAGPokerKid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek a válaszokat, végül nem tudtam eldobni miután nem reprezentált semmit blöfföt gyanítottam végül J9s-t mutatott.
    és milyen blufföt reppel amivel turnön bet/callol?

  10. #10
    Lelkes újonc Rockygianny avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Hát máskor ilyen szituban szerintem mindenképpen dobj flopon, vagy ha már floatolsz és jön a párod, akkor maradj sima check-callon. A turn visszaemelés teljesen felesleges volt, de ezt gondolom mostmár te is tudod.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •