Oldal: 59 / 62 ElsőElső ... 9495758596061 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 581 - 590 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #581
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    session.jpg
    az elmúlt 20 sessiönből 18 ilyen volt, vagy még rosszabb, limittől függetlenül. teljesen mindegy, hogy nl30, 20, vagy 10. elég szánalmas teljesítmény

  2. #582
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    egy kicsit érdekesebb hand:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($16) 160bb
    UTG+1 ($9.95) 100bb
    CO ($17.50) 175bb
    bandus (BTN) ($9.98) 100bb
    SB ($9.24) 92bb
    BB ($11.12) 111bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) bandus is BTN
    3 folds, bandus raises to $0.30, SB calls $0.25, BB raises to $1.20, bandus raises to $3, SB folds, BB calls $1.80

    Flop: ($6.30, 2 players)
    BB bets $4.75, bandus goes all-in $6.98, BB calls $2.23

    Turn: ($20.26, 2 players, 1 all-in)

    River: ($20.26, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $20.26
    BB shows

    bandus shows


    bandus wins $18.91 (net +$8.93)

    SB lost $0.30
    BB lost $9.98

    nem szoktam ilyeneket csinálni, ez most kivétel nagyon sokat 3betelt az asztalnál, bár ebből kifolyólag talán nem is kellene lopni ezzel a lappal. namind1. ez tökéletes sqz szitu, btn steal, sb flat, rengeteg blöff van itt nála. mivel nem igazán volt alkalmas lapom, így ezzel ejtettem emg egy blöff 4betet, természetesen 4bet/foldolni szerettem volna, így hátha leszokik a sok 3betről. de csak callolt. flopon meg természetesen nincs mit tenni, ennyi dead moneyval vastagon pluszos az allin, és időtlen idők óta először a flipet is sikerült behúznom

  3. #583
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    ha van kedved rakd be az elmúlt 20 session statjait is.
    Utoljára módosítva: WARETRAPS által: 2012. 08. 01. 16:50 Oka: ,
    No Time For Nuts

  4. #584
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    ez a 4bet óriási, alapból egy sqeez ellen mész, de még erre rá teszel egy lapáttal, és a vége egy 30bb-s 4bet, ez pénzégetés amikor blöffölsz, persze ha minden lappal ekkorát 4betelsz, akkor ennyit kell blöffből is, de így nehéz kialakítani egy optimális 4bet range-et(amire talán nl10 nincs is szükség, de akkor meg elég lett volna 2.50-ig bőven mert úgyse nézik, mennyi nálad a standard), arról nem is beszélve, hogy a 69s szörnyű light 4betre, ehhez nagyon jó szitunak kell lennie, hogy megérje, az ellenfél játéka meg annyira szar h hihetetlen
    Bár nagyon kis grafikont raktál be, gyanítom a nonsd óriási bukó, ami nem mindenkinél baj, de legtöbbször valami teljesen kapkodós szétesett játékot takar, a saját tapasztalataimból kiindulva... javaslom csinálj egy videót, és nézd vissza, meg fogsz lepődni, ha nem, akkor töltsd fel az akadémiára, ha itt se kapsz sok oltást, akkor tényleg nem marad más csak szidni az rng-ét, de addig is szerintem máshol keresd a hibát! GL!
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #585
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    szvsz nem 69s jellegű megjátszásaid fognak előrébb vinni főleg nem nl10-20on.
    írod hogy nem szoktál ilyeneket csinálni, hát talán nem is kell erőltetni.

  6. #586
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    jelentkezhetne már az a valaki, aki megbabrálta az rng-t, mert bizony a jó édes anyukáját neki. egész évben ennyi kibaszott backdoor sort, flösst, kétpárt. amire jönnek az oversetek, és a coolerek. úgy tényleg *****nehéz nyerni, hogy minimális szinten tartanak ki az ember value handjei. és nl10en sem adja jobban az rng, min 50en, 30on, vagy 20on...
    kíváncsi vagyok, hogy a ds-nek lesz hamarabb vége, vagy a rollomnak, amit év eleje óta sikerült emgtizedelni, egészen pontosan. ennyit nem lehet hibázni, egy olyan játékosnak, akinek az ezt megelőző két évben még csak bukó hónapja sem volt, emiatt nem tudom elfogadni, hogy ez a 8 hónapja tartó szopás az én hibám lenne. biztosan hibázok, nem játszok tökéletesen, de senki sem. ez nem indokol 180k handnyi nyeretlenséget...

    na mindegy, ezt már úgyis leírtam párszor. majd valami lesz.

  7. #587
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    úgy látszik nem változol...
    már mindenki leirta ide de sztem lassan megunjunk: nézz magadba és ne másban keresd a hibát, ajánlom egy edzö felfogadását vagy közös sessionoket kompetensebb játékosokkal
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

  8. #588
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jelentkezhetne már az a valaki, aki megbabrálta az rng-t, mert bizony a jó édes anyukáját neki. egész évben ennyi kibaszott backdoor sort, flösst, kétpárt. amire jönnek az oversetek, és a coolerek. úgy tényleg *****nehéz nyerni, hogy minimális szinten tartanak ki az ember value handjei. és nl10en sem adja jobban az rng, min 50en, 30on, vagy 20on...
    kíváncsi vagyok, hogy a ds-nek lesz hamarabb vége, vagy a rollomnak, amit év eleje óta sikerült emgtizedelni, egészen pontosan. ennyit nem lehet hibázni, egy olyan játékosnak, akinek az ezt megelőző két évben még csak bukó hónapja sem volt, emiatt nem tudom elfogadni, hogy ez a 8 hónapja tartó szopás az én hibám lenne. biztosan hibázok, nem játszok tökéletesen, de senki sem. ez nem indokol 180k handnyi nyeretlenséget...

    na mindegy, ezt már úgyis leírtam párszor. majd valami lesz.

    wr_5.00_sd_80.00_nruns_1000_nhands_180000_True_-06DAs.png
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  9. #589
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    köszi, én is ismerem a variancia szimulátort, mindössze szar érzés a kék vonalon tudni magad hosszú hónapokon keresztül.

    tyler: ez a topikom, ahol a pókeres "pályafutásomról" számolok be. ha 8 hónapja bukó/be vagyok, akkor csak erről tudok írni. kíváncsi lennék a te hozzáállásodra, meg optimizmusodra ennyi sikertelenség után. vagy arra a hsz-emre, privát üzenetemre, ahol kértelek, hogy olvasd a topikot. ha nem tetszik, azt hiszem senki sem kényszerít rá.

    szerk: az más kérdés, hogy nem igazán van benne értékelhető hsz, ez tény, de ezen kívül rohadt unalmasak a majd jobb lesz, meg változtass, kezdetű hsz-ek is.
    Utoljára módosítva: bandus által: 2012. 08. 08. 16:40

  10. #590
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az más kérdés, hogy nem igazán van benne értékelhető hsz, ez tény, de ezen kívül rohadt unalmasak a majd jobb lesz, meg változtass, kezdetű hsz-ek is.
    Amíg csak sírsz, addig más hozzászólást ne is várj

    Videót, és/vagy statokat tölts fel, azokból sok minden kiderülhet.
    JociBalboa likes this.
    No Time For Nuts

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •