Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (113) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Muchos Poker

  1. #21
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sziasztok.pa-n keresztül akarok ebbe a pokerterembe regisztrálni. De olyan problémám van, hogy amikor innen rákatintok hogy regisztrálok, akkor ugye bejön a Muchos oldal , és ott hiába kattintok a regisztrálás fülre nem csinál semmit az oldal. Több napja probálom de semmi. Valami ötlet esetleg?

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 25.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem érdekel, hogy hivatalosak-e az eredmények, vagy sem, mert ez így akkor is átverés, a race ugyanis nem a hivatalosan kitűzött időpontban, július 31-én ért véget, hanem később!
    Itt most nem a 25 eurós különbség, hanem az elvek miatt verem a balhét! Amikor ugyanis azon gondolkoztam, hogy regisztráljak-e a Muchos pokerre, néhányan felhívták a figyelmemet arra, hogy más affil oldalakon keresztül regisztrálva a nálatok hirdetett 30%-os visszatérítésnél többet is kaphatok. Én azonban az Akadémia iránti lojalitásból mégis inkább rajtatok keresztül regisztráltam! Cserébe az a legkevesebb, hogy segítetek, ha gondja akad az embernek a teremmel.
    Ha nem intézkedtek az ügyben, akkor nemcsak hogy nem regisztrálok innen soha többé egy terembe sem, de az Akadémia közösségét is elhagyom. Nem tudom, ez mennyire hatna meg titeket, de az én bizalmam az oldal iránt alapjaiban rendül meg, ha ezt a dolgot annyiban hagyjátok.
    En is úgy vettem eszre, hogy a számláló még pörgött augusztusban is a muchos póker weboldalán. Teljesen egyet értek veled abban, hogy az akadémiának utána kellene járni, hogy mi is történt. Gondolom ezt az akadémia meg is teszi, mert az neki is fontos, hogy megbízható race-eket ajánljon a regisztrált tagoknak.

    Az azonban nem hiszem, hogy jó megoldás a részedről, ha egy ilyen támadást indítasz. Átverésre nem gondolnék, ez nem áll senkinek az érdekében, az meg hogy itt hagyod az akadémia közösséget, azzal szerintem te vesztesz többet. Ilyen kijelentéseket korai meg tenni. Várj, hogy mi lesz a történet vége, azután dönts, hogy mi a legjobb részedről.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Rocso20 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.pa-n keresztül akarok ebbe a pokerterembe regisztrálni. De olyan problémám van, hogy amikor innen rákatintok hogy regisztrálok, akkor ugye bejön a Muchos oldal , és ott hiába kattintok a regisztrálás fülre nem csinál semmit az oldal. Több napja probálom de semmi. Valami ötlet esetleg?

    Ne explorerrel próbáld, hanem másik bögészővel (pl. Chrome-mal működik).


  4. #24
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet KisM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az azonban nem hiszem, hogy jó megoldás a részedről, ha egy ilyen támadást indítasz. Átverésre nem gondolnék, ez nem áll senkinek az érdekében, az meg hogy itt hagyod az akadémia közösséget, azzal szerintem te vesztesz többet. Ilyen kijelentéseket korai meg tenni. Várj, hogy mi lesz a történet vége, azután dönts, hogy mi a legjobb részedről.
    Félreértesz. Szándékosságot egy percig sem feltételeztem, csak valami hibát, hanyagságot a terem részéről. A race-t viszont az affil oldal, vagyis az Akadémia szervezte, neki kell ügyelnie a tisztaságára, hibátlanságára is.
    Amúgy meg nem akarom túlragozni, mert már egyszer leírtam elég hosszan, de ez itt számomra a bizalomról szól. Viszonylag régóta, három éve vagyok tagja az Akadémia közösségének, és mindig jól éreztem itt magam, és hűséges is voltam hozzájuk. Vissza lehet nézni a hozzászólásaimat, soha nem csináltam a balhét, nem kevertem a szart. Viszont fenntartom azt a véleményem, hogy itt egyértelműen hiba történt, amiben az Akadémiának intézkednie kell, mert jelenleg becsapva érzem magam. Valószínűleg nem az ő hibájukból, de ebben a helyzetben mégis ők azok, akik intézkedni tudnának. Ennyi a történet.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 18.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    köszi Spirited

  6. #26
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Üdvözlet!

    Csak, az átláthatóság kedvéért hozzászolnék a dologhoz én is mint érintett: nos személy szerint július 31-ét követően egyetlen percet sem játszottam a muchoson, ettől függetlenül már tudtam, hogy amit látok és amit anno láttatok az változni fog tekintettel arra a tényre, hogy az enet pokernél hiba lépett fel a statisztikákat illetően és több lépcsőben korrigálták a dolgot. Ezért érzed úgy, hogy inkorrekt a dolog, holott senki játékát nem számították bele július 31-ét követő rake race-be (ebben szinte biztos vagyok) csak az enet poker statisztikáit sokáig nem küldte meg a muchos részére és nem tudtak miből dolgozni. Ezért nem volt hivatalos sokáig a rake race végeredmény.

  7. #27
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Player2009 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözlet!

    Csak, az átláthatóság kedvéért hozzászolnék a dologhoz én is mint érintett: nos személy szerint július 31-ét követően egyetlen percet sem játszottam a muchoson, ettől függetlenül már tudtam, hogy amit látok és amit anno láttatok az változni fog tekintettel arra a tényre, hogy az enet pokernél hiba lépett fel a statisztikákat illetően és több lépcsőben korrigálták a dolgot. Ezért érzed úgy, hogy inkorrekt a dolog, holott senki játékát nem számították bele július 31-ét követő rake race-be (ebben szinte biztos vagyok) csak az enet poker statisztikáit sokáig nem küldte meg a muchos részére és nem tudtak miből dolgozni. Ezért nem volt hivatalos sokáig a rake race végeredmény.
    Nem tudom, ebben mi az igazság, mert én július utolsó napjaiban Eneten játszottam, és az ott termelt rake napról napra megjelent a számlálón.
    Ha pedig valóban rossz adatokat közöltek folyamatosan, akkor is meg lettünk tévesztve, amikor a race állásokat folyamatosan közzétették itt az Akadémián. Ha az Enetnél ilyen hiba történt, akkor nem hiszem el, hogy erről senki sem tudott; ha pedig tudtak róla, miért nem hozták nyilvánosságra, hogy a rake race állások esetleg pontatlanok lehetnek? Sőt, ilyen körülmények között miért tettek közzé egyáltalán folyamatos race eredményeket, ha azok úgysem voltak pontosak?
    Áhh, mindegy. Utálok veszekedni, de ez után az eset után nagyon keserű szájíz marad bennem, az biztos.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, ebben mi az igazság, mert én július utolsó napjaiban Eneten játszottam, és az ott termelt rake napról napra megjelent a számlálón.
    Ha pedig valóban rossz adatokat közöltek folyamatosan, akkor is meg lettünk tévesztve, amikor a race állásokat folyamatosan közzétették itt az Akadémián. Ha az Enetnél ilyen hiba történt, akkor nem hiszem el, hogy erről senki sem tudott; ha pedig tudtak róla, miért nem hozták nyilvánosságra, hogy a rake race állások esetleg pontatlanok lehetnek? Sőt, ilyen körülmények között miért tettek közzé egyáltalán folyamatos race eredményeket, ha azok úgysem voltak pontosak?
    Áhh, mindegy. Utálok veszekedni, de ez után az eset után nagyon keserű szájíz marad bennem, az biztos.
    Üdv!

    Csak, hogy a probléma amit említettem az enettel kapcsolatban nem július utolsó napjaiban jelentkezett hanem pl. az én esetemben július hó 2. felében 15-22-e között termelt rake-met nem írták jóvá csak nagysokára. Erről folyamatosan egyeztettem és érdeklődtem a muchos ügyfélszolgálatánál (chat support). Mindig írták, hogy egyenlőre problémákkal küzd az enet de amit megkapják a rake infót azt követően folyamatosan töltik fel az adatokat. Én unibeten szívtam hasonlót ... (csak, hogy ott - amit hittem, hogy megtermeltem - raket lecsökentették azért mert unibet állítása szerint a korábban közölt adatok voltak tévesek - így buktam két fizetős helyet, hiszen ha tudom, hogy nem annyit termelek maradtam volna még).

  9. #29
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Player2009 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Csak, hogy a probléma amit említettem az enettel kapcsolatban nem július utolsó napjaiban jelentkezett hanem pl. az én esetemben július hó 2. felében 15-22-e között termelt rake-met nem írták jóvá csak nagysokára. Erről folyamatosan egyeztettem és érdeklődtem a muchos ügyfélszolgálatánál (chat support). Mindig írták, hogy egyenlőre problémákkal küzd az enet de amit megkapják a rake infót azt követően folyamatosan töltik fel az adatokat. Én unibeten szívtam hasonlót ... (csak, hogy ott - amit hittem, hogy megtermeltem - raket lecsökentették azért mert unibet állítása szerint a korábban közölt adatok voltak tévesek - így buktam két fizetős helyet, hiszen ha tudom, hogy nem annyit termelek maradtam volna még).
    Értem, köszi a választ. Az emberben tényleg ott marad a keserűség, hogy más lett a vége, mint amire először számított.

  10. #30
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A frissítés alapjául szolgáló adatokat a Póker Akadémia mindig a póker termektől kapja, és időnként előfordul, hogy az adatok átmenetileg hibásan vagy csak csúszva érkeznek meg.

    A Muchos esetében július második feléből körülbelül egy hét Enet rake statisztika viszonylag hosszú időn keresztül hiányzott a frissítésből. Az adatok megérkezése után ez pótolva lett, ezért tűnhetett úgy, hogy a rake adatok "utólag" módosultak.

    A félreértés miatt elnézést kérünk, a jövőben törekszünk rá, hogy egyértelműen jelezzük a hasonló eseteket.

Oldal: 3 / 12 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •