Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Tetoválások - nektek mi a véleményetek?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    miami ink és la ink sorozat ajánlott ha ötlet kell
    ők igazi művészek
    Krono likes this.

  2. #22
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Ollie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Húú szerencse, hogy felpezsdült ez a téma, nem is tudtam, hogy van ilyen... Nekem a gondom az, hogy akarok lassan 2éve egy tetoválást egy megfelelő szöveggel, még mindig gondolkozom rajta, de találtam egy jót csak nem idézet és magyar... Nincs valami latinul tudó pro aki lefordítana nekem egy sort?
    Hát ha nem egy körmondat, akkor talán le tudom neked fordítani, de jelezném, hogy 2-es voltam latinból!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #23
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Anno még a royal poker klubban volt egy osztó csaj csipőnadrágban járt néha látszódott a bikinivonalban carpe diem felirat...hmm nem volt rossz bőr.

  4. #24
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Starslogo nyakra, és lesz@rom, hogy ki mit gondol.

  5. #25
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Húú szerencse, hogy felpezsdült ez a téma, nem is tudtam, hogy van ilyen... Nekem a gondom az, hogy akarok lassan 2éve egy tetoválást egy megfelelő szöveggel, még mindig gondolkozom rajta, de találtam egy jót csak nem idézet és magyar... Nincs valami latinul tudó pro aki lefordítana nekem egy sort?
    De miért nem jó magyarul? Megtudhatjuk a mondatot?

  6. #26
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Ha fájdalom nélkül le lehetne szedetni akkor amikor akarom, simán csináltatnék.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •