Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (50) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 07

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 08. 07

    Lapok:
    Játék: Omaha 6max Cash Game
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: €2
    Nagy vak: €4

    Online pókerezel egy PLO 6max cash game asztalnál 140 nagyvak mélyen, 2/4 eurós vakokkal, amikor ellenfeled (85 nagyvak effektív) pot méretű emelését pozíción kívül megadod. A flopra ATJ érkezik, mi beledonkolunk a 32 eurós kasszába 24 eurót, amit ellenfelünk csak megad. A turn 9, amit tovább hívunk. Kicsivel több mint fél potot emelünk, amit ellenfelünk megad. A river pedig K. A kasszában 168 euró van, ellenfelünknél 256, mi passzolunk, Ő elég hamar betel fél potot. Mit teszel? Infó az ellenfélről: Ellenfelünk gyenge játékos, preflop nagyon agro (71/49/42) és postflop sokat float-ol/double float-ol. Ellenfelünkkel 260 közös leosztásunk van.


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Újonc majosg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Én a dobás és a megadás között hezitáltam, mégpedig azért, mert nem sok mindent verünk, ami ellenfélnél lehet! Sztem itt a szett lehet a leggyengébb lapkombináció....Sorral egál, szín ver minket...Azért nem tolnám vissza mert a gyenge játékosok zokszó nélkül megadják színnel, még akkor is, ha kicsi...Megadásnál bukunk ha szín, ha sora van egál, settet verjük...de lehet nagyon rosszul gondolkodom

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet majosg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a dobás és a megadás között hezitáltam, mégpedig azért, mert nem sok mindent verünk, ami ellenfélnél lehet! Sztem itt a szett lehet a leggyengébb lapkombináció....Sorral egál, szín ver minket...Azért nem tolnám vissza mert a gyenge játékosok zokszó nélkül megadják színnel, még akkor is, ha kicsi...Megadásnál bukunk ha szín, ha sora van egál, settet verjük...de lehet nagyon rosszul gondolkodom
    PLO 400 partiról beszélünk, nem egy szinten gondolkoztok. Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket.

    0. Szint: Fogalmam sincs semmiről.
    1. Szint: Mim van?
    2. Szint: Mi van az ellenfelemnél?
    3. Szint: Mit gondol az ellenfelem, mi van nálam?
    4. Szint: Mit gondol az ellenfelem, mire gondolok, mi lehet nála?
    5. Szint: Mit gondol az ellenfelem, mit gondolok arról, hogy ő mit hihet, mi lehet nálam?

    Omahában feltételezem ennél még több szint is van
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    dánfiú: magyar nyelvtan/helyesírás coachingot cserélnék poker coachingra, érdekel az üzlet?
    MrChaotic, zeoos77 and pszibu like this.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nagyon érdekes helyzet, csodálkozom magamon, hogy sikerült a jó megoldást választanom omaha fishként Jöhet még ilyen!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ja, én is belelőttem a tutiba
    tapasztalataim szerint sosem rossz opció notórius floatoló ellen a river c/r..

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Eleve Dánfiú handje, evidens, hogy nem check/callolni kell

  8. #8
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ja, én is belelőttem a tutiba
    tapasztalataim szerint sosem rossz opció notórius floatoló ellen a river c/r..
    Jo de ha jol latom akkor ott ultel az asztalnal, igy lattad mit csinalt a dansrac ...
    naggeri likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 01.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    "Ugye ellenfelünk nagyon laza preflop, ez a board igazan nem találhatta telibe."

    Mi viszont kiegyenlítjük ezt a flop és a törn agro lazasággal. ÓÓÓ milyen ravasz.
    igazából az érdekelne,hogy mire rakjuk? Óne ász K-Q nuku színhúzó kizárt két pár meg soha nincs nála,vagy ami valószínű,hogy pont arra rakjuk ami nem jött le.
    A riveren Check/Call a jó" szerintem" Sajnos vagy inkáb szerencsére nem az a tipus vagyok aki mindenre lő és sohase tölt.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    nem plo-zok, de szerintem rossz ez az indoklás, 4 döntési pontnál van írva, hogy az ellenfélnek mit "kéne" csinálni, pedig a leírásban az is szerepel hogy gyenge játékos és random klickelget, ilyenek ellen egyik sportban sem jó játék úgy bluffölni hogy 1:4 potoddsa legyen a callra.

    "gyenge játékos, preflop nagyon agro (71/49/42)"

    na ő nem fog olyanokon gondolkozni, hogy az ellenfélnek mi a range-e, meg melyik utcán mekkora bettel mit reppel, van egy 4-lapos holdingja és ha jól néz ki betelni vagy callozni fog, ha rosszul, akkor nem.
    bgbss, Sai, orbitor and 1 others like this.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •