Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (50) összesen
Like Tree47Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 08. 07

  1. #21
    Fanatikus tag kistaska avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Szimpatikusba ,ha azt mondja el ,hogy neked miben nem,én nemigazán vagyok mérvadó.

  2. #22
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    attól még hogy valaki fish, nem azt jelenti hogy egy river c/r-t lightan callol. Az a legtöbb fish szemében (is) akkora erő hogy simán eldob egy mid flusht.
    Mivel egy fish nem azt látja, hogy itt hero atompolarizált, tehát jó lehet call egy sorral is(most ne ezt a partit vegyük alapul) hanem azt látja hogy river c/r...úú akkor a t high flushom nem lehet jó. dobok.

    stack size-t nem néztem, ami viszont fontos nyilván főleg fish ellen, mivel ha "már nem kell sokat megadni" alapon nem fog dobni flusht. de nem tudom megmondani mi lehet az a határ az 33%-25% potodds között amire itt callt vagy foldot kapunk.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2012. 08. 07. 16:29
    BelaKecske likes this.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PLO 400 partiról beszélünk, nem egy szinten gondolkoztok.
    Infó az ellenfélről: Ellenfelünk gyenge játékos, preflop nagyon agro (71/49/42) és postflop sokat float-ol/double float-ol.

    Ööööööö..... Ekkora fish mit keresne egy ilyen asztalnál? De ha véletlenül mégis ide tévedne, akkor sem hiszem, hogy az 1. szintnél valaha is tovább jutna. Szóval a te érvelésed sem teljesen kerek. :-)

    Részemről a fentiek miatt; check/fold. Mondom ezt három év PLO-val a hátam mögött, de ettől még lehet rossz a döntésem.

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zseti: Honnan ismered ennyire a jatekomat? Btw, amit kistaska mondott egy hatalmas nagy baromsag,csak nem akartam megbantani
    Még szerencse, hogy mindenki elmondhatja a véleményét, és te nem bántod meg őket...

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 05. 25.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Jól látom hogy az oldal atyaúristene finoman megfogalmazva azt mondta egy felhasználónak, hogy "kussolj, mert te ehhez hülye vagy"?

    yo-yo-yo, induljon a trollkodás meg a homokozás

  5. #25
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 30.
    Hely
    Bognor Regis
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Elnezesedet kerem de nem fejtenem ki,maskepp gondolkozunk,kozel sem biztos,hogy en gondolom jol,es mar banom,hogy irtam.Gl tovabbra is!

  6. #26
    Lelkes újonc Igenykapitany avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Pecs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Csak a felado szemelye miatt ereztem, hogy az altalam elsore jonak velt c/c helyett vmi mas lesz a megoldas, de az erveles utan egesz erthetove valt miert vannak sokkal jobb line-ok is. Nice hand!

    Ui.: zolee-nak teljesen igaza van a temat illetoen, a cipesz maradjon a kaptafanal, az NL4 "reg" kritizalja az NL10- handeket. En is morci lennek, ha egy 3$ Avg BI-es magus probalna kioktatni

  7. #27
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ez egy szabad topic, en nyitott vok minden uj perspektivara, meg nyilvan irjatok le mindent, amit gondoltok a partirol, de azert ne feledjetek senki nem fogja aterezni ugyanazt a dinamikat es read-et egy HH alapjan

    Az meg h fish egy 400on jatszik az elegge std, semmi koze nincs ahhoz h ki hanyas levelen van, es plz hidd el h a fishek is tudnak trukkozni es gondolkozni

  8. #28
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részemről a fentiek miatt; check/fold.
    ha ezt a riveren c/foldoljuk ez ellen a villian ellen, akkor már flopon openfoldolni kellett volna...
    chivasr911 likes this.

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 05. 16.
    Hely
    Melbourne
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    a river 1/4 pot -call sokkal jobb a jatekos tendenciait nezve ( dbfloatmaestro), mintha bluffbe forditanal egy sd kepes lapot itt egy eltevedt kacsa ellen, akinel persze lesz neha flush, de a kerdes,h a reshove- nal hany szazalekban fog dobni lapot ami veri a sorodat ilyen oddsnal. Arra is kiv. lennek, hogy ezt a ranged tetejevel hanyszor jatszod el ilyen line-nal, mert tuti nincs itt balanszirozva, foleg nem egy fish ellen. Ez a fish amugy mindig vbetel any flusht riveren v chbackel mondjuk 3rd nutstol, lattad - e mar bet foldolni a rangenek a tetejet polarizalt range ellen ilyen odds mellett....anyway GL- not that you need it

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Zseri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zolee ha fuggetleniteni tudnad magad attol,hogy kinek a partija,rajonnel,hogy nem irt hulyeseget kistaska.Persze o nem akademias pro tehat nem lehet igaza,Danfiu egy gambler akinek most fut.
    Idézet Zseri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasgatom a partiaidat en 13eve omahazom kozel sem olyan eredmenyesen mint te,de ez az en velemenyem,persze en foleg eloben nyomtam az elso 6evben.Zolee nagykepu kioktato stilusa nem ide valo,utobbi idoben tobbszor kiderult.
    Idézet Sandrino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól látom hogy az oldal atyaúristene finoman megfogalmazva azt mondta egy felhasználónak, hogy "kussolj, mert te ehhez hülye vagy"?

    yo-yo-yo, induljon a trollkodás meg a homokozás
    Kérlek vegyétek a fáradságot és olvassátok el kistaska eddigi 115 hozzászólását. Amennyiben ezt megteszitek, nem hiszem, hogy nektek is bármi kétségetek akadt azzal szemben, hogy egy fórumozónak szólok, hogy lehetne több alázata, főleg egy nála sokkal tapasztaltabb és sikeresebb játékossal szemben.

    Nem erről az egy hozzászólásról van szó, szinte az összes hozzászólása vállalhatatlan stílusban íródik. Zéró alázat, oktat úgy, hogy tudás nincs mögötte.

    Úgy éreztem, hogy mint Adminisztrátor ilyenkor szólnom kell. Amiben talán hibáztam, hogy ezt privát üzenetben jobb lett volna megírni neki.

    Dán partijához én nem szólok hozzá, mert nem is játszom Omahát. Amúgy holnap kikerül a videósorozatának a 2. része. Bele lehet nézni, hogy miért fut olyan jól
    Éreztem a zavart az erőben tegnap, mert 7db 70/30-at buktam nagyjából zsinórban, de vélhetően Bélánál ezek kiegyenlítödtek Meg is nézem ma délután a Jedi visszatér-t a tv-ben, épp jókor adják by mario1212

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •